Dlaczego nie MMORPG??

+

Dlaczego nie MMORPG??

  • Tak

    Votes: 7 29.2%
  • Nie

    Votes: 17 70.8%

  • Total voters
    24
  • Poll closed .

khorn

Forum veteran
Mod-nie, kiedyś tak. CDPR to debiutańci i nie powinni porywać się na coś większego nim nie dowiedzą się jak pryjęte zostało ich poprzednie dzieło.
 
Naprawde !!/?? kurde mogłem sobie kupić :D - eh zatrzymałem sie na klockach lego jak wchodziły Star Warsy :
 

tibor

Forum veteran
Pojawiło się jak widzę ponownie zagadnie traktujące o modzie, więc z tym sprawa ma się tak, że może kiedyś po premierze zostaną udostępnione odpowiednie narzędzia dla fanów. Niemniej na razie moim zdaniem jest jeszcze za wcześnie, żeby o tym mówić.
 
Oczywiśćie , gdyż jak tu można mówić o zatwierdzeniu gdy gra jest jescze w przygotowaniu ?Wyprzedzamy fakty panowie . Wyprzedzamy fakty .
 
Nie popieram MMORPG... mam amło kasy i wolny net więc wiat w oczy i ślisko pod górkę A w singlu zawsze chętnie zawitam do świata szarego lecz charyzmatycznego słynącego z trunków jak i koniunkcji...
 
Andre said:
Nie popieram MMORPG... mam amło kasy i wolny net więc wiat w oczy i ślisko pod górkę A w singlu zawsze chętnie zawitam do świata szarego lecz charyzmatycznego słynącego z trunków jak i koniunkcji...
Zawsze może to być , jak GW, bezabonamentowy mmorpg albo corpg
 
Najlepiej będzie, jeżeli Wiedźmin nie będzie MMORPG, ale wyjdzie kolejna gra z serii - tylko MMORPG. Wtedy wszyscy powinni być zadowoleni.
 
arturooo3 said:
Najlepiej będzie, jeżeli Wiedźmin nie będzie MMORPG
Z tym sie w pełni zgodze
arturooo3 said:
ale wyjdzie kolejna gra z serii - tylko MMORPG. Wtedy wszyscy powinni być zadowoleni.
Ale z tym już nie :p Jesli pierwsza część Wiedźmina okaże sie hitem (czego jej jak najbardziej życze) to nie widze potrzeby robienia MMORPG z jej kontynuacji bo porostu jest to zbyt ryzykowne, a większość graczy z pewnością ucieszyła by sie z dopracowanego trybu multi i porządnego singla a póki co świat MMORPG zdominowany jest przez WoW :/ i potrzeba by wiele wiele pracy aby przeciągnąć rzesze graczy na strone Polskiego MMORPG ale kto wie może w przyszłości...
 
Hehe rzeczywiście zapomniałem Guild Wars i WoW, aktualnie i jeszcze długo MMORPGi którym nie zagrozi żaden inny tytuł, ...ale kto wie co tam sie roi w głowach Reda :>
 
Roger said:
...póki co świat MMORPG zdominowany jest przez WoW :/ i potrzeba by wiele wiele pracy aby przeciągnąć rzesze graczy na strone Polskiego MMORPG ale kto wie może w przyszłości...
Może w przyszłości? A kiedy mają grę zrobić, jak nie w przyszłości? Zanim wyjdzie Wiedźmin minie jeszcze rok. MMORPG, o którym mówicie, mogłoby więc wyjść (jeśli założymy, że wyjdzie w ogóle) za jakieś trzy lata. Czy wtedy nadal będą królowały WoW i GW?
 

tibor

Forum veteran
Roger said:
Hehe rzeczywiście zapomniałem Guild Wars i WoW, aktualnie i jeszcze długo MMORPGi którym nie zagrozi żaden inny tytuł, ...ale kto wie co tam sie roi w głowach Reda :>
Prawda jest taka, że gdyby wyszedł MMORPG WIEDŹMIN to przynajmniej w Polsce dołączył by on do tej dwójki. A jeśli byłoby to wielkim kasowym sukcecie podstawowej gry The Witcher, to może stałby się jeszcze nawet bardziej popularny niż GW
 
No wiesz - myślę, że masz rację jeśli chodzi o zainteresowanie. Ale gdyby "Wiedżmin MMORPG" okazał się średnią produkcją,. to gracze jednak by się od niego odwrócili - głupi nie są i na samą nazwę nie 'polecą'. Zwłaszcza, gdyby konieczny był abonament. A śmiem wątpić, czy ewentualny MMORPG w wykonaniu CDPRED byłby w stanie dogonić jakością WoW lub GW - przynajmniej pierwszy (niby WoW to też pierwszy MMO Blizzarda, ale Blizzard to Blizzard, N/C ;]).
 
W ogole skad sie wzial ten pomysl? To, ze powstaly 2 znakomite (podobno, sam nie mialem okazji zagrac) gry MMORPG nie oznacza bynajmniej, ze teraz tylko gry z tego gatunku maja racje bytu! The Witcher moze byc znakomitym cRPG, przy okazji dostepnym dla ZNACZNIE WIEKSZEJ ilosci graczy, niz gdyby zostal wydany jak MMORPG. Poza tym, jest to pierwsza produkcja studia CD-Project Red, wiec rzucanie sie od razu na gleboka wode i rywalizowanie z tymi dwoma, jedynymi, oslawionymi tytulami, byloby - moim zdaniem - glupota! Jak juz pisalem, nie gralem nigdy w MMORPG, wiec moze nawet nie moge sie domyslac, jakie one sa niesamowite i jak wciagajace, ale nie wyklucza to w zadnym stopniu faktu, ze Wiedzmin moze byc (i, mam nadzieje, bedzie) zwyklym, szarym, a jednak doskonalym cRPG.
 
Ja sie ciesze ze wiedzmin to nie bedzie mmorpg bo:1)Jest ich przesyt2)imo sa nudne, wiekszosc ludzi gra tylko po to zeby zdobyc lepsze przedmioty i nastukac level-e, role-plaing w tych grach praktycznie nie ma.
 
Dobrze, ze witcher to nie MMORPG, ale jak dla mnie to bardzo pozytywnym elementem gry bylaby implementacja trybu COOPERATIVE, tak zeby gracze mogli grac singla z innymi przez neta tego bardzo mi brakuje w dzisiejszych RPG - cos a'la Diablo2, Dungeon Siege2 (oczywiscie tylko 1 gracz bylby wiedzminem a reszta tworzylaby druzyne, wspolnie rozwiazywala zagadki, misje... mmm :] )
 
Top Bottom