E3 2006

+
Fallen Zen said:
A mi jest bardzo miło poinformować, że Wiedźmin zdobył tytuł najlepszej gry RPG na PC, które były prezentowane na targach E3.Za nami były takie tytuły jak:Runner(s)-Up: Gothic III (Aspyr), Neverwinter Nights 2 (Atari)Other Nominees: Elveon (10Tacle), Hellgate: London (Namco)Po szczegóły zapraszam pod ten adresik: http://pc.ign.com/articles/709/709220p2.html.
Release Date: Fall 2006 Blad w "druku", chyba rok 2007. Co powiecie do tego, ze nasz "bezimienny Kolega' z Gothic III tez sie nauczyl, nosic bron na plecach, tak, jak to widac w najnowszych filmach. http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?go=downloads&file_i d=225
 
Różne strony różna data :p na gamspocie jest:
Code:
The WitcherDeveloper: CD Projekt RedRelease Date: Q2 2007
na ign:
Code:
The WitcherDeveloper: CD ProjektPublisher: CD ProjektRelease Date: Fall 2006
a CDPRS podawał przełom 2006/07, bardziej w kierunku 2007, także wiadomo kogo sluchać
 
Chałek said:
Tak tak, ale jaką? No dobrze... po co sugerować się zachodnimi serwisami, skoro na oficjalnej stronie podawano już, że Witcher wyjdzie na wiosnę 2007.
Hehe... nie że wyjdzie, tylko było napisane, że jego premiera jest planowana
 
dobra robimy sciepe na forum i zostaniemy wydawcą Wiedźmina a tak powaznie to nie moge się doczekac informacji kogo wytypowaliscie na waszego wydawce (mam taką złudną nadzieje ze poznamy go w czasie TzW )
 
w ogole liczymy na wiele ciekawych materialow. ostatnio tworcy nas nie rozpieszczaja , a przeciez wlasnie minely targi...
 
Właśnie !!! Powinny tu się sypać materiały z E3 : trailery, filmiki, screeny, gameplaye a tu cisza... oby przed burzą
 

Rioo

Forum veteran
moim zdaniem najlepszym momentem na ujawnienie kto jest wydawcą są E3, największa targi na świecie... a skoro nie w tym rocku...
 
No, jak na razie wszystko idzie naprawdę dobrze . E3 okazało się dla nas sukcesem. Trwają też negocjacje z wydawcą (trzymajcie kciuki ). Oby tak dalej!
ento said:
Na Gamespocie Wiedzmin znalazl sie wsrod finalistow Best Role-Playing Game http://www.gamespot.com/features/6151435/p-17.html.
Wyniki na Gamespocie są trochę śmieszne IMHO. NWN2 był jedna z najsłabiej prezentujących się gier na targach. Jak obczailiśmy z Mike'iem ich prezentację na stoisku nVidii to wrażenia były bardzo mieszane (żeby nie mówić, że w ogóle ich nie było ). Gra wyglądała słabiutko (to jakaś wczesna alfa) a do tego przycinała się fatalnie...
 
Dziadu said:
No, jak na razie wszystko idzie naprawdę dobrze . E3 okazało się dla nas sukcesem. Trwają też negocjacje z wydawcą (trzymajcie kciuki ). Oby tak dalej!
ento said:
Na Gamespocie Wiedzmin znalazl sie wsrod finalistow Best Role-Playing Game http://www.gamespot.com/features/6151435/p-17.html.
Wyniki na Gamespocie są trochę śmieszne IMHO. NWN2 był jedna z najsłabiej prezentujących się gier na targach. Jak obczailiśmy z Mike'iem ich prezentację na stoisku nVidii to wrażenia były bardzo mieszane (żeby nie mówić, że w ogóle ich nie było ). Gra wyglądała słabiutko (to jakaś wczesna alfa) a do tego przycinała się fatalnie...
moze jakies układy z gamespotem za reklame...
 
Z Gamespotem jest dziwna sprawa... Mam wrażenie, że trochę ignorują "Witchera". Może tylko mi się wydaje. Nie wiem, może nie spodobało im się to że zrobiliśmy TzW z IGN?
 

ento

Forum veteran
Wydaje mi sie ze ogolnie duze strony ostatnio mniej interesuja sie eksponowaniem pecetowych gier. Duzo wiecej miejsca jest poswiecone konsolom. Fanboye sony, nin czy ms generuja spory ruch, dobrym przykladem moze byc polski Sadness - nie pokazano zadnego screena z gry, wydaje sie ze developerzy narazie troche poobiecywali i wypuscili trailer (sami aktorzy, nic z gry) ale wystarczylo ze gra jest robiona na Wii i np. na takim gametrailers wspomniany trailer ma kilkadziesiat tysiecy sciagniec a sama gra jest wspominana na kazdym serwisie Dziwne, ze praktycznie zaden z duzych europejskich serwisow (np. eurogamer,cvg,gamestar) nie poswiecil Wiedzminowi albo wcale albo minimalna ilosc miejsca w relacjach z E3...
 
Tibor said:
Chałek said:
Tak tak, ale jaką? No dobrze... po co sugerować się zachodnimi serwisami, skoro na oficjalnej stronie podawano już, że Witcher wyjdzie na wiosnę 2007.
Hehe... nie że wyjdzie, tylko było napisane, że jego premiera jest planowana
Jak dla mnie, to Wiedźmin może wyjść nawet w lecie 2007, bo wcześniej nie będę miał zbyt dużo czasu na granie (matura ). Ale oby tak nie było (ze względu na innych graczy).
 
Top Bottom