Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
z góry mówię, że nie chciałem brać udziału w dyskusji, ze wzgląd na mój krótki staż na forum, jak i to że zdaję sobie sprawę, że sam idealny nie jestem, ale
FirnomirFC said:
Ja do nowych generalnie nic nie mam. Po prostu nieraz głupoty piszą. A "nowy" jest jak dl mnie: mniej niż 20 postów i mniej niż 14 dni na forum.
:dead: sory że mówię to wprost, ale jesteś jedną z osób, które powinny siedzieć w tej dyskucji cicho. Mniej niż 20 postów ? 14 dni? Haha, dobre.
 
MikeFC said:
P.S. Nie widzę nic złego w odznaczeniach - gdy mam problem z komputerem zwracam się do "technologa", zdanie "mówcy" traktuję jako zdanie kogoś kto zna się na rzeczy i często służy pomocą.itp.
Ja też nie widzę w tym nic złego.Chociaz " mówca" - to ktoś kto przy okazji ma dużo czasu i lubi pisać/mówić - niekoniecznie przy tym jest najlepiej poinformowany :p
 
Uważam, że w kilku tematach powinna się znaleźć tabela, lub coś w tym rodzaju - w pierwszym poście, lub najlepiej jak by była możliwość zamieszczania jej na górze każdej strony. Znajdowało by się to w tematach poświęconych błędom w grze, lub innym sugestiom. Wiadomo, że często mamy do czynienia z powtarzającymi się postami różnych użytkowników i często gubi się w gąszczu nowych wypowiedzi - było by to przydatne nie tylko dla twórców, ale i dla użytkowników korzystających z forum :). Proszę o przemyślenie takiej opcji.
 
Sylvin said:
Uważam, że w kilku tematach powinna się znaleźć tabela, lub coś w tym rodzaju - w pierwszym poście, lub najlepiej jak by była możliwość zamieszczania jej na górze każdej strony. Znajdowało by się to w tematach poświęconych błędom w grze, lub innym sugestiom. Wiadomo, że często mamy do czynienia z powtarzającymi się postami różnych użytkowników i często gubi się w gąszczu nowych wypowiedzi - było by to przydatne nie tylko dla twórców, ale i dla użytkowników korzystających z forum :). Proszę o przemyślenie takiej opcji.
Proszę czytać poprzedników i nie powtarzać zgłoszonych już błędów. Taką zasadę mieliśmy na zamkniętych beta testach i się sprawdziła. :)
 
Wiesz iwonka, kiedy nagromadzi się w szybkim tempie kilkanaście stron opinii graczy, to szybko zaczną się powtarzać te same sugestie i temu chyba nie zaprzeczysz. Ale to była tylko moja drobna sugestia. Rozumiem, że zamieszczanie nowych danych w takim miejscu może nie należeć do łatwych. Wzięłem po prostu pod uwagę ilość testujących DM w tej chwili, wcześniej było was znacznie mniej :) Widocznie tych błędów nie jest już tak wiele i jesteście spokojni w tej kwestii :)
 
Opcja na forum, którą dzisiaj zauważyłem - pokaż wiadomości Redów od ostatniej wizyty nie działa najlepiej - pomimo zaznaczenia wszystkich wątków jako przeczytanych, po odświeżeniu strony, powraca ona do wcześniejszego stanu.
 
Ciekawym rozwiazaniem byloby umieszczenie przy ikonkach obok avatara dodatkowej - "Wyzwij na pojedynek".Gdyby udalo sie to zgrac z automatycznym przejsciem do duela bylo by swietnie :D
 
Sylvin said:
Wiesz iwonka, kiedy nagromadzi się w szybkim tempie kilkanaście stron opinii graczy, to szybko zaczną się powtarzać te same sugestie i temu chyba nie zaprzeczysz. Ale to była tylko moja drobna sugestia. Rozumiem, że zamieszczanie nowych danych w takim miejscu może nie należeć do łatwych. Wzięłem po prostu pod uwagę ilość testujących DM w tej chwili, wcześniej było was znacznie mniej :) Widocznie tych błędów nie jest już tak wiele i jesteście spokojni w tej kwestii :)
Cóż, jednak niektórzy się zapominają. Dla przykładu, już interweniowałam w tej sprawie parę razy, gdyż post w post zgłaszano to samo (czyli np krytyczne dodawały życie wczoraj :D), chodzi mi o takie rzeczy bardziej. Bo zdaję sobie sprawę, że opanować to teraz graniczy z cudem...
Sylvin said:
Ciekawym rozwiazaniem byloby umieszczenie przy ikonkach obok avatara dodatkowej - "Wyzwij na pojedynek".Gdyby udalo sie to zgrac z automatycznym przejsciem do duela bylo by swietnie :D
Masz odpowiedź Eriasha:
Sylvin said:
Przypominam wszystkim zainteresowanym, że FIGHT będzie w pełni zintegrowany z forum co pozwoli łatwo rzucać wyzwania Formowiczom.
:)
 
bardzo mi się podobają nowe opcje na forum, przydałby się jeszcze tylko filtr na obcojęzyczne i polskojęzyczne gdy wybieramy którąś z opcji :)
 
Agloval said:
bardzo mi się podobają nowe opcje na forum, przydałby się jeszcze tylko filtr na obcojęzyczne i polskojęzyczne gdy wybieramy którąś z opcji :)
Już dawno chciałem zaproponować coś takiego:) Iinternationala czytam okazyjnie, a czasem trzeba się przekopać przez 2 strony wiadomości z tamtej części forum zanim trafi się na coś polskojęzycznego.
 
Odnośnie filtru to przydałby się nie tylko taki żeby wyświetlać/nie wyświetlać część międzynarodową ale bardziej "ogólny". Mam na myśli możliwość oznaczania konkretnych tematów albo chociaż działów forum, które mnie nie interesują.Dla lepszego zrozumienia mały przykład: nie lubię gier MMO i chciałbym mieć możliwość włączenia filtru dzięki któremu po wybraniu "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty" nie musiałbym się przedzierać przez tematy o takich grach. Oczywiście sam dodawałbym tematy lub działy do czarnej listy a nie byłyby automatycznie ignorowane wszystkie w których występuje fraza "MMO" ;)To jest naprawdę przydatna opcja z której korzystam na innych forach, dzięki czemu omijam nieinteresujące mnie tematy.
 
no teraz tworzenie pojedynków będzie fajniejsze niż losowanie z listy rankingowej. Bardzo dobry pomysł!oprócz tego zgłaszam błąd:Klikięcie "Zaznacz wątki jako przeczytane" na cudownej liście nowych postów REDów powoduje zaznaczenie wszystkich wątków na forum jako przeczytane, a nie wierzę że we wszystkich się wypowiedzieli :)
 
Świetny pomysł (i wykonanie;)) z tym przyciskiem do DM. Teraz gra nabrała jakiegoś nowego wymiaru :p
 
Sum said:
no teraz tworzenie pojedynków będzie fajniejsze niż losowanie z listy rankingowej. Bardzo dobry pomysł!oprócz tego zgłaszam błąd:Klikięcie "Zaznacz wątki jako przeczytane" na cudownej liście nowych postów REDów powoduje zaznaczenie wszystkich wątków na forum jako przeczytane, a nie wierzę że we wszystkich się wypowiedzieli :)
No wiesz, REDzi bardzo często wypowiadają się na forum. Nie rozumiem więc skąd wziął się Twój brak wiary w to, że nie w każdym wątku? ;)A tak serio: dzięki za zgłoszenie, zajmiemy się tym.
 
A ja bardzo serdecznie dziękuję za NOWY, CUDOWNY, WSPANIAŁY i BARDZO DOBRZE WYMYŚLONY PRZYCISK "SPOILER" 8).........................tiiiiiiaa...........tylko ciekawe czy ktoś będzie z niego korzystał :dead:
 
jar609 said:
A ja bardzo serdecznie dziękuję za NOWY, CUDOWNY, WSPANIAŁY i BARDZO DOBRZE WYMYŚLONY PRZYCISK "SPOILER" 8).........................tiiiiiiaa...........tylko ciekawe czy ktoś będzie z niego korzystał :dead:
Jeżeli nie, będą ostrzeżenia.
 
Elwer said:
Elwer said:
A ja bardzo serdecznie dziękuję za NOWY, CUDOWNY, WSPANIAŁY i BARDZO DOBRZE WYMYŚLONY PRZYCISK "SPOILER" 8).........................tiiiiiiaa...........tylko ciekawe czy ktoś będzie z niego korzystał :dead:
Jeżeli nie, będą ostrzeżenia.
Jak tak będzie to na forum będzie bezpieczniej dla nowych forumowiczów........................a tak w ogóle to bardzo bajerancki sposób działania ma ten przycisk.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom