E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Spokojnie - te wszystkie skróty to, myślę, na potrzeby prezentacji. Nie martwiłbym się na zapas.
 
Last edited:
Ale chodzi mi o ten konkretny quest z tym godlingiem. Mi to ewidentnie wygląda na poszukiwanie Ciri. A ten pan kilka razy powiedział, że to Yennefer, dlatego coś mi tu nie gra. Pomyłka prędzej nie była z włosami, tylko z imieniem, bo w dialogu było mówione, że szuka "woman with ashen hair". "ashen" to popielaty, więc wszystko mi tu wskazuje na Ciri.
 
"Kiedy zobaczymy ekrany ładowania?

Sporo zamieszania wywołała informacja o możliwości pojawienia się ekranów ładowania w grze, dlatego poprosiliśmy Konrada Tomaszkiewicza o wyjaśnienie tej kwestii. „Podczas przemierzania świata nie napotkamy żadnych loadingów, dotyczy to także wnętrz budynków. Od tej reguły są dwa wyjątki. Pierwszym z nich jest system szybkiej podróży, drugim doczytywanie mniejszych lokacji, jeśli znajdują się one na drugim końcu mapy – przykładowo znajdujemy się daleko na południu, a gra wymusza na nas odwiedzenie lokacji w północnych rejonach świata, co czasem się zdarza.”"

Nie rozumiem, chodzi tu o fast travel z jednego końca mapy na drugi, czy o lokacje położone poza obszarem mapy gry, które dostępne będą tylko poprzez funkcję szybkiej podróży (nie da się do nich inaczej dojść)??

Czyli podróżowanie między Kontynentem a archipelagiem Skellige będzie się odbywać bez ekranów ładowania?
A teraz zasadniczo ważna rzecz:: Gdzie leży ten archipelag według waszej mapy Redzi (@MarcinMomot @Keth, @Czyzyk333)? Na wysokości Temerii, Redanii ?:wall:
 
Ale chodzi mi o ten konkretny quest z tym godlingiem. Mi to ewidentnie wygląda na poszukiwanie Ciri. A ten pan kilka razy powiedział, że to Yennefer, dlatego coś mi tu nie gra. Pomyłka prędzej nie była z włosami, tylko z imieniem, bo w dialogu było mówione, że szuka "woman with ashen hair". "ashen" to popielaty, więc wszystko mi tu wskazuje na Ciri.

W materiale z gamespota padło stwierdzenie, że chodzi o Ciri, dodatkowo ewidentnie widać to w dialogu z Jaśkiem. Zwykły błąd w materiale (emocje się panom redaktorom musiały udzielić).
 
Oglądam ten gameplay:


I nawet w jakości HD jest tak mocno skompresowany, że wygląda fatalnie. Jest gdzieś wyższa jakość? Niestety takie potworki mogą wpłynąć na odbiór gryy. Przydało by się, żeby CDPR nagrało ten sam fragment raz jeszcze i puściło go w obieg tym razem w jakości na jaką zasługuje.

I tak btw oj @Marcin Momot, to ja już odpuściłem prezentację gamespotu, uspokojony że będzie to ten sam fragment co na IGN, a tu się okazało, że to coś zupełnie nowego.

Gra wygląda fantastycznie. Ślizgi na początku mi się nie podobały, ale teraz się do nich przekonuję, tylko... gdzie piruety? I samej walce brak troszkę płynności. Nie tak wyobrażałem sobie Geralta taniec z mieczami. Faktycznie kamera odjeżdża ciut za daleko. Chociaż gdyby nie @eustachy_J23, to pewnie bym tego nie zauważył. A niech Cię:p. Jednak myślę, że nie będzie mi to aż tak bardzo wadzić.

EDIT:
Pan Mamais dostał chyba wreszcie solidną porcję Red Bulla. Aczkolwiek w dalszym ciągu IMHO nie jest to odpowiednia osoba do prowadzenia prezentacji. Widziałbym na jego miejscu pana Konrada T.(ma też odpowiednią prezencję) lub pana Borysa.
 
Last edited:
Jak dwójkę się przechodziło po 3 razy to i W3 tak samo :)
W2 tylko trzy razy,? u mnie chyba z dziesięć albo więcej, straciłem rachubę.
Ogrom gry CDPR sprawia że jak ktoś przejdzie Wiedźmina 3 potrójnie to już będzie mega wyczyn.
 
Last edited:
Oznacza bożka, istotę nadprzyrodzoną o mniejszym znaczeniu niż bogowie, zazwyczaj jest to nazwa tożsama z demonem (acz ma mniej negatywny wydźwięk). Na przykład w słowiańskim folklorze typowym "godling'iem" jest boginka/rusałka, tudzież domowy.
Byle tylko w polskiej wersji nie przetłumaczyli godlinga na Bogusława.
 
Oglądam ten gameplay:
Gra wygląda fantastycznie. Ślizgi na początku mi się nie podobały, ale teraz się do nich przekonuję, tylko... gdzie piruety? I samej walce brak troszkę płynności. Nie tak wyobrażałem sobie Geralta taniec z mieczami. Faktycznie kamera odjeżdża ciut za daleko. Chociaż gdyby nie @eustachy_J23, to pewnie bym tego nie zauważył. A niech Cię:p. Jednak myślę, że nie będzie mi to aż tak bardzo wadzić.
https://www.youtube.com/watch?v=BivVXw-NLTw - od 2:32 Geralt wykonuje dwa pełne piruety i jeden półpiruet, zasypując przeciwnika trzema ciosami naraz w 1,5 sekundy. Poza tym nie widzieliśmy jeszcze sytuacji, w której wiedźmin został otoczony przez większą ilość przeciwników, wtedy zapewne piruetów używałby znacznie częściej. A kamera jest w sam raz, bo jak się gra na dużym monitorze jak ja, to gdyby było widać same plecy wiedźmina, to dopiero byłoby niefajnie :/ Tak jest przynajmniej przegląd pola.


Czyżby zmienili trochę wygląd zbroi Króla Gonu? W sumie ten mi się trochę bardziej podoba ;P
 
No i wiem już o co kaman w tym queście:
zanim dowiemy się czegokolwiek o Ciri, musimy odzyskać głos godinga ;)
 
No i wiem już o co kaman w tym queście:
zanim dowiemy się czegokolwiek o Ciri, musimy odzyskać głos godinga ;)

Co ty nie powiesz :) ja myślę że jednak nie tylko

zanim dowiemy się czegokolwiek o Ciri, musimy odzyskać głos godinga i mu go jakoś wsadzić do gardła z powrotem, wyciągnąć od niego info i sprzedać go wiadomo komu :) [info znaczy sie]
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom