Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+

Attachments

  • UK_PEGI_TW3_Gameplay_Trailer_1428664605.mp4_snapshot_02.52_[2015.04.10_17.09.34].jpg
    UK_PEGI_TW3_Gameplay_Trailer_1428664605.mp4_snapshot_02.52_[2015.04.10_17.09.34].jpg
    219.5 KB · Views: 36
@adventus to pierwszy poziom Feline Armor, jej trzeci poziom jest pokazany nieco później, a ostatni jest w Elder Blood na końcu. A poziom drugi był w wycieku z handsonów, ten niebieski golf. Jest oznaczony jako witcher gear i jak nazwa wskazuje jest Kocią Zbroją.

Hejt na zbroje, ta ciężka sukienka też jest witcher gearem. No i Kocia to kolczuga ze skórą na wierzchu na ostatnim poziomie. Trzeci poziom zbroi Kota jest według mnie najładniejszy, fajnie się prezentuje kolczuga na ramionach, tylko niebieska koszula pod spodem nieco gryzie.
 
Last edited:
Ta scena w lesie z dziczyzną bardzo przypomina klimatem VGX. Stroną wizualną właściwie też. Ot, co parę liści na wietrze potrafi zdziałać.
 
Widać było i była mowa o wielu rzeczach, o których jakoś REDzi przestali mówić: oczyszczanie okolic z potworów, różne zachowania o różnych porach dnia. To dobrze. Pokazano dobre zbroje, intensywną walką i ciekawe momenty fabuły. Wszystko fajnie wyszło, jedyne co zgrzytało to słowa "love" i jednoczesne pokazanie Geralta i Triss. Ale była też Yaneczka ^_^.

---------- Zaktualizowano 15:34 ----------


Co oni tak świrują z tą nutellą?
 
Tylko że wszystko to płaskie tekstury ustawione frontem do klienta. Zarówno na dole jak i na górze. Bardzo brakuje roślin rozłożystych typu paprocie itp. Szczególnie widać to właśnie podczas wiatru, gdy całe płachty ruszają się w jednym rytmie. Samo zagęszczenie jeszcze nie zrobi roboty, przydałaby się większa róznorodność, bo obecnie wygląda to jakby na danym terenie było tylko kilka modeli drzew, krzaków i kępek traw i w dodatku często sklonowanych jedne obok drugiego.
 
Last edited:
Wszystko fajnie wyszło, jedyne co zgrzytało to słowa "love" i jednoczesne pokazanie Geralta i Triss. Ale była też Yaneczka ^_^.

Przy tej scenie było "following your heart", więc tak jak powinno być. Każdy podąża za swoim sercem :)
 
Tylko że wszystko to płaskie tekstury ustawione frontem do klienta. Zarówno na dole jak i na górze. Bardzo brakuje roślin rozłożystych typu paprocie itp. Szczególnie widać to właśnie podczas wiatru, gdy całe płachty ruszają się w jednym rytmie. Samo zagęszczenie jeszcze nie zrobi roboty, przydałaby się większa róznorodność, bo obecnie wygląda to jakby na danym terenie było tylko kilka modeli drzew, krzaków i kępek traw i w dodatku często sklonowanych jedne obok drugiego.

Współczuję Ci. W moich oczach jest to najlepsza roślinność jaką kiedykolwiek w życiu widziałem w grach. Ba, nawet w realnym życiu nie miałem przyjemności oglądać tak cudownych krajobrazów jak te które fundują nam Redzi.
A ten narzeka na jakieś płachty. Kto w ogóle zwraca na to uwagę?
Zresztą gdyby było dużo modeli takich jakie Ty chcesz, gra nie ruszyłaby na żadnym sprzęcie. I tak teraz wyciska ostatnie poty z najsilniejszych maszyn.
 
Współczuję Ci. W moich oczach jest to najlepsza roślinność jaką kiedykolwiek w życiu widziałem w grach. Ba, nawet w realnym życiu nie miałem przyjemności oglądać tak cudownych krajobrazów jak te które fundują nam Redzi.
A ten narzeka na jakieś płachty. Kto w ogóle zwraca na to uwagę?
Zresztą gdyby było dużo modeli takich jakie Ty chcesz, gra nie ruszyłaby na żadnym sprzęcie. I tak teraz wyciska ostatnie poty z najsilniejszych maszyn.

Trochę odpłynąłeś z tą roślinnością, ale co by nie mówić jest naprawdę dobra, jak na taką dużą grę.
 
Top Bottom