Kolejny czwartek, kolejna przygoda!

+
Ktos coś wie o nowych przygodach. Fajnie jakby była jakaś nowe o śiętach. Święta z Geraltem :witchmas:
 
bonssaaay said:
Wyrobimy się. Ale pod warunkiem, że Gwiazdka zostanie przeniesiona z 25 grudnia na Soon :beer:
Spodziewałem sie nieco bardziej optymistycznej wypowiedzi, ale cóż, wolę późne ideały od wczesnych bubli, myslę, że inni forumowicze także.
 
Geral1000 said:
Geral1000 said:
Wyrobimy się. Ale pod warunkiem, że Gwiazdka zostanie przeniesiona z 25 grudnia na Soon :beer:
25 grudnia minął a ja nadal ie widziałem wiedźmikołaja. ???
Co byś powiedział na bana, na cztery lata, za spam? Dorośniesz, wrócisz, przestaniesz ludziom grać na nerwach. Może nawet nauczysz się pisać po polsku...
 
co powiedziałbys--to chyba bardziej po polsku,a bana i spam to nie są polskie słowa.Pozdrawiam moderatora :wave:
 
ja mam jedno pytanie bardziej do admina jak zrobic zeby na stronce jak np wciskasz pobierz i pojawia sie okno zapisz plik lub anuluj?pliska o pomoc
 
czy tylko ja mam problem z pobraniem "prawa do tronu"? czy ten plik można w ogóle ściągnąć? jeśli ktoś go ma mogłby wrzucić gdzieś np na rapidshare czy podobny serwis i podać link?
 
no raczej nie, przygoda jest tylko po polsku;) czy szanowni Admini mogliby wyjaśnić tę sytuację? próbowalem wielokrotnie z różnych komputerów (nawet w pracy heh)...
 
I niech ktoś w końcu założy oddzielny wątek dla tej przygody. Moderator czy ktuś....Ten wątek można traktować jako kontynuację dyskusji o innej przygodzie, a to nie wszystkich interesuje.Sam dowiedziałem się o przygodzie dopiero, gdy jej autor napisał mi o niej na gadu....
 
tak więc dołączam się do prośby o przeniesienie tej dyskusji do nowego wątku. Nota bene: stan na dzis to 15tys ściągnięć ( lub ich prób) przygody "prawo do tronu". Albo ten mod jest tak rewelacyjny albo tak jak ja tysiące użytkowników próbuje po parę razy i dalej nic...p.s. i nikt się nie skarży że link nie działa...
 
Top Bottom