Muzyka, czy tak ma być, czy jakiś błąd ?

+
Muzyka, czy tak ma być, czy jakiś błąd ?

Hej. Zakładam nowy temat bo nie chce sobie spoilerować i nie czytam żadnych nazw tematów :p
Nie wiem czy to jest błąd czy może nie.. Ale wchodząc do np. miasta w KiW muzyka odpala się dopiero po jakimś czasie, czasami dopiero jak z niego wychodzę. W ogóle zauważyłem jakieś opóźnienia z muzyką , często przez długi okres czasu w ogóle nic nie gra i w losowym miejscu się odpala. Czy to jest błąd?
 
U mnie było tak samo. Też mnie to niemiłosiernie irytowało, bo nie wiedziałem czy mam jakiś błąd czy nie.
 
W Toussaint muzyka przeplatana jest z dluzszymi momentami ciszy. Nie jest to blad, raczej kwestia indywidualnych preferencji - czy komus sie takie rozwiazanie podoba czy tez nie. :)
Chcialbym zaznaczyc, ze nie planujemy wprowadzania zmian do tego, jak dziala muzyka w Toussaint.
 
@vennecto Rozumiem, teraz już nie będę się nad tym głowił przynajmniej. Bo tak jak @lukszwed , ciągle myślę że to błąd. W sumie to dość dobre rozwiązanie, bo kawałki muzyczne podczas eksploracji, jak w podstawce, są niestety za krótkie.
A mógłbyś mi jeszcze odpowiedzieć. W zadaniach zakończonych nie mam żadnego skończonego zadania pobocznego z KiW.. CZy to jest ok?
 
@gialdonar
To dość dziwne, nie powinno tak być, sprawdź dokładnie całą listę zadań zakończonych z uwzględnieniem faktu, że zadania nie są grupowane regionami, ukończone zadania z KiW równie dobrze mogą pojawić się w środku lub na końcu listy zadań ukończonych.
 
@ O, sprawdziłem teraz i rzeczywiście są te zadania :p Nie wiem jak wczśniej tego nie zauważyłem :p
Dodam jeszcze, że czasami muzyka się sama z siebie urywa w srodku, i jest cisza ;p
 
Top Bottom