Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Szopen jak zwykle w przeuroczy sposób skomentował zaistniałą sytuacje. Ciężko odmówić ci racji mój paziu, aczkolwiek zaprzeczam jakobym był zawszony. Proponuje zakończyć tę arcyciekawą dyskusje, chciałbym troche odpocząć od fleszy reflektorów. PS wybacz, że ostatnio mijamy się na gg. W ramach rekompensaty wysłałem ci moje zdjęcie i pukiel włosów. Kupiłem ci też kucyka o którym zawsze marzyłeś, jeśli nie znajdziesz go nad ranem w ogródku to znaczy że twoja mama go zabiła.
 
O Bogowie! A co tu się wyrabia? Wystarczy, że człowieka dwa dni niema, a tu już prawie pozywają się na udeptaną ziemię, by walczyć na śmierć i życie. Pax! Panowie Bracia! miecze w pochwy włóżcie na powrót i krwi rozlew powstrzymajcie, przecie można się dogadać, siadłszy przy biesiadnym stole.
 
Lord Koniu said:
Co Wy tak z tymi banami ? Na razie nikt tu nie chce nikogo banować
No właśnie. I nikt nikogo nie zbanuje za byle co. Mas musiałby zrobić trochę więcej niż robi by na bana zasłużyć. A ostrzeżenie dostał - co z tym zrobi to jego sprawa. Geno ---> w zasadzie zgadzam się ze wszystkim co napisałeś.
Nagi_Szopen said:
ale forum to odkąd pamiętam wprost pęka w szwach od drobnych komplemencików,uśmiechniętych radosnych emotikonków,wazeliniarskich dowcipków i dzieciaków dostających istnej kurwicy kiedy ktoś ma czelność zakłócić spokój tego smerfolandu nieco odważniejszą opinią,trudniejszym dowcipem, ostrzejszą wypowiedzią czy (tutaj siódmy krąg kurwicy)
No i co Ci to przeszkadza? Widocznie tak uważają. Nikt im cukierków w CD Projekt nie daje za to. Mas z kolei zawsze krytykuje i co... tylko dlatego jest lepszy od ludzi, którzy zgadzają się z modami? Jest dużo osób, które często zgadzają się z modami i nie są "bandą" dzieciaków. Warto o tym też pamiętać
!PODWAŻENIEM ŚWIĘTEJ RACJI MODERATORA!
Ja pamiętam sporo sytuacji gdzie niemal całe forum naskakiwało na Fallena czy na mnie i jakoś nikt nas nie bronił.
Sam przeca pamiętam gdy musiałem toczyć debatę- czy słowo "zajebiste" nie jest aby odrobinkę za ostre,lub zmagać się z ociekającą płynem doodbytniczym gwardią Dziada po tym jak zarzuciłem mu nieprofesjonalizm.
Ludzie mają prawo do opinii - widać nie zgadzali się z Tobą. Ja sam zresztą, jako mod, stanąłem wtedy po Twojej stronie - to znaczy powiedziałem, że nie potrzebuję, zeby mnie kto bronił i że masz prawo do swojej opinii. Wyraziłeś ja w sposób niecenzurowany, a większość sie z Toba nie zgodziła. Więc o co chodzi? Ktoś Ci zabronił mówić, że jestem nieprofesjonalny? No i wypraszam sobie "gwardię Dziada" bo z nikim tu żadnych układów na forum nie zawierałem i nikogo nigdy nie prosiłem o poparcie. Moze po prostu na tyle często piszę sensownie, że sporo osób po prostu się ze mną zgadza (tak jak Ty zgadzasz sie teraz z Masem)?[/QUOTE]Całej tej rozkosznej bandzie proponuje zalogować sie na RPG Codex i spróbować swoich sił z tamtejszymi milusińskimi(Yarpen wie o co chodzi)a potem dupić smuty o agresji słownej i ostrzeżeniach.[/QUOTE]Forum Codexu nie stanowi żadnego wzoru, ba jest raczej przeciwieństwem każdego innego forum jakie widziałem. Poza tym jest to forum prowadzone przez osoby prywatne. Tu mamy do czynienia z forum gry, za która stoi firma. Nie może być mowy o tym by jedna osoba jeździła innym i nie dostała za to ostrzeżenia. Zwracam raz jeszcze uwagę - zawsze będziemy bardziej zwracali uwagę osobom, które obrażają innych niż np. spamerom. Spam jest niefajny, ale jeżdżenie po kimś personalnie (jak np. niektórzy po Gofrze) jest zdecydowanie gorsze. Tak przynajmniej będzie to traktowane na tym forum.
Szkoda mi tylko Dziada który w mojej opinii musi udawać srogiego pana choć jestem pewien ze czytając teksty Pingona(oby zdechł) ryje jak dziki lub milcząco potakuje.
Nie musi Ci być mnie szkoda. Masz rację, ryję z tekstów Masa czy Geno równo. Naprawdę zdarzają im się (i nie tylko im) niesamowite wstawki i zalewamy tu konkretnie w firmie. Napisałem zresztą, że cenię celne opinie Masa. Nie zmienia to jednak faktu, że jestem moderatorem tego forum i muszę reagować jeśli ktoś przegina. Nie musze udawać srogiego pana - po prostu wiem kiedy powinienem reagować a kiedy nie. Niektóre texty rzucane do Gofra są bardzo śmieszne - co nie znaczy, że za przeginanie nie dostanie się ostrzeżenia (tak jak Krakers). Bardzo często rzeczy śmieszne są jednocześnie obraźliwe. Tyle.
 
Szopen w sumie racja, ale mnie tak samo smieszy jak to okresliles "gwardia Dziada" jak i Liga Obroncow Ucisnionego Masa, ktora zawsze zabiera glos w takich wypadkach, a przeciez sam mowisz ze on ma to wszystko gdzies. Kazdy ma prawo do wlasngo zdania i dobrze, ze Mas krytykuje tacy ludzie sa jak najbardziej potrzebni, co nie oznacza ze forma w jakiej to robi zawsze i wszystkim sie podoba. Zreszta dosyc juz o tym bo Mas urasta nam do Jerzego Urbana tego forum.
 
Caine said:
Szopen w sumie racja, ale mnie tak samo smieszy jak to okresliles "gwardia Dziada" jak i Liga Obroncow Ucisnionego Masa, ktora zawsze zabiera glos w takich wypadkach.
Dokładnie - nic dodać, nic ująć. Cieszę się, że ktoś również na to zwrócił uwagę hehe. Każdy medal ma dwie strony.
 
Ale ale!Przecierz nie zabrałem głosu w konflikcie Dziadu,Mas Pingon.Wykorzystując tylko ten cały Witchergate chciałem zwrócić uwage na całkowity brak dystansu niektórych miejscowych.A co do stron medaluDziadu ja doskonale rozumie twoją role tutaj i własciwie nic ci nie mam do zarzucenia ,ale rycze śmiechem na widok niektórych dzieciaków wykorzystujących kazdą okazje kiedy wiążesz buty do próby spenetrowania odbytu moderatora.Takie ich prawo,a moje-troche z tego pozlewać." Bardzo często rzeczy śmieszne są jednocześnie obraźliwe. Tyle."- Amen.Znajdż mi jedną osobe której nie bawią dowcipy o Żydach.I tu np. [... - przyp. Dziadu]
 
Nagi_Szopen said:
Ale ale!Przecierz nie zabrałem głosu w konflikcie Dziadu,Mas Pingon.Wykorzystując tylko ten cały Witchergate chciałem zwrócić uwage na całkowity brak dystansu niektórych miejscowych.A co do stron medaluDziadu ja doskonale rozumie twoją role tutaj i własciwie nic ci nie mam do zarzucenia ,ale rycze śmiechem na widok niektórych dzieciaków wykorzystujących kazdą okazje kiedy wiążesz buty do próby spenetrowania odbytu moderatora.Takie ich prawo,a moje-troche z tego pozlewać." Bardzo często rzeczy śmieszne są jednocześnie obraźliwe. Tyle."- Amen.Znajdż mi jedną osobe której nie bawią dowcipy o Żydach.I tu np. [... - przyp. Dziadu]
No, mnie nie śmieszą (i to nie jako moderatora, ale człowieka. I myślę, żę kilku innych osób teżnie śmieszą. Dlatego usunąłem Twój dowcip Ale generalnie spoko - to co piszesz jest dla mnie jasne i wiem o co Ci chodzi.
 
Nie wiem jak i co się dzieje z tym serwerem ale ja mam taki napis średnio kilka razy w tygodniu:ERRORPlease try again later!www.thewitcher.com/forum
 
Ja tak samo - co się dzieje? Dlaczego takie coś wyskakuje? Wszystkim tak się dzieje z tego wynika.
 
Esgaroth said:
Moze cos modernizóją?? xP .. Bo TheWitcher.com tez nie działał..
Często w weekendy coś takiego się zdarza... a to raczej nie modernizacja tylko padanie serwera
 
Jak ostatnio gadałem z Funky'm to powiedział, że ostatnio często są przeciążenia serwera i dlatego stronka wysiada... mówił też coś o zmianie serwera w najbliższej przyszłości
 
TRollu said:
Hmm... zmiana servera, a co za tym (może...) idze zmiana layouta? To by było coś!
Zmiana layoutu? Eeeee tam, ten jest bardzo OK. No chyba, żeby dać kilka alternatywnych wersji do wyboru, od przybydku głowa nie boli. A mocniejszy serwer by się faktycznie przydał, bo laguje czasem niemiłosiernie (i choć może się tu mylę, to w czasach młodości forum, jak jeszcze byłem aktywnym użytkownikiem i miałem dwa razy więcej postów od Tibora nie lagowało aż tak strasznie).
 
Ups, nie jestem na bieżąco (ciekawe czemu ?). A szkoda... Pozostaje mieć nadzieję, że nowy okaże się równie dobry i że nie będzie radykalnej zmiany kolorystyki...
 
ostatnio bardzo wolno działa forum... to tylko moje zwidy, czy ktoś również doszedł do takiego wniosku?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom