Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Keth said:
Keth said:
aha, btw, z perspektywy czasu można już jak mniemam stwierdzić, że był to pomysł chybiony i się nie przyjął. dziekuję, skończyłem.
Na podstawie czego tak twierdzisz?
jeśli napiszę, że jeno z własnych obserwacji to chyba będzie trochę mało? ;]
 
Aspazar said:
Aspazar said:
Aspazar said:
Co trzeba zrobić aby dostać odznaczenie technolog?
Trzeba się jakoś szczególnie przysłużyć społeczności w dziale Technologia. Ot, cała filozofia. ;)
Ale jak np.mam napisać o upadku branży komputerowej>
,,Technologiem może zostać osoba, która aktywnie udziela się w dziale "Technologia" oraz wypowiada się na temat szeroko pojętych "technikaliów". "Wziąłem to z tego tematu: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=8924.0
 
Już przestańcie lać wodę o to oreny, kogo to interesuje. Najlepiej do takich tematów to osobny wątek otworzyć, a jednym, jedynym postem dać link do niego tutaj. Przecież zrobiło się tutaj tak nieprzejrzyście, że nie wiadomo gdzie prawo, a gdzie lewo. Współczuję modom. A tak żeby moją wiadomość wypełnić: Chcecie żeby forum zarosło oszustami, którzy będą teraz robić multikonta i siebie sami nagradzać ? Ja to bym nagród nie rozdawał.. .Jedyne, co mi się w tym systemie podoba, to fakt, że można zostawić wiadomość - i jest ona widoczna tylko dla odbiorcy. Dla mnie największą nagrodą to jest ta właśnie informacja od osoby, która mi osobiście chce za coś podziękować. I taki zwyczaj powinien się przyjąć. Wtedy wiem, co jest grane i mam wskazówkę na przyszłoś - co robić, jak pomagać.p.s.: Spoliczkować ludzi, którzy piszą w podpisach czy gdziekolwiek coś w stylu "Jeśli ci pomogłem, to klinknij tutaj.". Nie pamiętam, gdzie to widziałem, i nie chcę. Ale ludzie, no żesz ****** mać, napiszcie zaraz "Pomogę ci, ale biada jak mi nie zapłacisz". Taka gadka to może w domu publicznym, ale nie w forum, które bazuje na zasadzie wzajemnej pomocy "za darmo". Albo jesteście pomocni / litościwi, to skupcie się na tym, albo nie, to nie pomagajcie. Ale dać, bo ja wiem, żebrakowi 10 groszy, a potem kopnąć go w dupę, bo nie podziękował...
 
Painjester said:
Już przestańcie lać wodę o to oreny, kogo to interesuje. Najlepiej do takich tematów to osobny wątek otworzyć, a jednym, jedynym postem dać link do niego tutaj. Przecież zrobiło się tutaj tak nieprzejrzyście, że nie wiadomo gdzie prawo, a gdzie lewo. Współczuję modom. A tak żeby moją wiadomość wypełnić: Chcecie żeby forum zarosło oszustami, którzy będą teraz robić multikonta i siebie sami nagradzać ? Ja to bym nagród nie rozdawał.. .Jedyne, co mi się w tym systemie podoba, to fakt, że można zostawić wiadomość - i jest ona widoczna tylko dla odbiorcy. Dla mnie największą nagrodą to jest ta właśnie informacja od osoby, która mi osobiście chce za coś podziękować. I taki zwyczaj powinien się przyjąć. Wtedy wiem, co jest grane i mam wskazówkę na przyszłoś - co robić, jak pomagać.p.s.: Spoliczkować ludzi, którzy piszą w podpisach czy gdziekolwiek coś w stylu "Jeśli ci pomogłem, to klinknij tutaj.". Nie pamiętam, gdzie to widziałem, i nie chcę. Ale ludzie, no żesz ****** mać, napiszcie zaraz "Pomogę ci, ale biada jak mi nie zapłacisz". Taka gadka to może w domu publicznym, ale nie w forum, które bazuje na zasadzie wzajemnej pomocy "za darmo". Albo jesteście pomocni / litościwi, to skupcie się na tym, albo nie, to nie pomagajcie. Ale dać, bo ja wiem, żebrakowi 10 groszy, a potem kopnąć go w dupę, bo nie podziękował...
Są zabezpieczenia, nawet już działają.Za te syfy w podpisach są kary.
Painjester said:
Painjester said:
Co trzeba zrobić aby dostać odznaczenie technolog?
Bez obrazy, ale z tego jak się zachowujesz i co piszesz w moich oczach zasługujesz co najwyżej na bana.O upadku branży chcesz pisać? Kiedy ona wznosi się w przestworza. xD
 
no wiesz, kto jak kto, ale ktoś, kto na widok literówki dostaje spazmu i drgawek chyba nie może.a jak poprawiasz, to tak, żeby było dobrze
 
Socchi said:
no wiesz, kto jak kto, ale ktoś, kto na widok literówki dostaje spazmu i drgawek chyba nie może.a jak poprawiasz, to tak, żeby było dobrze
Na widok nieczytelnego posta i "jakktos znuf osiongnoł strzyt gupoty".Lub napisał zdanie z małej litery... :evil:
 
Dlaczego mój animowany awatar (wiem, że go uwielbiacie) się nie rusza? W chwili obecnej wygrywa czerwony, a ja niebieskiemu kibicuję!EDITŻółw się rusza!Już działa.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom