Jak liczony jest mmr na Pro Rank?

+
Jak liczony jest fmmr na Pro Rank?

Bazowy jest 2400.

Moje pytanie o ile zmienia się fmmr za każdą wygraną lub przegraną czy jest na to jakiś wzór? Z tego co zauważyłem fmmr zmienia się po grze +-7-8 pkt.
Pytanie jak te małe pkt są liczone?
(zakładam, że mam już 2400 wbite na danej frakcji)
 

Lexor

Forum veteran
Ja mam "podobne pytanie" ale bardziej "początkującego" - może mi przy okazji wyjaśnisz (lub ktoś inny). ;)

Dlaczego ja mam na większości frakcji "bazowe" 1000 a inni mają tu więcej? Skąd to wynika i jak to zmienić?
 
Dlaczego ja mam na większości frakcji "bazowe" 1000 a inni mają tu więcej? Skąd to wynika i jak to zmienić?
@Lexor , przeczytaj sobie o nowym systemie rankingowym i o zmianach w Pro Ladder. Tutaj na reddit też wytłumaczono trochę.

Trzeba rozegrać 40 meczy daną frakcją by odblokować to bazowe - w Twoim przypadku 1000 - fmmr dla frakcji i ruszyć dalej. Czyli jeśli zaniedbasz którąś frakcję to nie będzie progresu (nie będzie przybywało mmr gdy będziesz wygrywał).

edycja: błędy
 
Last edited:
Dzięki za post @bTrait, ale dla mnie te informacje są znane od dawna.

Pytałem o szczegółowy sposób dlaczego dlaczego system przyznaje +-7-8 pkt fmmr za grę na PRO RANK i z czego wynika? Jakiś wzór?

Odnośnie pytania @Lexor
startując od 5 rangi miałem bazowy mmr 1500 na frakcję (40 gier aby go odblokować)
nie wiem jaki bazowy mmr przyznano na innych poziomach tzn 10 rank 15 rank 20 rank itd
przypuszczam, że dla każdego kto rozpoczyna sezon z określonej rangi przyznany jest inny domyślny mmr.
 
Last edited:
startując od 5 rangi miałem bazowy mmr 1500 na frakcję (40 gier aby go odblokować)
nie wiem jaki bazowy mmr przyznano na innych poziomach tzn 10 rank 15 rank 20 rank itd
przypuszczam, że dla każdego kto rozpoczyna sezon z określonej rangi przyznany jest inny domyślny mmr.

no właśnie niewiadomo jak to jest bo akurat w moim przypadku przy rozpoczynaniu nowego sezonu od 15 rangi bazowe MMR dla posszczególnych frakcji był różny i odpowiadał najwyższemu MMR uzyskanemu w poprzednim sezonie...
już 2 razy zadałem pytanie na ten temat i zero odpowiedzi... @Alicja. , @Burza46 ????
 
Top Bottom