[FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

+
Fajnie, że niektóre zadania zaliczają się także w innych trybach :)

Nie zauważyłem. Napiszesz o tym coś więcej?

Sprawdziłem na szybko awatary i faktycznie zdaje się być tak, że są one tylko z setów kart, na które mamy zadania.
Przy okazji zapytam: kojarzy ktoś z jakiej karty jest ten awatar?
Bez tytułu.png
 
Nie kojarzyłem, ale udało mi się znaleźć! Ten awatar pochodzi z brązowej karty Rycerz z Cintry :D

Co do zaliczania zadań w innych trybach to nie ma reguły, ale zadania typu "Wzmocnij jednostki" za pomocą kart z danego dodatku lub "Aktywuj rozkaz" odpowiednich kart czasem się zaliczają. Na pewno nie zaliczają się zadania typu "Zagraj X kart" z danego dodatku - te można zaliczyć tylko w grze Rankingowej.
 
Na pewno zaliczają się w Drafcie, bo były takie dni, że grałem tylko w Drafta i zaliczały mi się np. 2 z 5 zadań, które sobie czekały.

Tylko niestety niektóre zadania zaliczają się w innych trybach (zauważyłem to także gdy grałem tryb Sezonowy "Cierpliwość jest cnotą"). Wtedy np. przez 3 dni nie grałem w ogóle rankingu, a pojedyncze zadania wciąż się zaliczały.
 
Czy tylko ja miałem dziś jakiś patch? Jeśli nie tylko ja, to czy ktoś znalazł jakieś info na jego temat?
 
U mnie też był patch, ale nie wiem co poprawiał.

Przy okazji zauważyłem, że doszły nowe typy zadań z cyklu, ale to już chyba parę dni temu...
 
Ale z Ciebie optymista... skąd wiesz, że czegoś nie popsuł? ;)

No cóż, taka już moja natura ;)

Aczkolwiek nie zauważyłem aby coś się popsuło... ewentualnie to, że chyba zadania z cyklu nie zaliczają się już w Drafcie (ale będę to musiał jeszcze sprawdzić) :D Choć tak chyba miało być od początku, że te zadania zaliczają się tylko w grach rankingowych (co w sumie jest bez sensu).
 
chyba zadania z cyklu nie zaliczają się już w Drafcie (ale będę to musiał jeszcze sprawdzić) :D

Sprawdziłem, że zadania wciąż się zaliczają w Drafcie (oczywiście niektóre, czyli tak jak to było wcześniej).

Tak z ciekawości, czy komuś działają te nowe kontrakty pod skórki, które można kupić za Pył? Ja parę razy próbowałem z Meve i po restarcie gry zawsze mam 0/1, a kontrakt nie jest zaliczony.
 
@MichalG666: To są jakieś nowe kontrakty, które można kupić za pył?
Sprawdzałem sklep jakiś czas temu i nic takiego tam nie widziałem. Skąd się je bierze?
 
Dzisiaj zauważyłem, że można było kupić parę rzeczy w sklepie za pył, a potem zobaczyłem, że pojawiły się nowe kontrakty.

Może jednak to jeszcze nie miało się ukazać w grze :D
 
@MichalG666: Pojawiła mi się dziś plansza "co nowego" z zaproszeniami do sklepu, więc wyczaiłeś to sam wcześniej. ;)
Dostrzegłem i kupiłem trzy nowe pakiety za 1600/1800/1200 pyłu: Meve, dwa rewersy i jeden rewers - coś pominąłem?
 
Jeśli chodzi o zakupy, to nic nie pominąłeś :) Ale właśnie jeszcze doszły jakieś nowe kontrakty, które może po prostu wczoraj jeszcze się nie zaliczały (bo było za wcześnie) :p
 
ale nowy kontrakt skórki Gascona mi nie postępuje

Ha! Tą kwestię udało mi się rozwiązać :D

Pamiętałem, że był rewers Gascona do kupienia za pył, a kontrakt ze skórką Gascona już kiedyś występował w grze... a więc pomyślałem, że może chodzi o grę z tym rewersem? No i bingo, wtedy zaczęło mi zaliczać ten kontrakt ;)

Co do skórki Meve, to grałem nią w Drafcie, ale mam dokładnie to co pisał @Krzychu666, wygrane niby się zaliczają, ale kontrakt już nie i po ponownym wejściu do gry, pokazuje się "0" w postępie.
 
@MichalG666: Czekaj, czekaj, czyli zamiast ze skórką Gascona, trzeba grać z jego rewersem??? :confused:

To może w przypadku Meve też ta zamiana Ci zadziała? :>
 
Czekaj, czekaj, czyli zamiast ze skórką Gascona, trzeba grać z jego rewersem??? :confused:

Dokładnie tak :shrug:

A co do Meve to próbowałem i w ten sposób, ale to nie działa. Problem w tym, że grając ze skórką Meve (zgodnie z opisem kontraktu) zalicza się postęp, tylko tak jakby "nie na stałe" i sam kontrakt się przez to nie zalicza :/
 
O ile dobrze Cię zrozumiałem: restart gry restartuje kontrakt Meve? To może zagraj jedną dłuuugą sesję! ;)
 
Top Bottom