Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Pojawiają się informację, że CDPR wyraziło zgodę na streamowanie przed premierą... jeden z streamerów został automatycznie zbanowany po osiągnięciu określonego pułapu zgłoszeń i po kilku minutach odbanowany.

Poza tym, gdy wcześniej pojawiały się tego typu wycieki to po maksymalnie kilkunastu minutach stream był banowany, a w tym przypadku tak się nie dzieję.
 
Wśród REDańczyków nie ma co wskazywać palcem na winnych, ciężko było przewidzieć że coś takiego się wydarzy.
Ogólnie rzecz biorąc kaszana straszna, bo do premiery bardzo blisko, a tu taka wtopa. Mam nadzieję, że im się to zbytnio czkawką nie odbije.
 
Ty poważnie? Przecież sklep już był znany z tego typu rzeczy, więc ufając im firma balansowała na bardzo cienkiej lince, która pękła. I można było to przewidzieć. No ale coż.
CD Projekt nie jest dystrybutorem gry na tym terytorium. Zresztą po rozstaniu z CDP.PL nigdzie w retailu sami gry nie sprzedają. Weźcie się ogarnijcie.
 
Co się stało to się nie odstanie. Człowiek uczy się na błędach. Pozostaje mieć tylko nadzieje, że w przypadku Cyberpunka i przyszłych produkcji się to nie powtórzy. Teraz pozostaje nam tylko unikać spoilerów jak ognia co łatwe zapewne nie będzie :(
 
CD Projekt nie jest dystrybutorem gry na tym terytorium. Zresztą po rozstaniu z CDP.PL nigdzie w retailu sami gry nie sprzedają. Weźcie się ogarnijcie.

Jeśli jest tak jak mówisz to moje najszczersze przeprosiny. Nie znam się na marketingu i się zapędziłem z nerwów. Znając jednak status i poczynania tego sklepu, myślę że można było tego uniknąć.
 
Jednemu z streamujących właśnie zawiesiła się konsola :)

Mam nadzieję, że nie będzie to żaden spoiler, ale tekstury cegieł nadal nie zostały poprawione i wyglądają dokładnie tak samo jak na gameplayu ze stycznia.
 
Najlepiej to nie czytać żadnych komentarzy pod newsami/filmami i ostrożnie czytać facebooka, a powinno się uniknąć spoilerów.
 
Premiery na pewno nie przełożą, 19 maja już jest murowany, a że gra będzie ograna do tego czasu, nawet jeśli w "podziemiu", to trochę kwas...
 
@Hussar

Bo ludzie sobie robią nadzieje, że jednak szybciej zagrają :)

Pozostaje czekać na jakiś ruch RED-ów i unikać internetów w miarę możliwości.
 
Z tego co zauważyłem to jeden streamer "znikł". Zaraz powinni kolejni, ale to nie zmienia faktu, że ogary poszły w las.
 
Top Bottom