Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

+
Madine!Naprawde warto sie postarac bo przygoda Ifrita nagrodzi twe trudyZreszta przeczytaj powyzsze posty :peace:
 
Dzięki za słowa otuchy. Po wielu próbach, jednak dałam radę dołączyć przygody do gry. Zrobiłam to trochę inaczej niż w instrukcji, ale nie ważne jak, ważne, że działa. :witchmas:
 
moim zdaniem nie jest najlepsza brak tam akcj , mało walki , zadnych potworów ( nie liczac tego utopca ) nic tam nie robisz tylko chodzisz od jednej osoby do drugiej i czytasz cale litanie tekstów napisanych przez nich :sleep: troche bezsensu
 
Jesli chcesz więcej walki-są inne gry RPG,ten mod ma bawic,i zapewne większosci odbiorców się podobal.
 
blazenek said:
moim zdaniem nie jest najlepsza brak tam akcj , zadnej walki , zadnych potworów ( nie liczac tego utopca ) nic tam nie robisz tylko chodzisz od jednej osoby do drugiej i czytasz cale litanie tekstów napisanych przez nich :sleep: troche bezsensu
Właśnie naraziłeś się połowie forum, której przygoda się podobała.A serio to w tej przygodzie chodzi o to by "chodzić od jednej osoby do drugiej i czytac całe litanie tekstów". Bo to, mój drogi jest przygoda wybitnie stawiająca na humor.
 
Blazenku drogi, naprawdę ciężko trafić w gusta każdego. Nawet McDonald'sy tego nie potrafią.To raczej taki mod, by pokazać, że taki mod nastawiony na fabułę i dialogi także może się udać. Tormenta to Ty chyba nie lubiłeś. :peace:Ifrit się napracował, i mimo wszystko zasługuje na brawa za chęci, i realizację. Zresztą, jak wszyscy Twórcy modów :) :peace:
 
Iwona said:
To raczej taki mod, by pokazać, że taki mod nastawiony na fabułę i dialogi także może się udać. Tormenta to Ty chyba nie lubiłeś. :peace: :peace:
Fabułę? Jaką fabułę?Że się tak wyrażę "sorry" ale w tym modzie to fabuły nie ma żadnej.
 
Iwona said:
Ifrit się napracował, i mimo wszystko zasługuje na brawa za chęci, i realizację. Zresztą, jak wszyscy Twórcy modów :)
Tu sie z toba zgadzam ;D zapewne nie łatwo stworzyc cos takiego
 
Aalaron said:
Fabułę? Jaką fabułę?Że się tak wyrażę "sorry" ale w tym modzie to fabuły nie ma żadnej.
Jak to nie ma? :p Fabuły to może nie ma w "Sztywnej atmosferze", w "Weselu" jak najbardziej jest... :) I to całkiem interesująca... ;)
 
Hostile said:
Hostile said:
Fabułę? Jaką fabułę?Że się tak wyrażę "sorry" ale w tym modzie to fabuły nie ma żadnej.
Jak to nie ma? :p Fabuły to może nie ma w "Sztywnej atosferze", w "Weselu" jak najbardziej jest... :) I to całkiem interesująca... ;)
Taaa...Tobie to się najbardziej cut-scena końcowa podobała, co? ;DA poważnie(j) to dialogi w tej przygodzie sa swietne, nie przeczę, ale w modzie nie ma fabuły wręcz z założenia twórców (brak dziennika i jakichkolwiek zadań).No, chyba, że bieganie od NPC do NPC jest fabułą a tylko ja się nie znam.
 
Przeciez wystepuje tam 1(slownie:jeden)mini quest.Jesli nie przyniesiemy utopcowi soczystej i trzepoczącej rybki,nie odda nam skarbu
 
Nie no, przygoda zajebi*ta. Najlepsza z tych w które dotychczas grałem. ;) Zdziwił mnie 'Lambert Bug', więc wczytałem, znowu dostałem wciry i zrozumiałem, że inaczej się nie da. :p Tylko moim zdaniem Geralt powinien się żenić z Yennefer, ale chyba robienie całego modelu postaci, byłoby z deczka przydługawe, a czytałem, że Ifrit Team miał wyznaczony termin. Czekam na patcha. ;)
 
Mam problem z przejściem przygody:( zrobiłem już chyba wszystkie dialogi jakie są możliwe (są zaje**ste:p) ale po pewnym czasie nic nie mogę zrobić, ani żenienia sie ani nic. Tylko chodzę i zaczepiam NPC, to majż już tylko teksty nad głowami. Tylko załącza mi się jakby dialog z jednym z krasnoludów, ale przez ulamek mam ekran przechodzący do dialogu i zaraz z powrotem wraca do normalnej kamery:( wie ktos o co chodzi?
 
dazz007 said:
Mam problem z przejściem przygody:( zrobiłem już chyba wszystkie dialogi jakie są możliwe (są zaje**ste:p) ale po pewnym czasie nic nie mogę zrobić, ani żenienia sie ani nic. Tylko chodzę i zaczepiam NPC, to majż już tylko teksty nad głowami. Tylko załącza mi się jakby dialog z jednym z krasnoludów, ale przez ulamek mam ekran przechodzący do dialogu i zaraz z powrotem wraca do normalnej kamery:( wie ktos o co chodzi?
Byłeś w drugiej sali?
 
Tak byłem wszedzie;] w drugiej sali gdzie śpiewa jakaś orkiestra, na górze, gdzie Alba wraz z dwoma krasnalami śpi:( no nie wiem, chyba coś mi bugnęło i będę musiał na nowo, ale najpierw sprawdze Deception:)
 
Zaje fajny mod ;D wręcz prosi się o jakiś przyzwoity dubing ;D a dialogi normalnie boskie "Przynieś mi świeczkę i talerz grochówki a zrobię ci takie tedd deireath o jakim nawet Itlina nie śniła" ;D ;D ;D
 
Ogółem mod super, tylko jest jeden ogromny problem. Chcę sobie nakręcic film z waszego moda wstawic na youtube, lecz niektóre tekstury w ogóle się nie pojawiają. Geralt ma tylko głowę, podobnie Triss i niektórzy z wesela. Poza tym zabrakło shani i paru innych osób. Jeśli znacie odpowiedź dlaczego tak jest to odpiszcie :) Z góry serdeczne dzięki
 
To całkiem proste przecież to Triss zapraszała więc normalne że nie było Shani ;P a to z Geraltem bez tułowia to zmień rozdzielczość to pewnie pomoże.
 
1.T-BAG, nie odkopuj takich staroci, od lutego minęło sporo czasu i problem z brakiem ciał raczej zostal rozwiązany.2. No, mnie też tam brakuje np. Pana Kleksa, albo pilota Pirxa...[size=10pt]Coś sprał Ci się niebieski kolorek, bo nie widzę...Może by tak zacząć pisać merytorycznie?I.[/size]Może ...:pSure, przepraszam :p.
 
Top Bottom