Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

+
Nowe poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin czyli w skrócie ER zostanie wydane zapewne w rocznicę wydania wiedźmina ;DCieszycie się?
 
REDzi mogą się tłumaczyć , że opóźnienie z 16 maja było jedynie częścią ich sprytnego i chytrego planu który miał na celu wydania ER w rocznice wiedźmina. :D
 
Prometeusz18 said:
Piszą jedna i to samo w kułko :'(
Prometeusz18 said:
Może wydali Edycje rozszeżoną ale nie wydają przygody efekt uboczny który podobna miał wyjść razem z ER
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!1111jedenjedenoneoneeinseinseinsWTF?!OCB?Tyle pytań, żadnych odpowiedzi... PSNIE wydali ER. Będzie miała EU. Ortografia.
 
Prometeusz18 said:
Może wydali Edycje rozszeżoną ale nie wydają przygody efekt uboczny który podobna miał wyjść razem z ER
Powiedz mi, jak do tego doszedłeś, Szerloku? Jakie poszlaki na to wskazują?? Wpadłeś na trop jakiejś grubszej afery?? :pA tak na serio, to odpuść sobie ciągłe pytanie o tą twoją przygodę i wymyślanie dziwnych teorii przynajmniej do września, to wcale nie przyśpieszy wydania E.R...
 
Żaaal! Ja kupiłem grę wcześniej i teraz nie będę miał tych wszystkich bajerów! :'( To nie fair.A tak w ogóle, to przeżyję. Ale po co była ankieta na temat zestawu-dodatku za 20 zł? Rozbudziliście nadzieje, a teraz... Eee, szkoda gadać. :dead:
 
Aragorn07 said:
Żaaal! Ja kupiłem grę wcześniej i teraz nie będę miał tych wszystkich bajerów! :'( To nie fair.A tak w ogóle, to przeżyję. Ale po co była ankieta na temat zestawu-dodatku za 20 zł? Rozbudziliście nadzieje, a teraz... Eee, szkoda gadać. :dead:
Yyyy, co? Bajery będziesz miał, będą do ściągnięcia z netu dla posiadaczy gry albo za 20 zł razem z pudełkiem, poradnikiem, płytami... Więc po co ten "Żaaal!"? :p
 
http://www.gram.pl/art_8A3gHO3_Wiedzmin_voyage_po_Lipsku.htmlWidzieliście ? Ja ten artykuł znalazłem przez przypadek kiedy czytałem o tegorocznym games convention.Polecam, obejrzycie sobie wszystkie filmiki, warto !Śmiesznie wychodzi angieslki dubbing. Jakoś ten aktor nie pasuje do klimat ;] Akurat w tej sytuacji (szkoda że tych jest tak mało) polski wypada o wiele lepiej od angielskiego. Zastanawia mnie rzecz.. czy to CDP RED robiło te wszystkie wersje językowe ? Producenci z innych krajów chyba nigdy nie robią innych wersji niż podstawowa. Czy to nie jest działka dystrybutorów ?Najbardziej cieszące mnie rzeczą są nowe przygody, nowe animacje i skrócony czas stanu wczytywania oraz zapisywania gry aż o 80%. Zastanawiają mnie te dwie nowe przygody. Podobno jedna ma być przed wydarzeniami z sagi O_O a druga przed wydarzeniami z gry. To tak jak ja będę chciał zacząć grę od nowa to ciekaw jestem gdzie te questy będą wepchnięte.. ??Nowe animacje, gesty i wyglądy postaci są naprawde fajnym pomysłem. Grając w wiedźmina trochę głupio to wyglądało jak dużo osób przy rozmowie zachowywało się tak samo.. i do tego tak samo wyglądali.Często przy moim 4-rdzeniowym procesorze już miałem dosyć czekania na wczytywanie, już przeglądałem gazety, bawiłem się lampka itp.. dobrze że to wkońcu jakoś skonfigurowali. Współczuje osobom które musiały grać na o wiele słabych sprzętach.EDIT: Ja jeszcze nie przeszedłem podstawowej wersji, jestem w 4 akcie i nie wiem czy lepiej poczekać na edycje rozszerzoną czy już dokończyć. Ale chyba dokończe. Za pół roku jak zagram od nowa z ER będe miał większą frajdę.. choć nie lubie grać 2 raz w ten sam tytuł.
 
Grizzly said:
Najbardziej cieszące mnie rzeczą są nowe przygody, nowe animacje i skrócony czas stanu wczytywania oraz zapisywania gry aż o 80%. Zastanawiają mnie te dwie nowe przygody. Podobno jedna ma być przed wydarzeniami z sagi O_O a druga przed wydarzeniami z gry. To tak jak ja będę chciał zacząć grę od nowa to ciekaw jestem gdzie te questy będą wepchnięte.. ??
Jedna już jest dostępna, a można będzie w nie zagrać wybierając je z menu głównego - jest to całkowicie osobna historia nie związana bezpośrednio z "głównym" wątkiem Wiedźmina. Coś jak mody do NWN.
 
jiti said:
Jedna już jest dostępna, a można będzie w nie zagrać wybierając je z menu głównego - jest to całkowicie osobna historia nie związana bezpośrednio z "głównym" wątkiem Wiedźmina. Coś jak mody do NWN.
W menu ? Czyli ER nie doda nic nowego do fabuły ? I w tą nową przygodę można zagrać w dowolnym momencie ? Czy jest wymagany jakiś poziom ? Skąd można ją ściągnąć ?
 
Przygodę ściągasz razem z patchem 1.3 ze strony Wiedźmina. Włączasz ją w dowolnym momencie z menu gry. Masz do dyspozycji kilkanaście punktówumiejętności. Rozdajesz jak chcesz i grasz :) Nie ma nagranych dialogów, więc jak nie usłyszysz rozmów to się nie przejmuj :)
 
Wallace said:
Przygodę ściągasz razem z patchem 1.3 ze strony Wiedźmina. Włączasz ją w dowolnym momencie z menu gry. Masz do dyspozycji kilkanaście punktówumiejętności. Rozdajesz jak chcesz i grasz :)
O to mam tą przygodę i nawet o tym nie wiedziałem :D Czyli ta przygoda nie ma znaczenia wogóle dla gry, zdobyte PD niezaliczą się ? A długa jest chociaż ? Czy to tylko jakiś malusieńki quest ?
 
Top Bottom