Konkurs "Wakacje z Wiedźminem"

+
fajnie, wreszcie pytanka, nad którymi się trzeba zastanowić, a niekiedy do źródeł spojrzeć ;)
 
forum thewitcher przez jakis czas nie działało.Konkurs chyba zsotanie zawieszony z powodu problemów techincznych częsc osób nie moze sie połaczyć z serwerem w tym JA. Więc ciezko mi odpowiedzi sprawdzac. Ogólnie mamy poważny problem i nie wiem gdzie jest jego przyczyna, nie wiem czemu niektórzy mogą łaczyć się ze strona a inni nie. Już nie mam pojęcia co to może być...Nie da się ukryć jest problemPS: Przeglądarka nie ma znaczenia problem twki gdzies głebiej. Prawodopodnie sam hosting jest za to odpowiedzialny.
 
Zawiesicie konkurs? Ale chyba nie odwołacie? ;)U mnie problemów z wejściem na stronę konkursową nie ma.Gratuluję jeszcze autorowi dzisiejszego pytania. Lepiej się tego nie dało napisać, prawda? :p Czasami przechodzicie samych siebie... Bez urazy.
 
"Ile "drzewek" rozwoju bedzie w grze Wiedzmin?"Nie wiem jak inni, ale nie do końca jestem przekonany o jakich "drzewkach" myślał autor.
 
Trudne nie jest, z tym się zgodzę. Ale mimo wszystko pytanie powinno być sformułowane jaśniej. Tak, żeby nie było wątpliwości.Szczerze mówiąc po tak długim czasowo konkursie spodziewałem się nieco więcej. Nawet nie wiadomo do końca jakie będą nagrody. Od Supernowej to już w ogóle. Organizatorzy zrobili wydawnictwu darmową reklamę i tyle. ;) No, ale cóż... A najlepiej będzie jak już nic więcej nie powiem. ^^
 
Ja przez 2 dni nie moglem wejsc na stronke i mam 2 punkty w plecy z tego co widze pieknie mam andzieje ze zostanie to jakos rozwiazane bo niestety caly dzien nie moglem pilnowac konkursu :/
 
Top Bottom