Jesienna Konferencja CD Projekt RED & GOG.com – Podsumowanie

+
Gram.pl opublikowało właśnie kolejny (trzeci) news z kolei odnoszący się do wczorajszej konferencji.
Newsa dopiero co zobaczyłem i zaraz będę wspomniany materiał oglądał, ale już się z Wami dzielę, żebyśmy od razu mogli przeanalizować co tam o REDów gra


LINK

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KFxq1W6XB1Q
 
Jaka ulga. Nie tylko u mnie nie działa strona cyberpunk.net. Już myślałem, że znowy coś z kompem... REDzi zróbcie coś z tym.
 
U mnie oficjalna strona cyberpunka ciągle działa (sprawdzam ją co jakiś czas i zawsze działa), więc nie wiem dlaczego wam nie działa.
Sprawdzaliście tę stronę za pomocą innych źródeł?
 
u mnie też nie działa, sprawdzone na 3 przeglądarkach...może przy wizycie Mike'a Redzi się troche z nim ścieli i projekt upadł? :p
 
Wczoraj wieczorem stronka u mnie nie działała, ale teraz śmiga i pod Chromem, i pod Lisem.
 
Ostatnio adresem oficjalnym byl cyberpunk.net. Od kilkunastu godzin dziala to wszystko pod cyberpunk2077.com. Troche dziwna i niespodziewana zmiana. Nie wiem czy na stale.
 
Cyberpunk.net jest oficjalnym adresem aczkowiek cyberpunk2077.com jest również naszą domeną. Poprawiłem konfigurację tak domeny aby przekierowywanie w Twojej przeglądarce było widoczne :)

Pozdrawiam
 
Niestety ale u mnie dziala jedynie adres cyberpunk2077.com. I nawet po wejsciu na strone w ten sposob kazda proba przejscia na blog konczy sie niemoznoscia polaczenia z serwerem, gdyz adres docelowy ciagle powiazany jest z domena .net. Jesli chce wejsc na blog, musze recznie wpisac w adres cyberpunk2077.com w miejsce cyberpunk.net.
 
Niestety u mnie nie działa żadna ze stron.
Ps. Witamy nowego REDańczyka na forum... Trochę głupio to brzmi, bo i od początku tu nie jestem, a do tego to wasze forum ale trudno. :D
 
Mam problem ponikąd związany z tematem konferencji. Otóż, wpadła mi w oko ta promocja na gry Interplay. Niestety tutaj pojawia się problem - nie mam karty kredytowej, jednak posiadam konto PayPal. Owe konto udało się zasilić przelewem (mTransfer). Pieniądze pomyślnie pojawiły się na rachunku PayPal, ale gdy już chciałem dokonać wpłaty za zakupiony na GoG towar pojawił się komunikat iż wpłata nie może zostać zrealizowana (czy jakoś tak). Po odesłaniu na konto GoG dostałem poniższą (zapewne generowaną zawsze) wiadomość:

(mój login) your payment attempt was declined, which typically indicates that you input the wrong credit card information (please double-check it) or that your bank automatically rejected the transactions for some reason.
Please note that If you use your credit card through PayPal, the problem should be present as well, as though you used the card directly on our site.

Some banks automatically reject all international transactions (we're based in Europe). In such cases you should contact them and ask them to allow transactions with us. If you wish to do so, please use "GOG Limited" and "www.gog.com" as reference. You would have to confirm that you wish to make a purchase from us. This should only be required for the first transaction and the rest should go through normally.

Other possibilities are:

the card doesn't support online transactions (and can only be used in shop terminals and ATMs)
the card isn't activated or set up to allow online transactions
the card doesn't support international transactions at all (this is the case for many debit/prepaid/gift cards)
the card doesn't support transactions made when you're abroad (if that is the case)
(very rare) the card requires using the 3DSecure (Verified by Visa / Mastercard SecureCode) service, which isn't used on our service.

If contacting your bank doesn't help, there are two possible workarounds:

Use a different card (if possible)
Send funds to a PayPal account beforehand (under PayPal's My Account -> Add Funds) and then use that account to make a purchase on our site. PayPal typically only allows users to add funds directly from a bank account, rather than from a credit card. This will allow you to you avoid any credit card-related payment problems.

Ktoś wie jak to rozwiązać?

Niejako dla testu zrobiłem pomniejszy zakup na Steam'ie i wszystko było cacy.
 
Dziwna sprawa - wygląda na to, że ten mail Ciebie w ogóle nie powinien dotyczyć, bo Twoje konto PayPal nie ma nic wspólnego z kartą kredytową - zasilałeś przez konto bankowe i masz środki na PP.
A masz PayPal zweryfikowany?
 
Top Bottom