Kontrakty

+
Witam,

Zacząłem ostatnio grać Skellige i mam w tali weteranów. Mimo tego nie zalicza mi kontraktu Jeniec wojenny. Co to znaczy aktywuj umiejętność weterana? Karta ma się przemienić na większą liczbę życia w ręcę, na cmentarzu czy w tali? Czy chodzi o coś innego?
Czy gdzieś mogę znaleźć talię na brązach, by zaliczyć kontrakt Biedagwint?

Pozdrawiam
 

Lexor

Forum veteran
Biedagwint zalicza się składając talię NG z umiejętnością Blokada i licząc na to, że przeciwnik od razu podda walkę.

Co do kontraktu na weteranów: przyzwyczaj się, że Gwint ma sporo źle działających rzeczy, a ów kontrakt jest jedną z aktualnych.
 
Last edited:
Zdarzyło Ci się tak zaliczyć ten kontrakt? Wystarczy mieć blokadę? Ile razy szukałeś gry, która w ten sposób się skończyła? Teraz na blokadzie nilfgard gra dwa bale :) Talia by musiał się składać na trutkach, blokadach i removalach.
 

Lexor

Forum veteran
@lobo9 - nie chodzi o to, żeby grać tą talią, tylko o to, że dość często przeciwnik widząc ją rezygnował z walki.

Tak, ja tak zaliczyłem sobie ten kontrakt. Było to co prawda już dawno temu, czasy się nieco zmieniły, ale myślę, że możesz wciąż próbować, bo dalej zauważam dość częstą rezygnację przeciwników gdy sam mam talię pod Blokadę.
 
Last edited:
Lexor
Czekanie, aż ktoś się podda, to trochę długo zejdzie. Ja jeszcze nie miałem takiej sytuacji, a trochę grałem na blokadzie z podwójnym balem.
Wojtech2005
Co to jest mill?
 
@lobo9
Mill to talia mająca w swoich założeniach pozbawić cię kart z talii, żebyś nie mógł ich dobrać, ani zagrać. Ogólnie jest to wiedźmin szkoły żmiji, cantarella itp.
 
Rozumiem, ale talia musi być z samych 4. Nie ma zamiennika tej umiejętności na 4.
 
Top Bottom