Krwawa Klątwa: Prezentacje Dowódców

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Dana Meadbh poprowadzi Scoia'tael!


Rozkaz: Zagraj ze swojej talii kartę Scoia'tael o koszcie werbunku 0 lub niższym.
Wartość ta rośnie o 1 za każdą unikatową kategorię podstawową kart Scoia'tael w twojej talii początkowej.
 
Ciekawe. Zdecydowanie do decku na harmonii ale czy ten będzie grany to zobaczymy. Plus za świetny model
Tylko dlaczego jest ruda skoro w książkach była blondynką? :think:
Właśnie zauważyłem, że wzmacnia się za kategorię każdej karty, a nie tylko jednostek więc wydaje się być naprawdę mocna.
 
Last edited:
Ciekawe. Zdecydowanie do decku na harmonii ale czy ten będzie grany to zobaczymy. Plus za świetny model
Tylko dlaczego jest ruda skoro w książkach była blondynką? :think:

Może jej kolor włosów się zmienia. Niedawno była zima, czyli taki mokry, brzydki kolor pasuje jak ulał.


Ktoś zauważył Mukę? xD
 
Wychodzi na to, że dzięki Pannie Polnej będziemy mieli gwarantowany dostęp do finiszera, bo chyba tak o karcie oscylującej wokół 10pkt (może da się więcej?) werbunku można mówić, hmm.
 
Kolejny świetny model lidera. Poprawcie Meve!

Dodatek zapowiada się coraz lepiej. Sam już nie wiem czym będę grać na start. Mam nadzieję, że moja ukochana frakcja też dostanie trochę miłości :)

A poza tym, taka mała propozycja z mojej strony, dajcie streamerom (nawet tym nieaktywnym obecnie) jakiś pakiet krwawych beczek do otwierania. Można by rozruszać społeczność.
 
Kolejny świetny model lidera. Poprawcie Meve!

Dodatek zapowiada się coraz lepiej. Sam już nie wiem czym będę grać na start. Mam nadzieję, że moja ukochana frakcja też dostanie trochę miłości :)

A poza tym, taka mała propozycja z mojej strony, dajcie streamerom (nawet tym nieaktywnym obecnie) jakiś pakiet krwawych beczek do otwierania. Można by rozruszać społeczność.
Patrząc po Avatarze to pewnie wspierasz Nilfgard, w sumie tak jak ja, gdyż od początku jakoś tą frakcję polubiłem. Nilfgard pewnie dostanie Henriettę jako lidera, ale coś mi się wydaje, że jej umiejętność nie będzie wcale taka cudowna. Jedyny sensowny lider do gry, to ogólnie Uzurpator, gdyż wyłączenie lidera na czas gry po przeciwnej stronie, to mocny cios na start, i wiedzą to ci, którzy grają Henseltem, no i ogólnie kontrolne decki wypadają naprawdę obiecująco, gdy używa się właśnie Uzurpatora, a nie Morvana, ale to tylko moje odczucie, gdyż gram podobną talią na kontrolę, i naprawdę potrafi robić punkty.
 
Dana wyciąga kartę Scoia'tael więc nie taki idealny.
Tylko, że można pokombinować z werbunkiem, oraz z kategoriami scoia, i wtedy kto wie, Sklep może robić robotę, bo gdyby umiejętność polegała na wyciągnięciu dowolnej jednostki, to wtedy można się zgodzić, że Sklep musiałby być jedyną kartą w talii, aby go zagrać, a tak trzeba spełnić wymagania kosztów werbunku, i pobawić się kategoriami kart scoia tak, aby sklepa dostać, a znając podejście graczy, to na pewno coś wykombinują :p
 
 
Trochę mało czytelny zrzut, ale to raczej problem tylko po mojej stronie, jednak teraz w sumie zauważyłem, że Sklep nie jest jednostką scoia, więc w sumie nici z planów, a szkoda :(
Wystarczy kliknąć prawym myszy i otworzyć na nowej karcie i masz odpowiednią wielkość.
 
Najbardziej lore`owa kombinacja to zagranie Dany w Fauve w Wodę Brokilonu i w sumie mocne to może być po wyrzuceniu na początku 3 rundy :) Z ręki jeszcze 3 silnik można dołożyć. Ciekawe czy da się zagrać Wielki Dąb.
 
Last edited:
Top Bottom