Gry - bundle, promocje, okazje

+
Muve 2.0 wystartowało, na dobry początek pudełkowe GTAV obniżone z ok 180 zł do ok 100 zł oraz Alien: Isolation za ok 60 zł.
 
Last edited:
Zalogowalem sie tlyko dlatego, zeby napisac Tym z Was, ktorzy czekali jak ja - na promocje na NEVER ALONE - ze wlasnie taka promocja sie pojawila. Never Alone za 5 euro, a nie za 14! :)
 
Evolve za darmo na Steam - przez weekend - już można ściągać i grać. Fajna gra bo się waham?
 
@Karesh Grałem w nią w swego czasu jak odbywały się jej beta testy. Gra spoko, potrafi wciągnąć w ten wir rywalizacji (przynajmniej przez jakiś czas), chociaż szybko staje monotonna po poznaniu, ustaleniu zwycięskiej taktyki gry w przypadku potwora, zaś w przypadku łowców trzeba liczyć na ogarniętych, współpracujących członków zespołu, inaczej to prawie pewna przegrana.
Najmilej gra się potworem, to oczywiste, tak więc rozgrywanie meczy to oczekiwanie na łut szczęścia w przydzielaniu ról.
Na szczęście istnieje system odblokowywania alternatywnych skilli i nowych postaci/potworów, który co nieco urozmaica i daje pretekst do dalszego grania, także innymi postaciami.
Imho na weekend się nada, zwłaszcza, że jest za darmo przez ten okres, ale dłuższego czasu obcowania z tym tytułem bym nie wróżył, choć warto samemu sprawdzić. ;)
 
Jedna z moich najukochańszych strategii dzieciństwa - C&C Red Alert 2 za darmo na Origin... Chociaż póki co od godziny ciągle mam błąd który nie pozwala mi dodać gry do biblioteki. :(
 
Top Bottom