Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Wszystko idzie ku dobremu z tą karmą. Zauważyłem, że w końcu nie muszę wchodzić w profile, by patrzeć na liczbę karmy, bo teraz nareszcie mam ją pod swoim avatarem.
 
Też zauważyłem, ze wreszcie widzę swoją Karmę przy postach, za to duży plus!Jeszcze tylko gdzieś w profilu informacja od kogo się dostało i będzie cacy.
 
Mam pomysł - by uniknąć oszustw nakazać wpisywania powodu wręczenia karmy. Widocznego dla zainteresowanych i administracji. Co Wy na to?
 
'Za pomocnego posta' - wymówka na każdą okazję... A którego? Z pośród kilkudziesięciu\set się jakiś na upartego na 100% znajdzie. Ot, ktoś mógłby np. mi dać za tego, bo pomagam tą uwagą moderatorium... ;p
 
albo "za całokształt". Ludzie będą wpisywać cokolwiek na odczepnego, jak przy powodach zakopania czegoś na wykop.pl. Pomysł dobry, ale w teorii jeno ;)
 
A jak sobie wyobrażasz sprawdzanie tych powodów i jeszcze ocenianie czy mają sens? Kto miałby to robić i kiedy? :p Na forum jest jakieś kilkaset zarejestrowanych osób (pewnie więcej) i każdy może komuś przyznać karmę... Trzeba by zorganizować specjalną grupę moderatorów, którzy zajmowaliby się tylko sprawdzaniem kto komu za co przyznał punkt karmy... Jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić :p (a moim skromnym zdaniem sam pomysł karmy jest raczej chybiony ale może okaże się inaczej).
 
Keth said:
Keth said:
Na forum jest jakieś kilkaset zarejestrowanych osób (pewnie więcej)
Ja bym powiedział nawet, że zarejestrowanych userów jest ponad 300 tysięcy :)
Przy czym aktywnych użytkowników jest o wieleeeeeeee mniej. Większość to ludzie którzy tylko zarejestrowali grę i nie napisali ani jednej wiadomości.
 
Jednak nie wyobrażam sobie sprawdzania tych ( teoretycznie) 300 tysięcy uzasadnień przez kilku osobową grupę moderatorów ^^
 
Oczywiście, że nie ma żadnej możliwości sprawdzenia powodu dania każdego punktu, nawet przy grupie kilkuset userów, nikt tego nie neguje :)
 
Będziecie mogli (moderatorzy) odejmować karmę? Powiedzmy w ramach kary z okazji np. warna albo bana? No i ciekawi mnie wyłapywanie kółek wzajemnej adoracji. Czy tym gagatkom też będziecie mogli odejmować karmę?
 
Możliwości odejmowania na razie nie ma, czy będzie w przyszłości - nie wiem. Za oszustwa związane z karmą prawdopodobnie będzie ona zerowana u danej osoby, nie licząc bana oczywiście. Ale to się jeszcze zobaczy, jak to wyjdzie w praktyce.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom