Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
SLI said:
Oj teraz to sie zacznie spamowanie na potege...30 odpowiedzi na jedno pytanie, klotnie - "ja wiem lepiej!, nie bo ja, I respectfully disagree, ale bo nie, ale bo tak" ;DCos kolo 8 tys nowych klas typu - dyszel od wozu z wyzimy klasztornej (itemy "soon") ;DAle co to ja tu...Aha!Z innej beczki.Tak sobie myslalem - gwarancja na plytke jest. Dostane nowa jak poniszcze ta ktora mam, tak?Wyjdzie edycja rozszerzona, tak?Co bedzie jak komus (przez przypadek oczywiscie ;D ) zniszczy sie plyta juz PO wyjsciu edycji rozszerzonej?Beda wyciagali z magazynu ta stara wersje czy moze przysla nowke, wytloczona, z dodatkami, niesmigana? ;DOj, to zdradzilem swoj niecny plan... ;DPozdrawiam!
Hej S@li, ja już to dawno rozkminiałem, ale nikomu się nie chwaliłem. :evil:Moja płyta jest poniszczona (po dwóch przejściach gry cała zjechana) i miałem już wymieniać i tak sobie pomyślałem żeby zaczekać na ER, a nóż się uda. ;D REDZI po premierzę ER będę zapewne mieli na stanie duuużo połamanych płytek z podstawki. ;D :evil:Edit: Ostrzeżenie za kontynuacje OT.Keth
 
Ponowię pytanie/propozycję. W widocznym miejscu historia zmian nicka .... bo wroga mogę nie rozpoznać,a co gorsza przyjaciela jeśli na jakiś czas zniknę z forum.....
 
A wiecie ja sie czyta 8milEdit: Widzę, że niektórzy się nigdy niczego nie nauczą. Masz już 4 ostrzeżenia, to jest piąte. Ban permanentny, dziękuję.Keth
 
O tym błędzie wiemy od czasów Avallac'ha, że się tak wyrażę.I na chwile obecną jest tylko jedno rozwiązanie: nie używać nicków z apostrofem. No, przykro mi. Wiem, że to stylowe i w ogóle takie inne, ale na razie nie da się, po prostu.I nie będę pokazywać palcami, kto sobie sam ostatnio problem stworzył, zmieniając nicka na takiego z apostrofem.Było zmieniać? ;>
 
I nie będę pokazywać palcami, kto sobie sam ostatnio problem stworzył, zmieniając nicka na takiego z apostrofem.Było zmieniać? ;>
Palcami wskazywać nie musisz. I tak wiemy, że to Koziek ;D (nie masz na kogo zwalić - zwal na Koźka :D ;)).
Trzeba wysyłać wiadomości na stary nick danego użytkownika
Dlatego to chwilowo nie stwarza większego problemu. Problem jest, kiedy taka osoba wszystkie nicki w historii miała z apostrofami. Wtedy w ogóle nie można wysłać PW :(.
 
A039taeghane said:
I nie będę pokazywać palcami, kto sobie sam ostatnio problem stworzył, zmieniając nicka na takiego z apostrofem.Było zmieniać? ;>
Palcami wskazywać nie musisz. I tak wiemy, że to Koziek ;D (nie masz na kogo zwalić - zwal na Koźka :D ;)).
Trzeba wysyłać wiadomości na stary nick danego użytkownika
Dlatego to chwilowo nie stwarza większego problemu. Problem jest, kiedy taka osoba wszystkie nicki w historii miała z apostrofami. Wtedy w ogóle nie można wysłać PW :(.
Hej, hej, hej :p Multikonto Ty moje! Ty siedź cicho lepiej bo Cię skasuję, rozzuchwaliłeś się, jak Ci dałem nicka z apostrofem, co? :pWiadomo już coś o liczniku znaków?
 
Multikonto Ty moje! Ty siedź cicho lepiej bo Cię skasuję
Jakoś się nie boję :p. Nie znasz mojego hasła ;D.
Wiadomo już coś o liczniku znaków?
O ile mnie pamięć nie myli, modom się to spacjalnie nie podobało. Więc raczej nici.
 
Redzi decydują o nowościach na forum. No, koniec OT.
Wydaje mi się, że akurat dyskutowanie w tym temacie o nowościach wprowadzanych na forum nie jest specjalnym OT. Sądzę nawet, że ten temat po to powstał. Tak, czy inaczej, co sądzicie na naliczanie średniej długości posta danego użytkownika?
 
Wydaje mi się, że akurat dyskutowanie w tym temacie o nowościach wprowadzanych na forum nie jest specjalnym OT. Sądzę nawet, że ten temat po to powstał. Tak, czy inaczej, co sądzicie na naliczanie średniej długości posta danego użytkownika?
Jakoś nigdy nie ufałem ludziom którzy na forum piszą w jednym poście więcej niż 3 zdania.Dajmy też średnią ilość użytych emotek. To by miało sens ::)
 
Mówiłem o liczeniu znaków. System wyliczałby, ile kto przeciętnie znaków w posta ładuje. Może nie byłyby to superobiektywne wyniki, ale możnaby stwierdzić, czy ktoś pisze równoważnikami zdań, czy kilkutomową prozą.
 
A039taeghane said:
Mówiłem o liczeniu znaków. System wyliczałby, ile kto przeciętnie znaków w posta ładuje. Może nie byłyby to superobiektywne wyniki, ale możnaby stwierdzić, czy ktoś pisze równoważnikami zdań, czy kilkutomową prozą.
... co jest oczywistą głupotą , bo wielu ludzi doskonale radzi sobie z sklekoceniem swojej myśli w jednym zdaniu i nie potrzebuje do tego miliona lnijek...
 
A039taeghane said:
Mówiłem o liczeniu znaków. System wyliczałby, ile kto przeciętnie znaków w posta ładuje. Może nie byłyby to superobiektywne wyniki, ale możnaby stwierdzić, czy ktoś pisze równoważnikami zdań, czy kilkutomową prozą.
Grzecznie pytam: Po co miałoby to zostać wprowadzone?Jak jest krótkie pytanie, to jest krótka odpowiedź. Jak temat wymaga dłuższej wypowiedzi to się ją pisze. No chyba, ze przygotowujesz jakieś szersze dane statystyczne tego forum, wtedy taka informacja by Ci się przydała :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom