Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
REDzi czerpią dużo z Gothica, nawet Barierę wstawili. :p
Ja tu widzę raczej inspirację starcraftem, jakieś nowe odmiany Zergów i w tle osłony Protosowych wartowników :p

Nawet sceneria typowa dla tej gry :D

OFC żeby nie było, bardzo mi się ten screen z W3 podoba.
 

Attachments

  • protoss_sentry_002-large.jpg
    protoss_sentry_002-large.jpg
    155.5 KB · Views: 32
Last edited:
Dopiero dzisiaj miałem okazję nadrobić zaległości i obejrzeć wszystkie ostatnie materiały. Wszystkie świetne, ale największe wrażenie zrobił na mnie poroniec :D. Niespotykany wręcz koncept (oprócz mitologii słowiańskiej oczywiście). Spore wrażenie robi też materiał z poglądową mapą, gdzie w drugim oknie mamy pokazane, ile czasu i na jakim odcinku jedziemy konno. Wydaje się długo i daleko, a na mapie przebyliśmy tyciutki kawałeczek. Dobrze jest :). Przebrnąłem też oczywiście przez ostatnich kilka stron i nie zdziwiłem się, gdy natknąłem się na kolejną burzę z powodu pomieszania kilku wypowiedzi i ukucia z nich jakiejś chybionej teorii. Gość z Gamespotu powiedział, że będzie 10 głównych questów w sensie wątków ciągnących się przez całą grę, ktoś to sobie zestawił z wypowiedzią o speedrunie, podzielił 20-25h przez 10 i wyszło mu dwie godziny na zadanie :facepalm:. Nigdy nie przestanie mnie to zadziwiać na tym forum jak szybko tworzą się tu różnego rodzaju spiskowe teorie oparte na kompletnie błędnych przesłankach. Aha, byłbym zapomniał. materiał z Charlesem Dancem nawet dla mnie nie znającego angielskiego brzmiał bardzo dobrze ii ciekawie było posłuchać co tak znany aktor sądzi o pracy przy grze komputerowej. Choć oczywiście będę grał po polsku :). A właśnie. Czy jest może jakaś techniczna możliwość dorobienia polskich napisów do ostatniego gamplaya (tego z lekarstwem dla kupca)? Jeśli tak i ktoś by się tego podjął, to nie pożałuję Redpointów :).
 
Obejrzałem zajawkę przygotowana przez Roja i... na wszystkich bogów, jak ja tym wszystkim "jutuberom" zazdroszczę! Rojo zatytułował swój filmik "Najlepszy event na świecie" i wygląda na to, że wypada się z nim zgodzić! Oddałbym rękę mojej ewentualnej przyszłej córki i pół królestwa, byleby tylko tam się znaleźć! Wysłuchać na żywo Percivala, wziąć udział w całej tej radosnej imprezie, poczuć ten klimat...
Może to dziwne, ale materiał z tego eventu "nahajpował" mnie bardziej niż wszystkie ostatnie gejmpleje razem wzięte.

@Marcin Momot, Redzi - czapki z głów! To się nazywa profesjonalizm! :cheers:

Swoją drogą, z pewną taką nieśmiałością zapytam, czy będzie możliwość nabycia gdzieś takiej wiedżmińskiej apaszki jak miał Rojo?
 
Ten ostatni screen jest tak paskudnie spoilerujący, że zamiast samą ekscytację i ekstazę wywołał u mnie tylko ekscytację pomieszaną ze złością. REDzi jak tak można. To jest potworny spoiler z waszej strony. Ile ja bym dał, żeby tego nie zobaczyć... Ale jak wiadomo
 
My- gracze- nie mamy pojęcia o fabule, rozwoju wydarzeń i całej reszcie. Dlaczego uważacie się za bardziej kompetentnych- od twórców owej historii- do orzekania o tym, co spoilerem jest a co nie? Skoro to wrzucili, to widocznie nie zniszczy nam to wrażeń z rozgrywki. Przeraża mnie ta panika dotycząca spoilerów, którą zauważam od kilku dni. Czekać tylko kiedy ktoś się oburzy, że już sam tytuł zdradza głównego bohatera.
 
My- gracze- nie mamy pojęcia o fabule, rozwoju wydarzeń i całej reszcie. Dlaczego uważacie się za bardziej kompetentnych- od twórców owej historii- do orzekania o tym, co spoilerem jest a co nie? Skoro to wrzucili, to widocznie nie zniszczy nam to wrażeń z rozgrywki.
Zabawne. Podczas promocji W2 zdradzono wszystkie lokacje gry oraz cutscenkę z zabójstwem Foltesta. Na pewno nie niszczyło to wrażeń, ani trochę.
 
Zabawne. Podczas promocji W2 zdradzono wszystkie lokacje gry oraz cutscenkę z zabójstwem Foltesta. Na pewno nie niszczyło to wrażeń, ani trochę.
Paradoksalnie Disdain & Fear był imo najlepszym dotychczasowym trailerem REDów. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że w 2 minuty pokazano mi całą grę.
:huh:
 
Last edited:
Paradoksalnie Disdain & Fear był imo najlepszym dotychczasowym trailerem REDów. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że w 2 minuty pokazano mi całą grę.
Oglądałem go po raz pierwszy w tamtym roku, był fajny, ale na pewno nie chciałbym go zobaczyć przed premierą. Dlatego już nie oglądam żadnych gameplayów i zwiastunów, ale nawet do screenów przepchnęli spoilery...
 
Oglądałem go po raz pierwszy w tamtym roku, był fajny, ale na pewno nie chciałbym go zobaczyć przed premierą. Dlatego już nie oglądam żadnych gameplayów i zwiastunów, ale nawet do screenów przepchnęli spoilery...

Dla mnie to większy spoiler niż by mieli pokazać na zdjęciu Regisa.
 
Paradoksalnie Disdain & Fear był imo najlepszym dotychczasowym trailerem REDów. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że w 2 minuty pokazano mi całą grę.
:huh:

Moim zdaniem najfajniejszy był ten:

fajnie wprowadzał w świat i nie zawierał spoilerów.
 
http://i.imgur.com/bqq5vie.jpg

Wierzyć się nie chce, tak tu pięknie to wygląda. Czyżby to było słynne Ultra czy po prostu upiększanie w fotoszopie? W ogóle dziwna lokacja, wygląda jakby Geralt był na jakiejś obcej planecie :D Czyżby jakaś wycieczka do magicznych pozaziemskich krain?

I tak w ogóle to nie udzielam się tu praktycznie wcale ale staram się śledzić forum i powiem wam, że bardzo dobrze iż się często domagacie różnych rzeczy i zwracacie Redom uwagę. Mam nadzieję, że uda się wam ich przekonać do dodania opcji zmiany kamery.

CHCEMY OPCJI USTAWIANIA KAMERY! (;))
 
Last edited:
http://i.imgur.com/bqq5vie.jpg

Wierzyć się nie chce, tak tu pięknie to wygląda. Czyżby to było słynne Ultra czy po prostu upiększanie w fotoszopie? W ogóle dziwna lokacja, wygląda jakby Geralt był na jakiejś obcej planecie :D Czyżby jakaś wycieczka do magicznych pozaziemskich krain?

I tak w ogóle to nie udzielam się tu praktycznie wcale ale staram się śledzić forum i powiem wam, że bardzo dobrze iż się często domagacie różnych rzeczy i zwracacie Redom uwagę. Mam nadzieję, że uda się wam ich przekonać do dodania opcji zmiany kamery.

CHCEMY OPCJI USTAWIANIA KAMERY! (;))

Podrasowana fota, nawet na ultra nie ma szans, by tak wyglądała gra w ruchu.
 
Top Bottom