[FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

+
Coś mi wygląda na to, że postępy na zadaniach z cyklu teraz aktualizują mi się dopiero wtedy kiedy nadchodzi czas na darmowy reroll, czyli co pięć godzin...
 
Czy ktoś gdzieś widzi jakiś opis zawartości dzisiejszej aktualizacji?

Z tego co zauważyłem: wymiana zadania nie wymaga już pełnego restartu gry aby wyświetliła się treść nowego.
 
Znowu popsuły się u mnie zadania z cyklu - każdorazowo muszę wychodzić i wchodzić do gry, by móc zaobserwować progres (rollowanie póki co działa).
Dodatkowo, po wykonaniu jednocześnie 2 zadań trudnych dostałem w ich miejsce 2 nowiutkie.
 
@DeckCard_Cain: Dzisiaj miałem taki przypadek, że miałem w sumie cztery zadania i jedno mi nie pasowało więc je wymieniłem. Potem zagrałem talią, która powinna zaliczać wszystkie zadania. Po meczu sprawdziłem i zaliczyło mi się tylko to zadanie, które było przeze mnie zmienione, a na pozostałych nie było widać jakiegokolwiek postępu. Po restarcie gry postępy się pokazały.

Wniosek: gra potrzebuje jakiegoś "impulsu" aby pokazywać postępy w zadaniach. xD
 
Last edited:
A ja się zaczynam poważnie zastanawiać, czy to nie są specjalne zabiegi ze strony CD Projekt, aby zmusić nas do dodatkowego kombinowania :D

Co chwilę coś się dzieje z tymi zadaniami, a więc nie ma nudy ;) U mnie też dzisiaj jakoś dziwnie się zaliczają, ale skoro się zaliczają, to w sumie nie narzekam :)
 
A ja się zaczynam poważnie zastanawiać, czy to nie są specjalne zabiegi ze strony CD Projekt, aby zmusić nas do dodatkowego kombinowania :D
No jasne, super, może wstawią jeszcze więcej takich "specjalnych" błędów? ;)
Przecież gracze nie mają co robić, więc na pewno się ucieszą.
 
@Lexor niestety nie zasługuję na żaden certyfikat - ani zabugowany, ani działający. Pokonał mnie prosty bug polegający na niemożności dokupienia zadania (w segmencie Łatwym - w Normalnych się udało). Klikam, klikam i nic.
Nie wiem co robię źle, totalna amatorka z mojej strony :sad:
 
Sprawdziłem: jeśli minie 5h i powinniśmy dostać darmową zamianę zadania z cyklu ale w momencie "aktywacji" otrzymania tej darmowej zamiany byliśmy już w grze, to musimy grę zrestartować aby pojawiła się nam ta możliwość darmowej zmiany...

:giveup:
 
Udało mi się w końcu zdobyć rewers z cyklu. Trochę czasu mi to zajęło, bo na początku moje własne talie nie chciały mi zaliczać zadań (dziękuję wszystkim, którzy przesłali mi spisy kart swoich "sprawdzonych w boju" talii), a potem bazowałem głównie na darmowych zmianach zadań oraz raczej nie dokupowałem nowych.

Czy po zdobyciu rewersu wciąż gracie taliami pod zadania z cyklu czy też może odpuściliście je już sobie?
 
@Lexor po zdobyciu rewersu korzystam ze "swobody", choć niepełnej: grywam drafty (pod kontrakty), a także rankingówki - taliami, które choć w minimalnym stopniu pasują pod zadania z Cyklu (lecz bez spiny - nie patrzę na zadania poziomu łatwego ; jeśli grając talią x progresuję tylko we dwóch zadaniach nie przejmuję się tym i nie zmieniam jej dla lepszej optymalizacji pod kątem zadań).
 
@Lexor nie ma sprawy, fajnie, że udało Ci się zdobyć rewers, a nasze talie w pewien sposób w tym pomogły :)

Wciąż nie odpuściłem sobie zadań z cyklu, ale właśnie tak jak pisze @DeckCard_Cain teraz już podchodzę do nich bardziej na luzie. Zazwyczaj "zbieram" zadania, aby mieć po 3 z każdego poziomu i wtedy gram talią, która "pasuje" do jak największej liczby tych zadań (głównie Wiedźminami).
 
@MichalG666: Ha ha, "w pewien sposób"? Chłopie, ja nie wiem co ja źle robiłem, ale cokolwiek próbowałem zmieniać we własnych taliach to zadania nijak mi nie chciały iść do przodu! Bez Waszych talii to z samych nerwów chyba dałbym sobie spokój z tym całym cyklem.
 
@MichalG666 obecnie nie staram się zgrywać wszystkich zadań pod jedną talię - tak robiłem wcześniej farmiąc poziomy, wydawałem zasoby na wymianę zadań itd. Obecnie jak mnie najdzie ochota pogram sobie talią progresującą 2-3 zadania, nie staram się też ich zczyścić, by mieć wolne sloty na gwintową godzinę duchów (02:00). Parcia na awatary nie mam, zresztą i tak nigdy nie uzbieram wszystkich, więc nie ma się tu czym przejmować.
 
A propos awatarów: czy ktoś sprawdzał, czy obecne awatary są wycinkami kart z wybranych w cyklu setów czy też z całej kolekcji?
 
Chłopie, ja nie wiem co ja źle robiłem, ale cokolwiek próbowałem zmieniać we własnych taliach to zadania nijak mi nie chciały iść do przodu!

To jest naprawdę niesamowite... wydawać by się mogło, że karty z odpowiednich zestawów powinny normalnie działać, ale w sumie to jest Gwint, więc niczego nie można być pewnym :D

czy ktoś sprawdzał, czy obecne awatary są wycinkami kart z wybranych w cyklu setów czy też z całej kolekcji?

Nie bawiłem się w to, teraz tylko zerknąłem na kilka i były to awatary z kart zestawu Wiedźminów i Podstawowego, więc może to jest dobry trop, którym idziesz... i w kolejnym cyklu będą wycinki z odpowiednich kart dla danego cyklu.

Parcia na awatary nie mam, zresztą i tak nigdy nie uzbieram wszystkich, więc nie ma się tu czym przejmować.

Ja teraz też prawie nie wymieniam zadań za zasoby, ale jakoś trafiają mi się zazwyczaj zadania pod moją talię z Wiedźminami, którą o dziwo całkiem dobrze mi się gra ;) Ale tak jak mówisz, teraz to już tak bardziej na spokojnie. Fajnie, że niektóre zadania zaliczają się także w innych trybach :)
 
Top Bottom