Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

+
skalowanie przeciwników by utrudniało ale wiedźmin go nie ma co z jednej strony jest fajne ale z drugiej powoduje że gra robi się prosta po jakimś czasie
 
Przejdę, przejdę, w to nie wątpię. Czekam tylko na dodatek i trochę czasu wolnego. Nie zgodzę się jednak z tym, że perki żółte są w ogóle nie przydatne.
Chodzi mi o to, że są drugoplanowe w sytuacji, gdy ograniczenie liczby slotów + mechanika mutagenów preferuje perki "kolorowe". Wsadzenie w slot żółtego perku to nie tylko brak jakiegoś "kolorowego", ale także mniejszy bonus z mutagenu.
 
Niedawno zauważyłem kolejny błąd (w podstawowej wersji to mi się nigdy nie zdarzyło) a mianowicie oleje nałożone na miecz bez względu na poziom nie znikają z miecza...cały czas działają. Jedyne co mogę zrobić to podmienić na inny olej gdy wymaga tego sytuacja lub wymienić miecz aby pozbyć się bonusa z oleju...Nie jest to jakiś wielki problem ale trochę jednak irytuje.
 
zakończyłem nowa gra plus i sobie zapisałem grę by zacząć ją od nowa a gra uparcie twierdzi że nie została ukończona choć już epilog przeszedłem, idzie to jakoś rozwiązać ?
 
@mandragora310, przeniosłem do odpowiedniego tematu. A co do twojego pytania, upewnij się że ostatniego zapisu dokonujesz na najnowszej wersji gry tj. 1.08.4, w innym wypadku nie ruszy.
 
no właśnie jest 1.08.4 i nie wiem dlaczego, może jeszcze jakaś pierdoła jest o której nie wiem do zrobienia

edit ///// no dobra, trochę przejrzałem wątek i ludzie twierdzą, że trzeba brać zapis z 1 przejścia gry, trochę to dziwne ale trzeba to przemęczyć
 
Last edited:
Witam, mam problem z tworzeniem rynsztunku szkoły wilka w nowej grze +, a mianowicie chcąc stworzyć wyśmienite legendarne rękawice cechu wilka muszę mieć ulepszone rękawice cechu gryfa (dodam że aktualnie mam poszukiwanie rynsztunku szkoły gryfa III) i do tej pory nie znalazłem podstawowych rękawic gryfa. Miał ktoś taki problem?
 
Witam, mam problem z tworzeniem rynsztunku szkoły wilka w nowej grze +, a mianowicie chcąc stworzyć wyśmienite legendarne rękawice cechu wilka muszę mieć ulepszone rękawice cechu gryfa (dodam że aktualnie mam poszukiwanie rynsztunku szkoły gryfa III) i do tej pory nie znalazłem podstawowych rękawic gryfa. Miał ktoś taki problem?

Jest to błąd. Na NEXUSie jest mod/poprawka:
New Game Plus Wolven Glove Recipe Fix
 
Wiedźmin 3 NG+, Droga ku zagładzie - pytanie

Witam. Właśnie platynuję Wiedźmina 3 na PS4 i muszę przejść grę na poziomie droga ku zagładzie. Chciałem spytać czy na nowej grze plus jest łatwiej czy trudniej niż normalnie od nowa? Z góry dziękuję :D
 
Na początku łatwiej, potem gra ma problemy z balansem (bandyta w Novigradzie zabija wiedźmina na 3 ciosy)
 
Witam. Właśnie platynuję Wiedźmina 3 na PS4 i muszę przejść grę na poziomie droga ku zagładzie. Chciałem spytać czy na nowej grze plus jest łatwiej czy trudniej niż normalnie od nowa? Z góry dziękuję :D

Jest łatwiej... ekhu ekhu... Odwar z Echidny... ekhu... Przepraszam...
 
jeżeli o to Ci chodzi to z najlepszym sprzętem z normalnej gry nie ma tragedii na NG+...z początku są małe trudności z przeciwnikami którzy nawet na 2 hity Cie mają...ale potem już gra jest banalnie prosta :D
 
Mam pytanko. Odpaliłem New Game + z dodatkiem Serca z Kamienia. Wcześniej twórcy zapowiadali, że trzeba grać na 30 poziomie w ten dodatek. Myślałem, że jak włączę New Game + to na samym początku będę mógł przejść SzK. A tu się okazało, że wymagają ode mnie 60lvl. Da się jakoś pogodzić NG+ z dodatkiem żeby nie przechodzić całej gry od początku?
 
Mam pytanko. Odpaliłem New Game + z dodatkiem Serca z Kamienia. Wcześniej twórcy zapowiadali, że trzeba grać na 30 poziomie w ten dodatek. Myślałem, że jak włączę New Game + to na samym początku będę mógł przejść SzK. A tu się okazało, że wymagają ode mnie 60lvl. Da się jakoś pogodzić NG+ z dodatkiem żeby nie przechodzić całej gry od początku?

Dodatek jest celowo zaprojektowany tak, by toczył się w tzw late game, więc niezależnie od tego czy grasz normalnie, czy w trybie ng+, musisz mieć "dopakowanego" Geralta, żeby komfortowo grać.
 
jeżeli o to Ci chodzi to z najlepszym sprzętem z normalnej gry nie ma tragedii na NG+...z początku są małe trudności z przeciwnikami którzy nawet na 2 hity Cie mają...ale potem już gra jest banalnie prosta :D
Okej. No to pora na przejście gry od nowa z plusem :) Jedynie boli mnie brak nowych slotów na sille co trochę mi zaburzy odczucie rozwoju postaci bo przy moim buildzie na jakim skończyłem grę pierwszy raz raczej nie mam w planach zmienić ale tutaj chyba pobawię się modami :D
 
Witam mam pytanko odpaliłem ng+ ale moje mecze i zbroja z rynsztunku z szkoły wilka znikły całkiem a wszystkie pozostałe zbroje z gryfa, kota, niedźw.. i żmiji pozostały u mnie na 34lvl i teraz się pytam czy to jakiś bug czy coś ze nie mam tej zbroji ?
 
Witam mam pytanko odpaliłem ng+ ale moje mecze i zbroja z rynsztunku z szkoły wilka znikły całkiem a wszystkie pozostałe zbroje z gryfa, kota, niedźw.. i żmiji pozostały u mnie na 34lvl i teraz się pytam czy to jakiś bug czy coś ze nie mam tej zbroji ?

Wgrałeś paczkę DLC po patchu 1.10?
 
Top Bottom