[AKTUALIZACJA] Zmiany w ekonomii GWINTA oraz zasadach zwrotów pełnej wartości kart

+
Powiem wam, że czasem grając potyczki sobie przeglądam profile ludzi będąc ciekaw m.in. tego jak po HC się szybko zdobywa karty i wnioski są takie, że przy niecałych 300 wygranych meczach gracze zazwyczaj mają powyżej 70 kart zwykłych z każdej frakcji. Nadal Gwint jest przesadnie hojny Imho, może nawet za bardzo?
 
Karty zwykłe i rzadkie zdobywa się dość szybko, gorzej jest z pozostałymi dwoma kategoriami.
 
Karty zwykłe i rzadkie zdobywa się dość szybko, gorzej jest z pozostałymi dwoma kategoriami.
A możesz opisać jak to u Ciebie dokładnie wygląda jako gracza startującego od HC? Ilość kart, ilość wygranych meczy itd.
 
Łączna ilość wygranych meczy 1210, z czego 977 jako NG.

Ilości kart (o ile się nie pomyliłem przy liczeniu) [zwykłe / rzadkie / epickie / legendarne]:
Mo: 22 / 17 / 16 / 11 - brakuje mi łącznie 16 złotych kart (10 / 6)
NG: 23 / 16 / 24 / 13 - brakuje mi łącznie 6 złotych kart (2 / 4)
NR: 21 / 18 / 19 / 5 - brakuje mi łącznie 19 złotych kart (7 / 12)
ST: 23 / 16 / 23 / 10 - brakuje mi łącznie 10 złotych kart (2 / 8)
SK: 22 / 17 / 19 / 6 - brakuje mi łącznie 18 złotych kart (7 / 11)
Ne: 28 / 18 / 52 / 30 - brakuje mi łącznie 35 złotych kart (10 / 25)

EDIT: Rozpisałem brakujące złote karty na epickie / legendarne.
 
Last edited:
Brązy mam wszystkie, liczyłem je "rodzajem", czyli fizycznie mam 2x więcej kart brązowych niż wyżej wyszczególniłem.

Brakuje mi tylko kart epickich i legendarnych - dla jasności edytowałem poprzedni post i dopisałem ilość braków z danej frakcji.

EDIT: Łącznie do pełnej kolekcji brakuje mi 38 kart epickich i 66 legendarnych.
 
Last edited:
Top Bottom