Data premiery - równi i równiejsi?

+
Wtopa za wtopą REDzi. Wstydźcie się. Byłem przekonany ze wydarzenia z ZEA będą wyjątkiem.

Co mają do tego Redzi? Dystrybucją poza Polską zajmuje się inna firma (na Europę i USA bodajże Warner Bros) i to jest ich odpowiedzialność. To że sklepy dostają przesyłki wcześniej to nic nadzwyczajnego. Niemniej, jakieś kary powinny być.
 
Dlatego mnie zaskoczył fakt, że jeszcze wyszedł patch na PS4 - gdzie przeciez Redzi nie byli zadowoleni ze sprzedaży przed czasem. Nie wiem też dokładnie na jakiej zasadzie dostęp mają dostać youtuberzy ale pewnie się wyjaśni w weekend.
 
Jestem cierpliwy i opanowany, ale szlag mnie trafi jeśli 19. maja kurier nie dotrze z moim egzemplarzem gry xD
Swoją drogą jedno mnie zastanawia: skoro mogli dodawać klucze cd W3 do kart NV, dlaczego osoby zamawiające grę wcześniej (w moim przypadku marzec 2015) nie mogły również otrzymać drogą mailową klucza cd do GOG? Mógłbym spokojnie sobie grę pobierać, a tak będę czekał do 19, instalacja trochę potrwa, potem 50mb do pobrania, patch premierowy, itp. itd. ... Nieładnie, nieładnie.
 
Last edited:
Na upartego grać będzie można od 1 w nocy z 18 na 19 maja, pozostanie tylko ściągnąć 3gb paczki językowej bo wersje z goga są po ang a zgodnie z tym co gog pisal na ich forum - paczki językowe będą dostępne razem z premierą gry
 
O fu*k. Tego się nie spodziewałem. Olali preordery na pc. Mają w głębokim poważaniu graczy kupujących gre na fizycznych nośnikach. Brawo CDPR! xD

Grę miałeś obiecaną na 19 maja i dostaniesz ją 19 maja...
 
W Norwegii sklep rozsyłał kolekcjonerki w tym tygodniu. Przynajmniej dwa takie wpisy widziałem.

To co zgrzyta najbardziej to brak jakiegokolwiek komentarza tylko udawanie, że "nic się nie stało".

Re up: grę miałem obiecaną jako pierwszy, podobnie jak cała rzesza preorderowców, nim jakikolwiek termin wydania był znany.
 
Last edited:
Grę miałeś obiecaną na 19 maja i dostaniesz ją 19 maja...

Nie o to się rozchodzi:) Albo trzymamy się terminów i dotrzymujemy słowa, albo dzieje się to co teraz. Rybka albo pipka jak mawiają miejscowi:)

W każdym razie wg informacji na moim koncie zamówienie nadal jest gdzieś w magazynie. Pytanie za 100 orenów: gdzie ten magazyn, sam pojadę odebrać, może będzie szybciej?:)
 
Last edited:
Już mam dosyć tych jęków o konsole... Dziwi mnie, że moderacja nie robi w tej kwestii porządku, chociaż pisalem w tej sprawie.
Ja jestem konsolowcem i jakoś nie gram jeszcze w W3 i RÓWNIEŻ w takim wypadku jestem pokrzywdzony. Może skończycie generalizować i sprawiać, że każdy kto posiada na tym forum coś innego niż blaszak czuje się gorzej?

WSZYSTKO ZALEŻY OD WYDAWCÓW. WYDAWCA POSTAWIŁ WARUNKI I CDP MUSI SIĘ DOPASOWAĆ, SAM WYDAWCA ZAZWYCZAJ CZUJE SIĘ O WIELE BARDZIEJ BEZKARNY NIŻ DEV.
 
Ludzie grają nie dlatego że CDPR im pozwoliło, a dlatego, że sklepy spieprzyły sprawę. Jeśli to prawda z tym patchem na PS4 to trudno, gra i tak jest już u wielu osób, więc REDzi tak czy owak postanowili tego patcha dać.

Premiery nie mogą przyspieszyć dla reszty świata, bo jaki wtedy sens miałyby te imprezy i wydarzenia premierowe? Wszystko jest już zaplanowane i zapewnione na 19 maja, marketing, odpowiednie materiały, start na całym świecie. Ja wolę poczekać i przeżyć fajną i klimatyczną premierę, taką jaką sobie REDzi zaplanowali, a nie że z powodu paru sklepów na świecie wszystko się rozsypie i studio ot tak wypuści nam patcha i kopie gry. Zostały tylko 3 dni.

Jedyny fail to te streamy, miały być zakazane przed oficjalną premierą. I nic.
 
Last edited:
Dokładnie, ludzie zamawiają pre ordery min. po to żeby mieć możliwość gry jako jedni z pierwszych. Wychodzi na to że gry oczekują gdzieś w magazynach na wysyłkę, tymczasem inni już harcują i spoilerują. nie mam pretensji do RED'ów, chociaż ich pobłażliwość [wydawanie patcha, przyzwolenie na streamy] trochę mnie dziwi.
Ja to się w ogóle zastanawiam nad anulowaniem zamówienia, ale więcej z tym roboty niż to warte.

Aha no i też zamówiona jest wersja na konsole, jakoś czytnik pusty, ani śładu Wiecha.
 
Last edited:
Już mam dosyć tych jęków o konsole... Dziwi mnie, że moderacja nie robi w tej kwestii porządku, chociaż pisalem w tej sprawie.
Ja jestem konsolowcem i jakoś nie gram jeszcze w W3 i RÓWNIEŻ w takim wypadku jestem pokrzywdzony. Może skończycie generalizować i sprawiać, że każdy kto posiada na tym forum coś innego niż blaszak czuje się gorzej?

Spokojnie, moje wkur....ekhem, irytacja:) wynika z tego, że osoby korzystające z usługi preorder bez względu na platformę są w tym momencie w gorszej sytuacji niż ci o których mowa w pierwszym poście. Żadna w tym wina konsol, tylko brak konsekwencji ze strony CDP i partnerów handlowych.
 
Tutaj widzę bardzo spokojnie. Natomiast na angielskiej wersji forum rodzi się istny shitstorm. A REDzi dolali oliwy do ognia pozwalając na streamowanie.
 
Otóż to, AronB, tak trzeba to ujmować, a ileś postów już się przewaliło o złych konsolach. Przez nie dałngrejt, opóźniona premiera, twitche i malaria. ;) Odechciewa się pisać momentami. ;)
 
Pytanie co wyskoczy, kiedy będę chciał odtworzyć pierwszy trailer przed premierą, a po wpisaniu wiedźmin na youtube? W pierwszych wynikach może to być trailer, ale może i być "the witcher 3 ending" z jakąś kluczową miniaturką. No i ile czasu minie, kiedy przyjdzie jakiś łukaszek na forum i walnie spoiler na samym środku?
 
@Iorweth
ogólnie nie chodziło mi o kłócenie się, że konsole są be itd. bardziej chciałem zwrócić uwagę na to, że skoro wszyscy kupujący preordery na pc w wersji cyfrowej będą zmuszeni pobrać patcha to tak samo można było zrobić z konsolami i nie było by problemu ze stremami ani spoilerami. Nie było by pewnie też takich tematów.
 
Otóż to, AronB, tak trzeba to ujmować, a ileś postów już się przewaliło o złych konsolach. Przez nie dałngrejt, opóźniona premiera, twitche i malaria. ;) Odechciewa się pisać momentami. ;)

Jak to się mówi: złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy;) Ciągłe wojenki między "pc master race" a użytkownikami "przestarzałych i słabych" konsol do niczego nie prowadzą. Wychodzę z założenia, że każdy gra na tym chce grać/na co go stać/co mu się bardziej opłaca. To, że w pewnych środowiskach panuje moda na wzajemne obrzucanie się "uprzejmościami" to osobny temat.

Tak czy inaczej ciekaw jestem rozwoju sytuacji i komentarza REDów. Generalnie 1 dzień w lewo czy w prawo różnicy mi tak naprawdę nie zrobi, ale czuję lekki niesmak.
 
Też czuję sie dziwnie troche.
Dookoła cała masa letsplejów, twitchy itp.
Mam nadzieje że wszyscy grają a ja nie hehe
 
A tak z ciekawości, nie obserwuje innych premier, czy też zdarzają się takie sytuacje, że gra jest dostępna wcześniej niż premiera?
Ja jakoś na spokojnie do tego podchodzę, pewnie dlatego że i tak zagram za ok. 2 miesiące, chociaż przyznaje, że bardzo to nie fair (szczególnie pozwolenie na streamowanie), ale z drugiej strony imprez towarzyszących i wysyłki tak dużej ilości preorderów raczej nie da się przyśpieszyć o kilka dni, pewnie wszystko mają zaplanowane co do godziny
Ktoś tu jeszcze pisał o dodawaniu kluczy przy preorderach - dodatkowa robota, bo musieli by wysłać konkretnie ten sam egzemplarz, z tym samym kodem, który udostępnili przy sprzedaży, a tak to biorą pierwsze lepsze pudło (przy EK też nie ma numerów) i nadają. A ilości są naprawdę duże.
 
Top Bottom