Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
nie piszemy posta pod postem Zakładniku! [moderator](Hostage to zakładnik ;-))[/moderator] (aaa, ale plama! :O)a w ogóle to wiedzieliście, że jak się kliknie na głównej na wątek "Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania." to przenosi kilka stron wstecz? Od roku już chyba.a tak w ogóle to chciałem napisać jakiegoś zgryźliwego posta w ramach swojego powrotu z dalekiej północy, gdzie kolory i życie są prawdziwe, a wyszedł zwyczajowy bełkot :S
 
Agloval said:
a tak w ogóle to chciałem napisać jakiegoś zgryźliwego posta w ramach swojego powrotu z dalekiej północy, gdzie kolory i życie są prawdziwe, a wyszedł zwyczajowy bełkot :S
Po prostu jeszcze nie wytrzeźwiałeś dlatego wyszedł bełkot... :pJa tylko napiszę, że błąd który przenosi nas kilka stron wstecz jest, prawdopodobnie, spowodowany tym, że kasowane posty nie są kasowane tylko "uniewidaczniane" dla zwykłych użytkowników (któryś z moderatorów wspominał kiedyś że oni widza usunięte posty). Dlatego forum dla tych zwykłych przesuwa ostatnie nieprzeczytane posty o ilość usuniętych już wiadomości do tyłu (tzn jeśli w temacie jest 10 usuniętych postów to system forum będzie o te 10 postów przenosił w tył przy przeliczaniu która wiadomość była czytana ostatnio).Nie wiem czy ktoś zrozumiał o co mi chodzi, ale mam nadzieje ze przy forum pracują ludzie z równie pokrętnym sposobem rozumowania co mój ;P
 
Chciałbym zwrócić uwagę na auto cenzurę. Mogę bez problemu napisać spieprzaj, a zwykłe up.ierdliwy czy pie.rdółka zostaje wygwiazdkowane. Trochę to dziwne jest.
 
jiti said:
Ja tylko napiszę, że błąd który przenosi nas kilka stron wstecz jest, prawdopodobnie, spowodowany tym, że kasowane posty nie są kasowane tylko "uniewidaczniane" dla zwykłych użytkowników (któryś z moderatorów wspominał kiedyś że oni widza usunięte posty). Dlatego forum dla tych zwykłych przesuwa ostatnie nieprzeczytane posty o ilość usuniętych już wiadomości do tyłu (tzn jeśli w temacie jest 10 usuniętych postów to system forum będzie o te 10 postów przenosił w tył przy przeliczaniu która wiadomość była czytana ostatnio).Nie wiem czy ktoś zrozumiał o co mi chodzi, ale mam nadzieje ze przy forum pracują ludzie z równie pokrętnym sposobem rozumowania co mój ;P
Rozumiemy, rozumiemy (przynajmniej ja):) Wiesz, na takie rozwiązanie nigdy nie wpadłem, chociaż rzeczywiście wydaje się prawdopodobne. Myślałem, że ma to jakiś związek z przekłamaniami przy ogromnych liczbach, ale Twoja teoria wyjaśnia tez dlaczego jest to dostrzegalne tylko w najdłuższych (i najbardziej spamowanych) wątkach
 
Przecież pisałem niedawno, że ten błąd jest najprawdopodobniej spowodowany właśnie przez soft-delete, zostało to zgłoszone już jakiś czas temu, teraz tylko pozostaje czekać na poprawę :)Co do cenzury, to też fakt, że nie zawsze odpowiednie słowa są nią objęte, postaram się poprawić.
 
Keth said:
Przecież pisałem niedawno, że ten błąd jest najprawdopodobniej spowodowany właśnie przez soft-delete, zostało to zgłoszone już jakiś czas temu, teraz tylko pozostaje czekać na poprawę :)Co do cenzury, to też fakt, że nie zawsze odpowiednie słowa są nią objęte, postaram się poprawić.
Ja Wam poprawię za 200 zł.
 
Socchi said:
k*rwa broady, w dupie mamy twoje niepodważalne umiejętności :(
A więc to tam się podziały! Oddawaj!Dostałem PW, że mój post został skasowany. Nadwcą był TWÓJ PRZYJACIEL. W pierwszej chwili pomyślałem, że mój, a teraz, że Twój, ale potem, że to ja sam do siebie wysłałem. I tu pytanie, czy to miało mnie zastraszyć? Jeżeli tak, to muszę przyznać, że bardzo dobrze podeszliście do mojej sugestii o innym temperowaniu trolli niźli tylko warny i bany..Kasowanie postów samemu sobie... Brrrrrr!
 
TWJPRZYJACIEL said:
Dostałem PW, że mój post został skasowany. Nadwcą był TWÓJ PRZYJACIEL. W pierwszej chwili pomyślałem, że mój, a teraz, że Twój, ale potem, że to ja sam do siebie wysłałem. I tu pytanie, czy to miało mnie zastraszyć? Jeżeli tak, to muszę przyznać, że bardzo dobrze podeszliście do mojej sugestii o innym temperowaniu trolli niźli tylko warny i bany..Kasowanie postów samemu sobie... Brrrrrr!
A wyobraź sobie coś takiego: Moderator wysyła od Ciebie do siebie PW, w którym się obraża. Mając dowód Twoich niecnych uczynków daje Cie perma:p I co wtedy zrobisz?
 
Gower said:
Gower said:
Dostałem PW, że mój post został skasowany. Nadwcą był TWÓJ PRZYJACIEL. W pierwszej chwili pomyślałem, że mój, a teraz, że Twój, ale potem, że to ja sam do siebie wysłałem. I tu pytanie, czy to miało mnie zastraszyć? Jeżeli tak, to muszę przyznać, że bardzo dobrze podeszliście do mojej sugestii o innym temperowaniu trolli niźli tylko warny i bany..Kasowanie postów samemu sobie... Brrrrrr!
A wyobraź sobie coś takiego: Moderator wysyła od Ciebie do siebie PW, w którym się obraża. Mając dowód Twoich niecnych uczynków daje Cie perma:p I co wtedy zrobisz?
Wysyłam mu wyrazy szacunku na PW. Tak to się robi!
 
Wystąpił błąd!Nie możesz zgłosić swojego posta, to nie ma żadnego sensu!
Chciałem zgłosić swoje chamskie zachowanie w dyskusji o kucyku, ale się nie da. Naprawcie to!
 
gdyby forumowym adminom się nudziło, to mogliby (o ile można, nie wiem jak to wygląda od strony technicznej) sprawić, żeby forum dało się przeglądać w telefonie za pomocą tapatalka czy innej aplikacji tego typu.Byłbym wdzięczny i wierzę, że część forumowiczów takoż :)
 
Agloval said:
gdyby forumowym adminom się nudziło, to mogliby (o ile można, nie wiem jak to wygląda od strony technicznej) sprawić, żeby forum dało się przeglądać w telefonie za pomocą tapatalka czy innej aplikacji tego typu.Byłbym wdzięczny i wierzę, że część forumowiczów takoż :)
Byłbym wdzięczny takoż, gdybym mógł jednocześnie zalogować się na forum i zmienić język z przeglądarki w telefonie. Niestety te dwie czynności chyba się wzajemnie wykluczają i to za dużo, jak na jedną przeglądarkę...
 
w przeglądarce od HTC na Androida możliwość zmiany języka jest dosyć loteryjna - czasem pasek się pojawi, czasem nie.
 
Ja u siebie (SE K550i) mam coś takiego. W podstawowej przeglądarce WAP otrzymuję uproszczone forum (sam tekst) z polami do zalogowania się, jednak bez paska zmiany języka. W bardziej zaawansowanej przeglądarce zaś, widzę całą grafikę, (rozwinięty) pasek języka, nie ma jednak pól do logowania się. Nie dałoby się tego połączyć jakoś?;)
 
Maniacy, przecież tu się nic nie dzieje, a już na pewno nie tak zajmującego żeby zaprzątać sobie tym głowę poza domem :pModeratorze, który chciałeś napisać 'jak ci się tak nie podoba to po co wchodzisz?' [zawsze któryś tak robi]: odfajkuj się, jestem masochistą.
 
czy tylko ja mam problem z wyszukiwaniem postów? i ogólnie szukaniem na forumfunkcja szukaj pokazuje mi wyniki, ale nie można się do nich dostać - nie ma linku odsyłającego do konkretnego postu, można tylko przejść do pierwszej albo ostatniej strony tematu. a do wyszukanego posta nie można.
 
fileemon said:
czy tylko ja mam problem z wyszukiwaniem postów? i ogólnie szukaniem na forumfunkcja szukaj pokazuje mi wyniki, ale nie można się do nich dostać - nie ma linku odsyłającego do konkretnego postu, można tylko przejść do pierwszej albo ostatniej strony tematu. a do wyszukanego posta nie można.
Wyszukiwarka nie działa, a przynajmniej nie tak, jak powinna :p Ale spróbuj poszukać tych stron za pomocą google, jest o wiele łatwiej :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom