Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Dla mnie tradycja to dobro najpierwsze. Poza tym, jak będą przyznawane odznaczenia za zasługi do nieistniejących działów? Zmiany są tak często dobre, jak i złe. A ja w każdym bądź razie nie mogę się teraz połapać i zniknął dział Sapkowski :dead:
 
Vattghern said:
Vattghern said:
A w tym dzile o konsolowej wersji WIedźmina nie ma wymienioncych moderatorów którzy te działy moderują. :)
Anarchia xD - pisz co chcesz :D
To, że nie ma wymienionych, nie oznacza, że nie mamy tam uprawnień. :pDefaulitowe ustawienia tam są, radzę o tym pamiętać.
 
Genesis said:
OMG czym szybciej zróbcie osobne działy bo "Społeczność graczy" to już nawet nie śmietnik tylko burdel zwyczajny.
/agreenowe zmiany są po prostu fatalne. nic nie wiadomo gdzie jest. subfora potrzebne od ZARAZ
 
zmniejszyla sie ilosc sekcji, czesc ulegla scaleniu. wazne topici pozostaly i musza wciaz byc przyklejone tyle, ze w niektorych sekcjach ilosc stickow jest porazajaca.naprawde subfora by sie przydaly, zeby rozladowac ten natlok i uporzadkowac informacje. teraz wiekszosc ginie w tlumie.
 
flashintheflesh said:
zmniejszyla sie ilosc sekcji, czesc ulegla scaleniu. wazne topici pozostaly i musza wciaz byc przyklejone tyle, ze w niektorych sekcjach ilosc stickow jest porazajaca.naprawde subfora by sie przydaly, zeby rozladowac ten natlok i uporzadkowac informacje. teraz wiekszosc ginie w tlumie.
Decyzją z góry forum zostało przemeblowane, a my staramy się ogarnąć ten nowy układ. Wciąż trwają prace porządkowe, więc uzbrójcie się w cierpliwość. Robimy co w naszej mocy, żeby było dobrze ;)
 
godblessfiji said:
godblessfiji said:
zmniejszyla sie ilosc sekcji, czesc ulegla scaleniu. wazne topici pozostaly i musza wciaz byc przyklejone tyle, ze w niektorych sekcjach ilosc stickow jest porazajaca.naprawde subfora by sie przydaly, zeby rozladowac ten natlok i uporzadkowac informacje. teraz wiekszosc ginie w tlumie.
Decyzją z góry forum zostało przemeblowane, a my staramy się ogarnąć ten nowy układ. Wciąż trwają prace porządkowe, więc uzbrójcie się w cierpliwość. Robimy co w naszej mocy, żeby było dobrze ;)
Czyli że już ten syf nie będzie zmieniony ?
 
KoziuMarcysiuMisiu said:
Kwestia przystosowania, przyzwyczajenia, co nie zmienia faktu, że nowy wygląd forum to kiepski stuff.
przestań. można też jeźdzć rowerem bez siodełka, ale po co?
KoziuMarcysiuMisiu said:
O ile góra nie zmieni zdania, to tak zostanie.Ja tu tylko sprzątam ~~
nonono, nasza Szara Eminencjo, bez fałszywej skromności. chodzą takie ploty, że hoho.
 
przestań. można też jeźdzć rowerem bez siodełka, ale po co?
To zależy czego potrzebujesz od roweru. Siodełko trochę waży. Ale do czego służy forum, wiedzą wszyscy. Co tu dużo mówić, obecne rozwiązanie jest złe i koniec. Ale chyba jakiegoś listu otwartego nie trzeba będzie kombinować, mam nadzieję ;]Keth, wiemy, że jak na osobę sprzątającą, to masz do powiedzenia dużo komu trzeba.Sprzątaczek nie zapraszają na firmowe biby ;]
 
nonono, nasza Szara Eminencjo, bez fałszywej skromności. chodzą takie ploty, że hoho.
Właśnie Keth, udajesz skromnego urzędnika, wybranego per vox populli et pro populli bono, a grasz tu rolę kardynała Wolsey'a na dworze Henryka VIII ;D ;D ;D
 
Moderatorzy dobra robota. Od kiedy zmieniliście forum nie chce mi się tu już nic pisać. Rozumiem, że może wam się nudzić ale w tej chwili to nas poprostu karacie. Nie widzę działu Sapkowski (po wyczyszczeniu komputera ze wszystkich ciastek). Z dobrego forum zrobiliście złe. Szkoda. Przemyślcie czy warto niszczyć coś co było dobre. Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom