Nowa przygoda - Pamiętnik Janka

+
Nie no bez przesady, fajnie się gra utopcem, może dialogi faktycznie takie owakie, ale być może ktoś podchwyci pomysł i powstanie przygoda o całej wiosce utopców, ich życiu, zdobywaniu pożywienia itp.. No i oczywiście początkowa i końcowa cut-scenka są bardzo fajne.
 
Odp Do Eriash " Jaką wersję gry posiadasz? "Mam pierwszą wersje ( pierwsza pełna oficjalna ta z przed ponad roku :) ) i oczywiście patche ( rozszeżenia ) tak ze wszyskto dziala OK choc w tej ostatniej przygodzie ( takze w "Deception" ) mailem bledy ale tak czasami bywa . . . Teraz czekam na nowe przygody i tak czesto sie zastanawiam czy wogóle pojawi sie nowa cała gra 'Wiedźmin" z zupelnie nowymi przygodami a jak jest na to szansa to kiedy?? Chyba warto krecic dalej ten biznes-!?!? ;)Tak wogóle o co cho z tym pytaniem , ktore mi zadałeś?? ??? :beer: :peace:
 
tyle to ja tez wiemtylko troche nie rozumiem gdzie to mam skopiowac bo jak mam zainstalowana gre na dysku to tam gdzie zainstalowalem klikam nie mam pliku mampliku m1_module.adv
 
Jak Ci się nie chce wypakować, to może spróbuj ściągnąć jeszcze raz ? I wtedy wypakować do C:\Documents and settings\All Users\Dokumenty udostępnione\The Witcher.
 
Ogółem przygoda dosyć fajna. Nie nudziłem się jak grałem. A "noob" mnie rozwalił ;D Moja ocena: 8/10PS: Przyłanczam się do prośby zapodania pioseneczki z tej "wprowadzającej cutscenki" ;)
 
Top Bottom