Forum 3.0 - sugestie i propozyzje zmian

+
Status
Not open for further replies.
W ustawieniach limit długości wpisywanej nazwy usera wynosi 16 znaków, a skrypt forum ma ograniczenie do 60 znaków. Tutaj maxlength ogranicza ilość wpisywanych liter do 16. Wystarczy zmienić wartość na 300 i mogę sobie wpisywać do woli znaków.
Wybrana nazwa użytkownika jest za długa. Nie powinna przekraczać 60 znaków.
A tu skrypt wywala taką wiadomość, jak przesadzę z długością nicka.W obu wypadkach zmieniłbym wartość na 20, bo 60 to jednak trochę za dużo. Tak samo przy rejestracji mogę wydłużyć login aż do tych 60 znaków. Łopatologicznie: ustawcie takie samo ograniczenie długości nazwy w ustawieniach skryptu. Jak w weekend znajdę czas to poszukam poważniejszych błędów.PS. Praktyczny przykład - mój nick ma 17 znaków :p
 
Alek said:
Niedługo wprowadzimy kolejne duże zmiany. Stare forum oczywiście nie wróci, ale sprawimy, że to będzie jeszcze wygodniejsze. Najbardziej cieszymy się z tego, że ta wersja daje nam wielkie możliwości rozwoju całej platformy.
Zrobiono coś przez ostatni miesiąc? Keth, może jakaś lista zmian?Bo ja odnosze wrażenie, że wszyscy o tych zmianach na forum zapomnieli, a to tylko dlatego, że nie slychać już głosów niezadowolenia z nowego forum...
 
Oczywiście, że słychać - nieustannie. Zmiany wprowadzamy i po ich zakończeniu damy Wam znać, na wypadek gdybyście sami nie zauważyli drastycznych modyfikacji :)
 
Karesh said:
Zrobiono coś przez ostatni miesiąc? Keth, może jakaś lista zmian?
Z tego, co mi wiadomo i co sam widzę, to już stosunkowo dawno wprowadzono ogromną większość ze zmian proponowanych zarówno przez użytkowników, jak i moderatorium :)Ale to jeszcze nie koniec, jak wyżej napisał Alek ;)
 
tak mnie zaczęło zastanawiać, czemuż u licha, kiedy się najedzie na jakiś dział to się wyświetla nazwa ostatniego wątku i kto napisał posta, co jest w porządku, ale czemu data jest w formacie dzień, rok, godzina? Na logikę wstawiłoby się tam jeszcze miesiąc zamiast roku choćby :Saha, no i jest to zwykłe czepialstwo z mojej strony, po prostu strasznie mi się nudzi ;]
 
w dziale tak, ale na głównej nie, na głównej jest tak:
 
Socchi said:
Socchi said:
Niedługo wprowadzimy kolejne duże zmiany. Stare forum oczywiście nie wróci, ale sprawimy, że to będzie jeszcze wygodniejsze. Najbardziej cieszymy się z tego, że ta wersja daje nam wielkie możliwości rozwoju całej platformy.
lubię ten post za zwrot-klucz 'duże zmiany'!
przyznaję, Alek, naprawdę dałem się nabrać
 
Socchi said:
Socchi said:
Socchi said:
Niedługo wprowadzimy kolejne duże zmiany. Stare forum oczywiście nie wróci, ale sprawimy, że to będzie jeszcze wygodniejsze. Najbardziej cieszymy się z tego, że ta wersja daje nam wielkie możliwości rozwoju całej platformy.
lubię ten post za zwrot-klucz 'duże zmiany'!
przyznaję, Alek, naprawdę dałem się nabrać
A przyuważyłeś tam słowo 'niedługo'?Nie?To przetłumacz sobie na angielski, a potem przypomnij sobie, co ono tutaj oznacza ;)Chłopakom (i paniom pewnie też) robota się w rękach pali, ale na frontach może ciut ważniejszych, niż forum. Co nie znaczy, że słowa nie dotrzymają.Tylko .... 'sooooon'.
 
weź przestań undomiel - dokładnie pamiętam prawa 'soon', ale w obliczu nacisków, błagań, utyskiwań i słów krytyki (zewsząd, nie z mojej tylko strony) pod adresem nowego forum, 2 miesiące i zero poważnych zmian uważam po prostu za sytuację żenującąponadto, powoływanie się na tradycyjne niedotrzymywanie terminów i niesłowność w czasach nowego, nextegenowego wiedźmina i równie nowoczesnego studia uznaję nie tylko za nadużycie i głupotę, ale i hipokryzjępoza tym, nie chodzi tu o głupi gameplay czy screen, ale o FORUM - coś, co stanowiło fundamenty tej strony i społeczności (choć to drugie słowo w roku pańskim 2010 już nic nie znaczy)ale co tam, przenośmy się na naszą klasę!naprawdę, gdy się spojrzy na to pobojowisko, syf, który tu pozostał, oraz pojedyncze ślady może-nie(?)dawnej aktywności wszystkich uzyszkodników, którzy tworzyli tę społeczność przez 3 ostatnie, a ogółem już 6 całych lat - nóż się w kieszeni otwiera, z jaką nonszalancją studio odpuściło i zaprzepaściło to wszystkoinnymi słowy, nie wierzyłem, że to wszystko będzie można spieprzyća jednak. brawo red, startujecie z nowym projektem, z nowymi fanami, zupełnie od zera. brawo.
 
Wszystkie poprawki, sugestie, za którymi optowali i moderatorzy, i userzy, a które się dało stosunkowo szybko wprowadzić - zostały wprowadzone zaraz na początku. Tak więc obecnej sytuacji nie nazwałbym olewaniem fanów przez CDPR. Widać zmiany, o których pisał Alek są na tyle duże, że nie da się ich wprowadzić od zaraz, jak większość z tych poprzednich. Pozostaje Wam, a właściwie i nam, tylko czekać, lub też proponować nowe usprawnienia. Chociaż nie wiem, czy tak dużo ich już zostało ;)
 
Socchi said:
weź przestań undomiel - dokładnie pamiętam prawa 'soon', ale w obliczu nacisków, błagań, utyskiwań i słów krytyki (zewsząd, nie z mojej tylko strony) pod adresem nowego forum, 2 miesiące i zero poważnych zmian uważam po prostu za sytuację żenującąponadto, powoływanie się na tradycyjne niedotrzymywanie terminów i niesłowność w czasach nowego, nextegenowego wiedźmina i równie nowoczesnego studia uznaję nie tylko za nadużycie i głupotę, ale i hipokryzję
No tak, nie pomyślałam, że można moje słowa odebrać w ten sposób.Spróbuję więc tylko rozwinąć ten fragment mojej wypowiedzi i temat, którego nie poruszył Keth.Na tym forum słowo 'soon' ma faktycznie pewien specyficzny wydźwięk. Być może rozumiemy to oboje odmiennie; dla mnie 'soon' zawsze oznaczało ni mniej, ni więcej, jak: 'sorry, fani; mamy w pracy taki zawrót głowy, że nie dajemy rady. Robimy różne rzeczy naraz, a w planach mamy jeszcze więcej. Chcemy się tym zająć i zajmiemy, tylko nie wiemy jeszcze, kiedy. Więc mówimy, że niedługo, albo soon, przymrużenie oka albo tongue-in-cheek, my wiemy, jak jest, Wy wiecie, jak jest, więc co tu więcej dodawać. Lajf. I dzięki, że jesteście. My tez jesteśmy, więc tak sobie bądźmy jeszcze trochę razem, aż się dokopiemy do tego konkretnego elementu i go zrobimy/pokażemy/omówimy/odniesiemy się do/wyjaśnimy (niepotrzebne skreślić)'.Jeśli mój post zrozumiałeś jako pokaz olewactwa i hipokryzji, to przepraszam.
 
brawo undomiel, sam nie potrafiłbym lepiej wytłumaczyć, czym było 'soon' i co oznaczało.było. oznaczało.by-ło i oznacza-łodostrzegasz jak przeciągam ostatnie sylaby? tym jakże sprytnym i zgrabnym zabiegiem w iście idiotyczny i przesadny sposób podkreślam czas przeszły.mógłbym tu rozwinąć piękny półflejm, półtren jak to teraz mnie niedobrze i jak mi niemal oczka łzawią do dawnych lat, ale jakoś nie widzę sensu, a i po prostu mi się nie chce. ponadto, nie chcę po raz kolejny wdawać się w dyskusję że forum jak takie i takie i to tragedia, a wy, że nie, przecież zostało zrobione to i to, i przecież tamto (!), więc niech przestanę znowu narzekać, bo tylko to umiem robić, trochę wyrozumiałości do studia i dajmy im trochę czasu, a poza tym przecież nie jest tak źlekończąc możliwie krótko:jest źle, czas był, zrobiono niewiele, na horyzoncie mniej niż nic, bo środek wakacji - a na to nawet socchi daje usprawiedliwieniepo prostu thewitcher.com/forum nie ma już społecznościzdarza się i tak.
 
Forum to jedna sprawa. Od startu wersji 3.0 moderatorzy narzekali 10x bardziej niż społeczność, więc tu się rozumiemyale TO?
Socchi said:
po prostu thewitcher.com/forum nie ma już społeczności
Spójrz dalej niż czubek własnego nosa. Społeczność czyli Genesis, Dorwall, Firnomir, Arwil, Mas, ...?Pojęcie "społeczność" obejmuje więcej niż kilkanaście niezadowolonych weteranów. Na starym forum tak samo narzekaliście. Teraz tylko zmienił się temat.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom