Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Elwer said:
Elwer said:
Elwer said:
Zwycięzcy możliwe, że też :)Za inne zasługi również. Pod warunkiem, że pod tym pojęciem masz na myśli twórczość literacką;)
Tylko i wyłącznie ;) Trzeba się będzie gdzieś z tą twórczością zamieścić ;)
Będzie na to specjalne miejsce. Soon.
Pff, a już chciałem zrobić wątek "Nasze opowiadania" czy coś w ten deseń ;)Szykują się jakieś zmiany na forum, z tego co widzę ]:-> ]:->
 
koziek said:
koziek said:
koziek said:
koziek said:
Zwycięzcy możliwe, że też :)Za inne zasługi również. Pod warunkiem, że pod tym pojęciem masz na myśli twórczość literacką;)
Tylko i wyłącznie ;) Trzeba się będzie gdzieś z tą twórczością zamieścić ;)
Będzie na to specjalne miejsce. Soon.
Pff, a już chciałem zrobić wątek "Nasze opowiadania" czy coś w ten deseń ;)Szykują się jakieś zmiany na forum, z tego co widzę ]:-> ]:->
Wprowadzane są cały czas. Lecz większość to raczej sprawy techniczne. Oprócz zaostrzenia polityki moderacji, którą już pewnie zauważyliście :-X
 
Elwer said:
Elwer said:
Elwer said:
Elwer said:
Elwer said:
Zwycięzcy możliwe, że też :)Za inne zasługi również. Pod warunkiem, że pod tym pojęciem masz na myśli twórczość literacką;)
Tylko i wyłącznie ;) Trzeba się będzie gdzieś z tą twórczością zamieścić ;)
Będzie na to specjalne miejsce. Soon.
Pff, a już chciałem zrobić wątek "Nasze opowiadania" czy coś w ten deseń ;)Szykują się jakieś zmiany na forum, z tego co widzę ]:-> ]:->
Wprowadzane są cały czas. Lecz większość to raczej sprawy techniczne. Oprócz zaostrzenia polityki moderacji, którą już pewnie zauważyliście :-X
Czy to "Soon" jest odległe czy bardzo odległe? ;) No co ty nie powiesz :pSłyszałem plotkę, że będzie nowa ranga, "Spamer", ale będzie widoczna tylko dla modków i bynajmniej nie będzie pozytywna ;)
 
Rangi są formą nagrody, a nie napiętnowania kogokolwiek, wiec nie martw się, nie dostaniesz.Moje soon możesz czytać: "Będzie jak będzie, ale na pewno będzie."
 
Uff, dobrze słyszeć :p Usłyszałem to od jednego z moderatorów (żartem) i się bałem, że coś w tym jest ]:->A moderacja moim zdaniem się nie zaostrzyła, i tak trzeba naprawdę dużo napsocić żeby dostać choć jednego warna :pWidzę, że nie tylko Global Masakrator, ale i Siła Wyższa ]:->
 
Elwer said:
Nie ma "ja chce" wydacie moda-pogadamy :dead:Nie zachowuj sie jak dzieciak, który chce żeby mama kupiła mu lizaka :p I wyobraź sobie przy okazji, że każdy doprasza się odznaczenia. śmiech na sali nie?
To było bardziej na luzie... :p Bez nerwów.
 
Firnomir said:
Firnomir said:
Nie ma "ja chce" wydacie moda-pogadamy :dead:Nie zachowuj sie jak dzieciak, który chce żeby mama kupiła mu lizaka :p I wyobraź sobie przy okazji, że każdy doprasza się odznaczenia. śmiech na sali nie?
To było bardziej na luzie... :p Bez nerwów.
Ależ ja się nie denerwuje. Tylko jak jedna osoba(nawet w żartach) upomni się o odznaczenie, wszyscy będą chcieli. Nie mam ochoty na tony spamu w stylu "Mam sto postuw, daj mi mufce" co dzień ;)
 
Elwer said:
Elwer said:
Elwer said:
Nie ma "ja chce" wydacie moda-pogadamy :dead:Nie zachowuj sie jak dzieciak, który chce żeby mama kupiła mu lizaka :p I wyobraź sobie przy okazji, że każdy doprasza się odznaczenia. śmiech na sali nie?
To było bardziej na luzie... :p Bez nerwów.
Ależ ja się nie denerwuje. Tylko jak jedna osoba(nawet w żartach) upomni się o odznaczenie, wszyscy będą chcieli. Nie mam ochoty na tony spamu w stylu "Mam sto postuw, daj mi mufce" co dzień ;)
A były takie przypadki na PW? ^^ ;)
 
koziek said:
koziek said:
koziek said:
koziek said:
Nie ma "ja chce" wydacie moda-pogadamy :dead:Nie zachowuj sie jak dzieciak, który chce żeby mama kupiła mu lizaka :p I wyobraź sobie przy okazji, że każdy doprasza się odznaczenia. śmiech na sali nie?
To było bardziej na luzie... :p Bez nerwów.
Ależ ja się nie denerwuje. Tylko jak jedna osoba(nawet w żartach) upomni się o odznaczenie, wszyscy będą chcieli. Nie mam ochoty na tony spamu w stylu "Mam sto postuw, daj mi mufce" co dzień ;)
A były takie przypadki na PW? ^^ ;)
Były gorsze... na przykład od ludzi z Grecji :dead:
 
Elwer said:
Elwer said:
Elwer said:
Elwer said:
Elwer said:
Nie ma "ja chce" wydacie moda-pogadamy :dead:Nie zachowuj sie jak dzieciak, który chce żeby mama kupiła mu lizaka :p I wyobraź sobie przy okazji, że każdy doprasza się odznaczenia. śmiech na sali nie?
To było bardziej na luzie... :p Bez nerwów.
Ależ ja się nie denerwuje. Tylko jak jedna osoba(nawet w żartach) upomni się o odznaczenie, wszyscy będą chcieli. Nie mam ochoty na tony spamu w stylu "Mam sto postuw, daj mi mufce" co dzień ;)
A były takie przypadki na PW? ^^ ;)
Były gorsze... na przykład od ludzi z Grecji :dead:
Jaka była odpowiedź? xPWon na PW, spamerze cholerny :pElwerTylko bez nerwów :)
 
Użytkownik Firnomir za całokształt twórczości - spam i OT mimo upomnień, oraz naskakiwanie na nowych userów otrzymuje bana, na razie tylko na 5 dni.
 
Elwer said:
Elwer said:
Trzeba się będzie gdzieś z tą twórczością zamieścić ;)
Będzie na to specjalne miejsce. Soon.
już jest, na community
Elwer said:
Oprócz zaostrzenia polityki moderacji, którą już pewnie zauważyliście :-X
faktycznie. Wredni i opryskliwi ostatnio nasi moderatorzy, warnami a banami grożą, Widać ładnie wam się z góry dostało za :pe:Samodyscyplina? Nie uwierzę :p
 
Keth said:
Ani nie z góry, ani nie za to :)
Ja wcale nie wskazuje palcem na siebie czyj to był pomysł i dzięki komu zostało to wprowadzone... Wcale nie :p ;)e:Już mnie uciszają? Ale prawda sama się obroni, zobaczysz Keth ;)
 
Nie da się tego czytać. OT . Proponuje przeniesienie tematu lub kilku(nastu) ostatnich wpisów w jakies inne miejsce plus jakaś konkretna samokrytyka ..bez usmieszków i emotikonek.
 
Ostatnio paru użytkowników na forum spowodowało niemały bałagan w paru wątkach. Ale nie to jest najgorsze. Najśmieszniejsze i żenujące jest to jak do tego odnoszą (odnosili?) się moderatorzy nasi kochani :p. Piszę o tym dopiero teraz bo teraz miałem czas sobie dokładnie przeczytać większość wątków - ale sprawa odnosi sie do ostatniego tygodnia. A jak się oni zachowali? większość tych wątków które zostały zaspamowane wygląda tak:użytkownik: Moderator: + "No dobra a teraz kończymy OT"Użytkownik Moderator: + "No dobra a teraz naprawdę kończymy OT"Użytkownik Moderator: + "No dobra a teraz naprawdę kończymy OT bo się zdenerwuję"Użytkownik Moderator: + "No dobra a teraz naprawdę kończymy OT bo się zdenerwuję i będę zły"Użytkownik Moderator: + "No dobra a teraz a od tej chwili OT"Użytkownik itd.Nie wiem jak was ale mnie to smieszy :DA szczytem było już to:
Neuro said:
Pokaz nierównego traktowania i absolutnego braku profesjonalizmu w działaniu. Groźby tez są bardzo wskazana - zwłaszcza,że tylko Ty widzisz w tym poście "jechanie po uzykowniku" i "traktowanie jak idiote" Gratuluję obiektywnego i uczciwego podejścia do problemu.Iwona przynajmniej wyszła z tego kulturalnie i zachowała się przyzwoicie.Elwer:Takie zachowanie mod-a kłuje mnie w oczy bardziej niż spam OT i powielanie tematów. Cały czas Orwell-owski folwark.
I odpowiedź moderatora:
Neuro said:
Pamiętasz Kai Mana? On został zbanowany za publiczne krytykowanie osób funkcyjnych. Jeśli coś do mnie masz, to załatwiaj takie sprawy na PW.I od razu mówię, to nie była groźba. Tylko prośba i przyjacielska rada.
Czyż to nie zabawne :D Dziadek mi opowiadał że takie "Przyjacielskie rady" też dostawał i także za "obrazę osób funkcyjnych", tylko składane one były przez MO ;) _________________________________________A tak na serio to nie podoba mi się to jak zachowują się ostatnio moderatorzy. Jak to wszystko czytałem to naprawdę pojawiał się na mej twarzy uśmieszek, ale politowania. Proszę tylko o powrót Modów do dawnego stylu, tego sprzed miesiąca chociażby.Teraz mogę dostać Bana za publiczną krytykę osób funkcyjnych!
 
jiti said:
użytkownik: Moderator: + "No dobra a teraz kończymy OT"Użytkownik Moderator: + "No dobra a teraz naprawdę kończymy OT"Użytkownik Moderator: + "No dobra a teraz naprawdę kończymy OT bo się zdenerwuję"Użytkownik Moderator: + "No dobra a teraz naprawdę kończymy OT bo się zdenerwuję i będę zły"Użytkownik Moderator: + "No dobra a teraz a od tej chwili OT"Użytkownik
Przykłady, Panie, przykłady.A jakbyś faktycznie tak dokładnie czytał Forum, to bez większych problemów powinieneś zobaczyć dość dużą zmianę pod tym względem - właśnie w ostatnich dniach. Chyba, że wyczytujesz tylko to, co chcesz czytać i co Ci jest na rękę w danej chwili.W jednym przyznam Ci rację - Elwer się pomylił, Kai Man nie dostał bana za "publiczne krytykowanie modów" tylko za bezsensowną, niemerytoryczną, publiczną dyskusję na ten temat, w której jego argumenty powtarzały się co kilka postów. Oczywiście ban został poprzedzony kilkoma prośbami, upomnieniami i warnami.Anyway, za "obrazę" osób funkcyjnych zawsze były i zawsze będą warny. Co innego treściwa dyskusja, czy nawet konstuktywna krytyka, a co innego obrażanie.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom