Konkurs 2 - Ten z pocztówką

+

Keth

Ex-moderator
Konkurs 2 - Ten z pocztówką

.
Nadszedł czas na kolejny konkurs! Mimo że lato powoli się kończy, pozostaniemy przy wakacyjnych klimatach. Jakie miejsce z naszych gier chcielibyście odwiedzić najbardziej?

Tym razem Waszym zadaniem jest wysłanie pocztówki do Geralta z dowolnego miejsca z naszych gier. W tym celu możecie samodzielnie wykonać pożądane screeny bezpośrednio w grach, lub też wykorzystać nasze filmiki z dowolnej części Wiedźmina.

Liczymy na Waszą kreatywność!

Pełny regulamin standardowo w tym miejscu.
 
Jak rozumiem w grę wchodzą tylko screeny? Żadne prace plastyczne wykonane własnoręcznie? I druga kwestia chodzi o samą sfere obrazkową pocztówki czy również o treść wiadomości jaką ową pocztówką wyślemy do Geralta ;).
 

Keth

Ex-moderator
Screeny :) co do drugiego pytania, to interpretacja jest Wasza, ale mimo wszystko na pocztówkę składa się zwykle kilka rzeczy ;)
 

shasiu

Forum veteran
A muszą być to miejsca z W1/2 czy można też wykorzystać materiały z trójki?
 
@Keth
Ja mam jeszcze pytanie czy i w jakim stopniu screen może zostać poddany obróbce. Czy można zastosować filtry, albo wyciąć lub dodać jakieś elementy?
 

Keth

Ex-moderator
Ciekawe dlaczego nazwa konkursu skojarzyła mi się z nazwami odcinków Przyjaciół...:p

Cóż, dobrze Ci się skojarzyło :p
@up delikatna obróbka jest oczywiście dozwolona, byleby ostatecznie faktycznie miało coś wspólnego ze screenem ;)
 
Od 3 do 4 dni, o ile posłańca nie napadną bandyci albo wiewiórki :p

Albo o ile nie nada jej się w InPost - najbardziej nierzetelna firma pocztowa, jaką znam. A myślałem, że po numerach Poczty Polskiej już nic mnie nie zaskoczy.
 
Albo o ile nie nada jej się w InPost - najbardziej nierzetelna firma pocztowa, jaką znam.
Zależy od regionu. Do Paczkomatu przyszła paczka w sobotę, była wysłana w piątek, także ja jak najbardziej mógłbym polecić.
 
@Keth
Mam pytanie, odnośnie konkursu:
Czy można wykonać ten screenshot w oknie edytora REDkit lub przy odpaleniu swobodnej kamery w tymże edytorze (oczywiście biorę tu pod uwagę lokacje umieszczone w grze)?
Ponieważ sreenshot wykonany bezpośrednio z gry będzie zawierał sylwetkę Geralta, a chciałbym tego uniknąć.
Jednakże
[...] wykonać pożądane screeny bezpośrednio w grach [...]
dlatego wolę się upewnić w tej kwestii :)
 
@Keth
Mam pytanie, odnośnie konkursu:
Czy można wykonać ten screenshot w oknie edytora REDkit lub przy odpaleniu swobodnej kamery w tymże edytorze (oczywiście biorę tu pod uwagę lokacje umieszczone w grze)?
Ponieważ sreenshot wykonany bezpośrednio z gry będzie zawierał sylwetkę Geralta, a chciałbym tego uniknąć.
Jednakże dlatego wolę się upewnić w tej kwestii :)

Mi udalo sie zrobic screenshot tak ze nie widac Geralta. Uzywajac kamery TPP wystarczy stanac kolo sciany, lub innej wiekszej przeszkody i odpowiednio skierowac kamere. Postac Geralta wtedy zanika.
 
Top Bottom