Brak możliwości gry z przyjacielem

+
Brak możliwości gry z przyjacielem

Opcja gry z przyjacielem u mnie nie działa, po kliknięciu przycisku nie dzieje się nic. Koleżanka jest w stanie wysyłać mi zaproszenie i u niej pojawia się normalnie ekran zapraszania, a pomimo tego nie mogę takiego zaproszenia na gogu zaakceptować. Czy ktoś się już z tym spotkał ?
 
W grze można zaakceptować zaproszenie. Wejdźcie do gry i w grze wyślijcie zaproszenie, i w grze zaakceptujcie.
 
Mag_Urojony;n6682132 said:
W grze można zaakceptować zaproszenie. Wejdźcie do gry i w grze wyślijcie zaproszenie, i w grze zaakceptujcie.

Można można. Ale działa to strasznie upierdliwie. Trzeba sie umówić w dowolny sposób i grzecznie czekać aż wyskoczy okienko. Bo jak jesteśmy np podczas meczy, czy w innym miejscu menu to zaproszenie jest widoczne tylko w gogu, a w grze już niekoniecznie i nie można go skutecznie zatwierdzić. Sugerowałbym kwestie zaproszeń i ich akceptacji oddać do usprawnienia.
 
Ja dzisiaj próbując zagrać ze znajomym poświęciłem z 10 min na zapraszanie.
1.On mnie zapraszał ja nie widziałem
2.On zaprasza ja akceptuje wyskakuje informacją o błędzie akceptacji
3.On zaprasza ja akceptuje wybieramy deki przechodzi do logowania wywala wszystko :D
4. Ja zaprosiłem i za pierwszym wystartowało
 
Ok dzieki za odpowiedź. Problem może być bardziej złożony bo mi w grze nie wyskakuje okienko do zapraszania pomimo klikania w przycisk gra z przyjacielem. Mogę go sobie klikać, a on jakby nie był do niczego podpięty. Czy ktoś z was tak miał ?
 
Czy coś drgnęło w tym temacie? Też próbujemy grać 1 na 1 i jest problem z "wyzwaniem" rywala z przyjaciół.

Pozdrawiam
 
Nie wiem jak było przed paczem, ale teraz opcja gry z przyjacielem działa raczej normalnie.
 
Jeśli za normalne można uznać sytuację w której my wysyłamy zaproszenie i grzecznie czekamy, aż przyjaciel je przyjmie, a przyjaciel go nie ma szans przyjąć bo akurat w tym czasie grał inną grę i po jej zakończeniu nie ma żadnej informacji, że ktoś go zaprosił i czeka to masz rację.
 
U mnie gra z przyjacielem nie działa wcale. Nie mogę wysłać zaproszenia. A gdy ja przyjmuje zaproszenie nic się nie dzieje...
 
Last edited:
Jestem w stanie zarówno wysłać, jak i przyjąć zaproszenie, ale w obu przypadkach nie dzieje się nic. Po przyjęciu zapro gra się włącza, pozostaje na menu i nic się nie dzieje. Jeśli otworzę menu gry z przyjacielem, mogę tylko wysłać kolejne zaproszenie.
 
Uspokójcie się napisał wam Keymaker. Da się tylko : oboje musicie być w grze, najlepiej w głownym menu, jeden zaprasza a drugi czeka, proste.
 
Czasem gdy wybierze się opcję graj z przyjacielem trzeba chwile zaczekać, ale widocznie za dużo coca coli pijecie xD
 
willow565;n7125050 said:
Da się tylko : oboje musicie być w grze, najlepiej w głownym menu, jeden zaprasza a drugi czeka, proste.
Figa... Nie działa. obaj ze znajomym możemy czekać w nieskończoność. Ogólnie to mam problem z czatem. bo i informacje o wiadomościach nie wyświetlająmi się w grze. Mój znajomy mówi że gdy pisze do niego wiadomość to jemu wyświetla sie informacja rybakus snd me a massage u mnie nic podobnego sie w grze nie wyświetla jeśli chce zobaczyć czy ktoś coś napisał muszę zminimalizować grę i dopiero sprawdzić.



CHYBA ZNALAZŁEM ROZWIĄZANIE W OPCJACH GOGA NALEŻY MIEĆ ZAZNACZANĄ OPCJĘ IN-GAME OVERLAY u mnie działa!
 
Last edited:
Rybakus;n7133550 said:
Figa... Nie działa. obaj ze znajomym możemy czekać w nieskończoność. Ogólnie to mam problem z czatem. bo i informacje o wiadomościach nie wyświetlająmi się w grze. Mój znajomy mówi że gdy pisze do niego wiadomość to jemu wyświetla sie informacja rybakus snd me a massage u mnie nic podobnego sie w grze nie wyświetla jeśli chce zobaczyć czy ktoś coś napisał muszę zminimalizować grę i dopiero sprawdzić.



CHYBA ZNALAZŁEM ROZWIĄZANIE W OPCJACH GOGA NALEŻY MIEĆ ZAZNACZANĄ OPCJĘ IN-GAME OVERLAY u mnie działa!


Widocznie to kwestia poszczególnych instalacji, sprawdź spójność plików, jak nie pomoże zgłoś redom.
 
Top Bottom