Bestiariusz

+
ja natomiast odradzam czytanie bestiariusza-albumu przed ukończeniem gry. Masa spoilerów bez ostrzeżenia.Btw. We wrocławskim epmiku też do EP dodawali bestiariusz :)Pozdro
 
to z tego ,mozna wywnioskowac nie tylko w samych ksiegach o potworach sa potworki opisane ale i tez np. w roznych opowiesciach itp. ???? a mozna m.in tego wiedzmaka tez gdzies spotkac ????
 
no tak, czasami dodajemy sobie wpis do bestiariusza dzieki rozmowie z jakims npc'em ale akurat o wiedźmaku zdaje sie SPOILER!!!!!!@@@@ ze mozna uzyskac tylko z ksiazki ktora otrzymamy od przypadkowego przechodnia w III rozdziale @@@@@@@!!!!!!!!SPOILER
 
phil88 said:
to z tego ,mozna wywnioskowac nie tylko w samych ksiegach o potworach sa potworki opisane ale i tez np. w roznych opowiesciach itp. ???? a mozna m.in tego wiedzmaka tez gdzies spotkac ????
Tak. Jest taki jeden... Białe włosy, wysoki, 2 miecze na plecach i blizna na twarzy... Zaraz... Jak on się...? Gal..Gel... Gerwant chyba albo coś... W każdym razie uparcie trzyma się środka ekranu gry i za cholerę nie można go stamtąd przegonić. A może jest bohaterem gy? Hmm... Trzeba by popytać...A na serio - naprawde radzę zaznajomić się z sagą, a przynajmniej z opowiadaniami o Wiedźminie przed rozpoczęciem gry. Inaczej mamy sytuacje takie jak ta...
 
O wiedźminie to można się dowiedzieć z panfletu przeciw owym mutantom jeszcze w prologu. Książka ta leży chyba w jakimś kufrze.
ScoField said:
ScoField said:
to z tego ,mozna wywnioskowac nie tylko w samych ksiegach o potworach sa potworki opisane ale i tez np. w roznych opowiesciach itp. ???? a mozna m.in tego wiedzmaka tez gdzies spotkac ????
Tak. Jest taki jeden... Białe włosy, wysoki, 2 miecze na plecach i blizna na twarzy... Zaraz... Jak on się...? Gal..Gel... Gerwant chyba albo coś... W każdym razie uparcie trzyma się środka ekranu gry i za cholerę nie można go stamtąd przegonić. A może jest bohaterem gy? Hmm... Trzeba by popytać...A na serio - naprawde radzę zaznajomić się z sagą, a przynajmniej z opowiadaniami o Wiedźminie przed rozpoczęciem gry. Inaczej mamy sytuacje takie jak ta...
Bądźmy tolerancyjni ;)
 
Ciekaw jestem co to jest?
Jakieś pomysły? Szczątkowe płetwy sugerują jakiegoś wodnego stwora ale co konkretnie? Żagnica? Żyrytwa?
 
Mi też żyrytwę, bo żagnica to chyba coś na kształt "ośmiornicy", tylko że tak 200x groźniejszej. Tymczasem to wygląda na... Skrzyżowanie krokodyla z pająkiem. Ogólnie rzecz biorąc :D.
 
Ej chłopaki...a jakby tak dodać do bestariusza moją nauczycielkę chemii? W sam raz by pasowała na nowy rodzaj jakiegoś bagiennego pasożyta. :-\
 
Sądzę, że pomysł raczej nie przejdzie. BTW, kiedyś w edytorze stworów Spore stworzyłem swoją polonistkę i bibliotekarkę. Nawet ciekawie to wyglądało.
 
A jakby tak wszyscy poskładali razem zdjęcia swoich "pięknych" nauczycielek?! :D Mógłby z tego wyjść fajny album / bestiariusz ;D A tak serio to wracajmy do tematu :)
 
Sum said:
Z tego co pamiętam z książki to młodzi wiedźmini uczyli się od starszych wyglądu, trybu życia, stylu walki różnych stworzeń. Ciekawy jestem czy w grze będzie możliwość obejrzenia jakie stworzenia zna wiedźmin i jak z nimi walczyć. Fajnie by było gdyby notatki na temat stworów były uaktualnianie w trakcie gry np. w czasie walki z utopcami wiedźmin używał np. maczugi i okazało się że jest dużo skutaczniejsza niż miecz, wtedy w bestiariuszu pojawiła by się stosowna informacja.Poza tym część stworów niestandardowych pojawiła by się dopiero jak wiedźmin się z nimi spotka.
dobry pomysł ;D
 
Witam!Kiedyś były udostępnione Bestiariusz oraz Artbook z EK w pdfach na stronie http://www.thewitcher.com/registration/pl/bonus_content/multimedia (chyba jakoś tak).Przez przypadek skasowałem sobie bestiariusz (mam w wersji papierowej z EK)mógłby ktoś poratować linkiem skąd to teraz można zassać?
 
Top Bottom