Forum 3.0 - sugestie i propozyzje zmian

+
Status
Not open for further replies.
godblessfiji said:
godblessfiji said:
Na litość boską, jak długo będą jeszcze te zwijane posty?
Informowaliśmy "górę" o tym nie raz. Jedyne co możemy teraz zrobić to czekać.
Góra, czyli, że co, Wasz zarząd? Bo jeśli tak, to proponuję przekazać im wiadomość od społeczności, pod która mogą podpisać się osoby z forum, że są niezadowolone z przeprowadzanych zmian, może wtedy to coś da do myślenia...
 
Szczerze wątpię, żeby wysyłanie petycji "na górę" coś dało. Skoro nie zadziałał TEN wątek, w którym użytkownicy nie zostawiają suchej nitki na nowym forum. Wątpię żeby list otwarty przyspieszył jakiekolwiek zmiany ,,,
 
Gdybym był cham, to bym napisał, że jeśli nie zmieni się traktowanie NAS - fanów i głównych kupujących gry, to zmieni się nasze podejście (chociaż na chwilę) do kupowania gier.Mam pomysł co do W2, ale nie będę go zdradzał.Żeby było jasne, nie chodzi tutaj o nie kupowanie gry, lecz o coś trochę innego.Dodam jeszcze, że jeśli to forum nie jest dla nas, to dla kogo? Może dla "góry"? Jeśli tak to czekam z niecierpliwością na wypowiedź któregoś z głównodowodzących w CDP... ;]
 
Spokojnie, spokojnie.Nie wysyłamy żadnej petycji. Po prostu my, moderatorzy, nie mamy możliwości ingerować w jakikolwiek sposób w wygląd ani funkcjonalność forum, dlatego informacje o tym co jeszcze jest do zrobienia dostarczamy tym, którzy zajmują się forum. A oni starają się to wprowadzić.
 
czy to u mnie coś nie gada, czy jest wyraźna różnica w wyglądzie części forum W1 a W2?w W1 wszystko jest troszkę mniejsze, przez co na ekranie mieści się więcej, jest przejrzyście i zdecydowanie bliżej do przyjemnego przeglądania forum. przynajmniej u mnie, bo nie zauważyłem zęby ktokolwiek się tą uwagą podzielił
 
U mnie jest tak samo i nie widzę żadnej różnicy. PS. Ja nie mam pretensji do Modów, że nie wprowadzają zmian. Dziwi mnie jednak tylko to, że przekazywane przez Was uwagi nie mają większego znaczenia, bo i tak niewiele się do tej pory zmieniło, a od startu nowej odsłony już...? Niedługo będzie okrągła rocznica ;]
 
okazało się że to ja poczarowałem wciskając ctrl i kręcąc kółkiemnawiasem mówiąc polecam
 
Wybaczcie jeśli o tym już było, ale opcja szukaj nic nie znalazła a moje oczy mimo wielu prób nie przyzwyczaiły się do nowego forum.Kompletnie nie pasuję mi opcja Filtruj>Nowe Odpowiedzi RED Nie wiem, może ja jej źle używam. Ale ta opcja pokazuje tylko w którym poście są nowe odpowiedzi od ostatniej wizyty i weź se ich szukaj.....Na starym forum po kliknięciu dymka od razu pokazywało stronę z nowym postem.Zadał bym pytanie czy stare może wrócić, ale obawiam się, że znam odpowiedź....
 
Czy Wy aby nie przesadziliście z rozmiarami obrazków w tym temacie?http://tw1.thewitcher.com/forum/index.php?topic=20282.0
 
Aresmad said:
Czy Wy aby nie przesadziliście z rozmiarami obrazków w tym temacie?http://tw1.thewitcher.com/forum/index.php?topic=20282.0
To nie wina obrazków. To forum je tak roztyło ;D
 
Bonsai said:
Bonsai said:
Czy Wy aby nie przesadziliście z rozmiarami obrazków w tym temacie?http://tw1.thewitcher.com/forum/index.php?topic=20282.0
To nie wina obrazków. To forum je tak roztyło ;D
Kolejne nieprzemyślane i nieprofesjonalne rozwiązanie - mam serwer i mogę udostępnić na nim miejsce, by REDzi mogli tam testować zmiany na forum przed ich wprowadzeniem - jeżeli jesteście zainteresowani, proszę o kontakt poprzez email ;)
 
Proponuję dodać opcję oznaczenia wszystkich tematów jako przeczytanych na głównej stronie forum...No i zróbcie coś, by nie przenosiło mnie 30 stron wcześniej w temacie, w którym ostatnio był poruszony ten wątek.
 
Karesh said:
No i zróbcie coś, by nie przenosiło mnie 30 stron wcześniej w temacie, w którym ostatnio był poruszony ten wątek.
Niestety, jesteś w mniejszości ze swoją prośbą, bo użytkownicy prosili o co zupełnie odwrotnego, a mianowicie przywrócenie opcji z poprzedniego forum: kliknięcie w magiczny kwadracik z założenia ma przenosić do ostatniego przeczytanego posta w wątku, a nie do ostatniego napisanego.
 
undomiel9 said:
undomiel9 said:
No i zróbcie coś, by nie przenosiło mnie 30 stron wcześniej w temacie, w którym ostatnio był poruszony ten wątek.
Niestety, jesteś w mniejszości ze swoją prośbą, bo użytkownicy prosili o co zupełnie odwrotnego, a mianowicie przywrócenie opcji z poprzedniego forum: kliknięcie w magiczny kwadracik z założenia ma przenosić do ostatniego przeczytanego posta w wątku, a nie do ostatniego napisanego.
Ale jeżeli już przy tym jesteśmy - w przypadku, gdy wątku nie czytało się nigdy, wtedy kwadracik powinien przenosić do ostatniego posta - normalnie uznałbym to za oczywiste, ale programiści tego forum tak jakby nie przemyśliwuję wprzód swoich funkcji i nie przewidują np. że stała wielkość obrazków (miniaturki) będzie powiększać małe obrazki, co jest bezsensowne dziękuję
 
ModernBuddah said:
(...)Ale jeżeli już przy tym jesteśmy - w przypadku, gdy wątku nie czytało się nigdy, wtedy kwadracik powinien przenosić do ostatniego posta (...)
Dlaczego?Dla mnie akurat oczywiste jest, że w sytuacji, gdy w ogóle nie czytałam wątku, kliknięcie przenosi mnie na sam początek - żebym zobaczyła, o co w nim tak w ogóle chodzi...
 
Co za dzień... A miało być tak pięknie... W końcu udało mi się wyrwać parę dni urlopu i w ramach nic-nie-robienia miałem w planach sprawdzić co się dzieje na tym "nudnym jak p...a" forum. Klikam sobie zakładeczkę Witchera i już zamierzam się do "pokaż wiadomości od ostatniej wizyty" i co jest k***a? Co tu się dzieje?Jeśli teraz już jest lepiej to aż się cieszę że nie było mnie tutaj tak długo...Czy geniusz uparcie trzymający się tego przeklętego guzika mógłby mu chociaż dopisać linijkę kodu sprawdzającą czy przypadkiem ukrywana treść nie jest mniejsza od tego guzika? Nie chce mi się wierzyć że to taki problem... O fantastycznym zawijaniu np. 4 pikseli zdjęcia Socchiego nie wspomnę...Prosiłbym również o znaczne zmniejszenie czcionki cytatów, w obecnej formie to dla mnie jakieś nieporozumienie.Czy przy dzisiejszych postach może się zamiast daty pojawiać "dzisiaj" (co btw funkcjonuje w cytatach ;) )Zapewne jest jeszcze parę rzeczy które wymagałyby zmian ale na razie próbuje ogarnąć to co jest... No szału nie ma...PS. Pozdrawiam wszystkich panów z kosiarkami napier*******mi od 6:30 pod moim oknem...
 
Ta post została już wysłana! Może to być spowodowane przypadkowym podwójnym kliknięciem lub próbą odświeżenia strony.
Ja zgłaszać, że ta tłumaczenia to zła być.
 
undomiel9 said:
undomiel9 said:
No i zróbcie coś, by nie przenosiło mnie 30 stron wcześniej w temacie, w którym ostatnio był poruszony ten wątek.
Niestety, jesteś w mniejszości ze swoją prośbą, bo użytkownicy prosili o co zupełnie odwrotnego, a mianowicie przywrócenie opcji z poprzedniego forum: kliknięcie w magiczny kwadracik z założenia ma przenosić do ostatniego przeczytanego posta w wątku, a nie do ostatniego napisanego.
Chyba nie zrozumieliśmy się do końca... według mnie to jest po prostu jakiś bug, bo czy posty mam przeczytane czy nie, to i tak mnie przenosi zawsze o 30 str wcześniej...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom