Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Ależ świetna jest scena z filmu Gophera. Rozmowa Geralta z Emhyrem jak żywcem wyjęta z książek. Oj świetny jest Charles Dance. Jestem w rozterce jaką wersję językową wybrać. Ale chyba najpierw przejdę po polsku, a przy drugim podejściu w angielską.

A dużo jest w niej spoilerów? Dotyczących, Ciri, Yen, planu Emhyra, powodu jego najazdu?
 
Jeśli nie chcesz poznać tej sceny lepiej poczekaj na pełną wersję. Ja już trochę żałuję, że na nią natrafiłem.
 
Jeśli nie chcesz poznać tej sceny lepiej poczekaj na pełną wersję. Ja już trochę żałuję, że na nią natrafiłem.

Po tym wysypie materiałów nie oglądam już nic więcej.
Za dużo scen pokazują które są normalnie spojlerami, szkoda sobie odbierać przyjemność z grania :)
 
W ogóle tak jakoś Redom przestało zależeć chyba na tym czy zaspoilerują dużo czy nie. Tyle materiałów dla youtuberow, screeny ze spoilerami zadań..
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    130.7 KB · Views: 48
  • 1.jpg
    1.jpg
    166.7 KB · Views: 41
na drugim materiale od Gophera pewnej pani z długimi włosami również nieco kłaczki się ruszają.

Yep, ruszają, ale już koleś z którym Geralt gada w trakcie tej burzy ma perfekcyjną trwałą, wieje jak diabli i ani kosmyk nie drgnie.

Może jest tak zrobione dla oszczędności zasobów?

Jak mieliby na tym cokolwiek zaoszczędzić? W innych produkcjach się da a tu nie? Nie przesadzajmy. Skoro burze są, a w dodatku system pogodowy, jak zapewniano jest mocno zróżnicowany, to nie ma żadnego powodu dla którego wszystko miałoby przełazić bokiem, jak na gameplya'u. I obstawiam, że nie będzie.

Za dużo scen pokazują które są normalnie spojlerami, szkoda sobie odbierać przyjemność z grania

E tam... Ja tam żadnych poważnych spojlerów jeszcze nie widziałem, te co występują są nad wyraz drobnego kalibru.
 
Jak ja kocham te stwierdzenia, że Wiedźmin "może być jedną z najlepszych gier tego roku", ja bym posunął się nawet dalej i powiedział, że Wiedźmin znajdzie się w top 20 gier wiosny.
 
Jak ja kocham te stwierdzenia, że Wiedźmin "może być jedną z najlepszych gier tego roku", ja bym posunął się nawet dalej i powiedział, że Wiedźmin znajdzie się w top 20 gier wiosny.

Dokładnie ;)
To tak jakby powiedzieć, że w przyszłym sezonie Kamil Stoch ma szansę być jednym ze skoczków.
 
Ja w tym nie widzę nic zabawnego. Gra jeszcze nie wyszła, zapowiada się i owszem bardzo dobrze, ale na 100% nic nie jest pewne dopóki tytuł nie zawita na rynku. Niewiadomą pozostaje też strona techniczna. Jak to się mówi nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca.
 
Rock, przegiął totalnie pałę... Żaden zagraniczny youtuber nie zrobił tego w takim stylu, żaden nie wykazał się taką ignorancją, tu nie chodzi o to, że nie trawię jego maniery w głosie, zachowania, sztuczności, czy też ziemniaka na czole. Ale takie cholerne spoilery? Do tego dzieciom się to u niego na kanale mega podoba... To jest dopiero przykre. Tam można 3/4 filmu nie oglądać, Ciri, Yennefer w długich dosyć i znaczących scenach dla fabuły i poszukiwań niedoszłej wiedźminki... Ehh
Co do Ciri to mnie strasznie zawiódł, odnośnie Yennefer to temat mnie nie bardzo interesuję, jak i sama jej postać, jestem zwolennikiem Triss od prawie 16 lat ;) To co zrobił Rock, jest poniżej jakiegokolwiek komentarza....
 
Top Bottom