E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Okładka rzeczywiście nie jest porywająca. Ale screeny i arty to cud, miód i orzeszki (zwłaszcza screen z wyścigiem konnym jest mega!).
 
Księżyc kanciasty, trupy wiszą zbyt wysoko, szkielety są nader wytrzymałe, a Geralt ma szare włosy!
 
Odzywam się teraz sporadycznie :p Jedyne co czytam przez ostatnie 10 stron to niekończący się hejt na okładkę i księżyc - masakra... Ja się niesamowicie cieszę, bo nareszcie rusza kampania i przy okazji 8 miesięcy do premiery!
 
 
Na Twitchu jednym show jest sam stream, drugim jest chat, tam to czysta komedia, szczególnie podczas e3
 
Nie rozumiem w sumie tego hejtu co do księżyca, nie jest to nasz świat przecież. Jeżeli Sapkowski w swoich książkach nie opisał dokładnie jak wygląda księżyc w Wiedźminlandzie, to REDzi mają w sumie prawo do tego aby sobie zrobić to po swojemu, w końcu jest to świat fantasy nie wszystko musi wyglądać tak jak u nas. Smoki również nam nad głowami nie latają.

Co do okładki to tak jak napisałem w innym temacie nie podoba mi się za specjalnie. Pewnie jakiś marketingowiec doradził REDom, i taka okładka jest poprostu z czysto marketingowego punktu widzenia opłacalna i będzie się sprawdzać. Pewnie ma ona zachęcać ludzi nie zdecydowanych,albo tych co pójdą do sklepu w innych celach, a po drodze wpadnie im w oko Wiedźmin 3. Bo co jak co ale jednak rzuca się w oczy mocno, więc na sklepowych półkach będzie się wyróżniała. Przede wszystkim gra ma się sprzedać dobrze, to co dla nas jest słabe, być może dla mniejszych zajawkowiczów będzie fajne.
 
Last edited:
to ten screen z turboksiezycem to w koncu art czy migawka z cinematicsa ? dla mnie to drugie - zbyt komputerowe i ostre jak na art. W temacie z linkami chyba trzeba poprawić info o tym.. (chyba ze sie myle)

e: @Nundran - exactly. tez to zauwazylem ale sądziłem ze musze sie jeszcze raz zalogować zeby sie pojawiło. no ciekawe
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom