Kilka uwag początkującego

+
Kilka uwag początkującego

Ehhh znalazłem dział sugestie .... można prosić o usunięcie tego posta?

Nie wiem gdzie zgłaszać sugestie ale to w końcu beta jest wiec napiszę co myślę. To co mnie bardzo Wnerwiło na samym początku:

1. Jakoś umknęło mi ile kart można mieć w talii. Do tej pory tego nie wiem. Przez co przy wyborze Kart z Beczki wziąłem 2 sztuki silver Karty tylko po to żeby przy tworzeniu talii była na szaro. Musiałem je spyłować. Scorge i taka wielka mantikora. Niby jest pokazane przy wyborze że masz 1 sztukę ale nie wiedziałem że w talii może być tylko jedna.

2. Nie zauważyłem nigdzie jak podejrzeć ostatnie zagranie przeciwnika. Odwracam czasem głowę na chwilę do telefonu po czym widzę że mój koks 11 jest teraz koksem 5. Fajnie by było móc zobaczyć ostatnie zagranie.

3. Mocno nieintuicyjne jest wiedzieć co jest Comon/Uncomon/RAR/ Legendary. dopiero na piątym levelu zauważyłem ten MACIUPEŃKI kwadracik w rogu. Może jestem stary ale często muszę się z LUPĄ przyglądać jaki to kolor jest. Może by zrobić jakiś wodotrysk po najechani na kartę że to np Silver a nie Bronze.

4. Kilka razy zdarzyło mi się już czekać z uśmiechem aż minie czas przeciwnikowi bo nic nie gra tylko po to żeby za chwilę okazało się że to mój czas się kończy. Niby jest podświetlone kto gra więc totalnie nie wiem czemu ten błąd popełniłem. Może zbyt mało wyraźne to jest... sam nie wiem.

To chyba tyle.

Pozdrawiam Marcin
 
Last edited:
1) Brązowe karty - 3 sztuki. Srebra i złota po jednej. Przy czym sreber (różnych) możesz mieć max 6, a goldów max 4 w jednej tali.
Tu należy też wiedzieć że niektóre brązy mają 3 różne wyglądy, ale liczone są jako ta sama karta, np. Straż Królowej. Przy otwieraniu beczek, niestety brana jest pod uwagę wersja kolorystyczna karty, więc moża się naciąć. To samo premium-niepremium, przy otwieraniu beczki też są liczone jako osobne karty.

2) Zagrania nie zobaczysz, jedynie ostatnią zagraną kartę (z ręki), ale jeżeli karta wyciąga jakieś kolejne, a te z kolei dają jakiś efekt, to nie da się tego sprawdzić.

3) Rzadkość karty, a jej kolor (brązn, srebro, złoto) to dwie różne rzeczy, chociaż dla uproszczenia przyjęto teraz że wszystkie goldy to legendy, a srebra epiki (czy rare'y, jak kto woli). Ale w grze znaczenie ma tylko kolor obramówki, kryształek w rogu określający rzadkość wpływa tylko na koszt craftu.

4) Patrz na monetę, jak jest czerwona to ruch ma przeciwnik, niebieska - Ty.

 
Dziękuję ci za info. Choć tutaj nie bardzo chodzi mi o odpowiedź na pytanie a bardziej chciałem poinformować że to jest nieczytelne w grze. I nowi gracze mogą się zniechęcać.
 
Top Bottom