Edycja Kolekcjonerska - Wasz ulubiony element

+
KolecEchinopsa said:
Właśnie anulowałem edycje premium i zamówiłem edycje kolekcjonerską. Jestem strasznie podniecony.
Nie tylko Ty, po dzisiejszych próbkach głosów mało się nie posikałem po nogach... Stary ze mnie chłop a wariuje jak nie wiem :DPrzy okazji męczę pierwszego Wiedźmina żeby mieć zapisy :p
 
Kurde, trochę głupia sprawa z tym, że będę mógł sobie pograć w Wiedźmina jedynie dzień wcześniej (tj. 16 maja) mimo tego, że dostanę go już 13-14. Czy jeden dzień różnicy to faktycznie taki "ekskluziw"? ;/ Liczyłem, ze jak wybulę 2 i pół stówy to będę mógł grać od razu po otrzymaniu gry, a tu dupa blada.Zainteresowanych tematem odsyłam na facebooka:http://www.facebook.com/event.php?eid=220325244649381
 
Kurde, trochę głupia sprawa z tym, że będę mógł sobie pograć w Wiedźmina jedynie dzień wcześniej (tj. 16 maja) mimo tego, że dostanę go już 13-14
14 maja raczej nie dostaniesz bo to jest sobota, a o ile się nie mylę to kurierzy nie funkcjonują w sobotę ;) Prawdopodobnie dostaniesz 13, jeśli zaś nie dostaniesz tego 13 to 16. Dla mnie to nie robi zbytniej różnicy, jeśli dostanę 16 maja to też się będę podniecał bo od razu sobie pogram, a jakbym dostał 13 maja to by nie było tak kolorowo bo przez weekend bym musiał się gapić w pudełko świeżutkiej kolekcjonerki ;)
 
No właśnie ta druga wizja mnie przeraża :D Aha, a kurierzy z tego co pamiętam (nie mówię tu o poczcie) zazwyczaj mi dowozili paczki na sobotę, więc z tym też różnie bywa.
 
Słów (i zdjęć) kilka o kościach i kartach:http://www.gram.pl/art_9gvrJO5_Sekrety_Edycji_Kolekcjonerskiej_Wiedzmina_2_kosci_i_karty.html
 
Jedyne co mnie wkurza, to to, że poradnik-solucja jest sprzedawany osobno...1)Nie po to wydaję 230 zł, żeby potem jeszcze dorzucać :)2)Poradnik-solucja sprzedawany jest taniej w komplecie, a najwygodniej byłoby zagrać za pierwszym razem bez, a za drugim ewentualnie dokupićNo i jestem ciekaw, czy będzie można sobie załatwić taką solucję w PDF za free (albo raczej - co na to autorzy :) ).
 
Ależ poradnik/solucja będzie w edycji kolekcjonerskiej tyle, że inny.To co sprzedaje gram.pl to ich inicjatywa.
 
W EK masz normalnie zawarty poradnik o dokładnie tej samej treści jeśli chodzi o opis zadań, co ten wydawany osobno. Wcale nie trzeba go kupować, no chyba że w celach kolekcjonerskich :)
 
Ciężko powiedzieć jaki jest mój ulubiony element w edycji kolekcjonerskiej. Po prostu jestem wielkim fanem Wiedźmina (książek jak i gier) i ominięcie takiego zestawu byłoby dla mnie grzechem.
 
Pryka said:
Ależ poradnik/solucja będzie w edycji kolekcjonerskiej tyle, że inny.To co sprzedaje gram.pl to ich inicjatywa.
Raczej nie, bo w tedy "idealne połączenie" byłoby kompletnym chamstwem :p"Przewodnik: Poradnik do gry, przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy" raczej nie równa się solucja, prędzej jakiś ogólne rady dotyczące rozwoju postaci etc, a nie step-by-step jak ten osobny.(ten osobno sprzedawany poradnik został 'przygotowany przez dziennikarzy magazynów PLAY i Komputer Świat GRY przy współpracy ze studiem CD Projekt RED'), więc chyba nie będzie tym samym, co ten z gry :)Jednak nie wierzę, że Redzi dawaliby nam jakieś niedopełnione poradniki, a nawet jeśli, to od czego ma się forum ;]
 
PiochU said:
PiochU said:
Ależ poradnik/solucja będzie w edycji kolekcjonerskiej tyle, że inny.To co sprzedaje gram.pl to ich inicjatywa.
Raczej nie, bo w tedy "idealne połączenie" byłoby kompletnym chamstwem :p
To nie jest chamstwo, tylko marketing :). Jak się coś wyprodukowało, to trzeba zrobić wszystko, żeby to sprzedać.
PiochU said:
"Przewodnik: Poradnik do gry, przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy" raczej nie równa się solucja, prędzej jakiś ogólne rady dotyczące rozwoju postaci etc, a nie step-by-step jak ten osobny.(ten osobno sprzedawany poradnik został 'przygotowany przez dziennikarzy magazynów PLAY i Komputer Świat GRY przy współpracy ze studiem CD Projekt RED'), więc chyba nie będzie tym samym, co ten z gry :)Jednak nie wierzę, że Redzi dawaliby nam jakieś niedopełnione poradniki, a nawet jeśli, to od czego ma się forum ;]
Co do zawartości, to nie chce mi się tego szukać, ale Marcin (MM360) wyraźnie gdzieś napisał, że jeśli chodzi o opisy questów, możliwych zakończeń itd. (czyli całą merytorykę), to zawartość obu poradników jest identyczna. Ten wydawany osobno jest dodatkowo ilustrowany, zawiera mapę, rozdział w którym twórcy opowiadają o tworzeniu gry, czyli elementy które znalazły się np. w artbooku i innych elementach EK. Więc jeśli komuś poradnik jest potrzebny po to, żeby w razie problemów z ukończeniem jakiegoś zadania do niego zerknąć, to ten dołączony do gry w zupełności wystarczy. Jak ktoś chce mieć dodatkową książeczkę na półce, bo np. lubi oglądać arty z gry, a nie zamówił EK, to może sobie zamówić ten wydawany osobno (albo po prostu chce mieć wszystko co się ukazuje i ma związek z W2 :))
 
tomusprus said:
Mi wystarczy poradnik dostarczony do EK
Ja raczej nie tknę poradnika, lepiej nie być prowadzonym za rączkę, przynajmniej przy pierwszym przejściu gry
 
Top Bottom