Gry komputerowe

+
Dreamfall Chapters jednak pojawi się w epizodach (przynajmniej nazwa nie będzie już myląca ;) ) - pierwszy z nich ukarze się jesienią (w listopadzie).

[video=youtube;4ktxliB-b-4]https://www.youtube.com/watch?v=4ktxliB-b-4&feature=youtu.be[/video]

Przy okazji wczoraj miała miejsce premiera Divinity: Original Sin. Niestety, na razie brak (zapowiedzianej) polskiej wersji.
 
Wiedźmin MOBA mobilna :)



http://gamezilla.komputerswiat.pl/z...elnie-nowa-mobilna-gre-moba-od-cd-projekt-red
 
Grał ktoś w Baldur's Gate I & II Enhanced Edition? Pytam pod kątem możliwości zainstalowania oryginalnego polskiego dubbingu - oczywiście w tym zakresie, w jakim oryginalnie powstał. Widzę, że w sieci są odpowiednie fanowskie łatki, ale wolałbym się upewnić, na ile działają...
Ja grałem. Dubbing działa świetnie i w pełni. Spolszczenie napisów zostało od nowa wykonane i poprawiono błędy tego starego, dodatkowo dodano tłumaczenie nowych elementów gry.
 
Po prostu trochę niepoważne podejście, już chyba lepiej grać całkiem po angielsku jeśli komuś bardzo zależy. Choć i tak uważam że lepiej po prostu zagrać w oryginał zwłaszcza że z tego co czytałem to niektóre fanowskie mody oferują więcej bajerów niż ta odświeżona wersja.
 
Po prostu trochę niepoważne podejście, już chyba lepiej grać całkiem po angielsku jeśli komuś bardzo zależy.
Dla kogoś to spolszczenie było tworzone i niepoważne jest podważanie sensu jego istnienia przy dziesiątkach godzin poświęconych na jego stworzenie.
Oryginał przeszedłem z modem Baldur's Gate Trilogy i wieloma na nowych NPCów i dialogi. Było to na starym monitorze, niestety Widescreen Mod tylko poszerza interfejs, a nie skaluje, w związku z czym portrety i ikonki są malutkie na ekranach HD wzwyż.
 
Skończyłem "Arcanum, czyli Przypowieść o Maszynach i Magyi" :). Świetna gierka dla miłośników starych RPG, jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji się zapoznać, to polecam :).
 
Gra powstaje w kooperacji FS i SCE Japan Studio.


Oj tam, trochę design im się zmienił w trakcie produkcji :p

Leveldesign, bo graficznie nie jest tak wcale źle. Natomiast to pierwsze to tylko cień pierwszego Dark Souls. Dwójka jest strasznie płaska, i to dosłownie. W pierwowzorze raz oglądaliśmy chmury z wystającego poza nie wielkiego muru, by potem zejść do czeluści świata, jakby to był jego środek. Dlatego mam wielką nadzieję, że w Bloodborne znów Miyazaki da popis w tworzeniu świata.
 
Dziś z nudów ściągnąłem kilka gier na PSN któe były darmowe i natknąłem się na triala gry o nazwie: Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars

Gra wygląda tak:


pełna wersja kosztuje 10 zł

dawno tak się nie bawiłem grając w jakąś grę :D Największą frajdę daje gdy gra się z kimś :)
 
Last edited:
To o kant tyłka rozbić takie wydanie :p Lepiej zagrać w oryginał bez cudowania.
Ostatecznie kupiłem obie gry, i po trochu rozpocząłem grę w BG1. Fabularnie zmian większych nie widzę, ale w interfejsie itd. - owszem. Choćby sama możliwość zbliżania/oddalania rolką jest już dużym plusem.

Aha, i dubbing działa, potwierdzam :)

Swoją drogą - dziwnie się gra bez czasów ładowania i żonglerki płytami...
 
Top Bottom