Nowa twarz Geralta

+
Rosaliusz said:
ta mor*a na załączonym przez Ciebie zdjęciu jest krzywa, ma odstające uszy i murzyńskie usta ;) dzięki Bogu ją zmienili. Sam jesteś trup i przestań zrzędzić w końcu!
Sam masz krzywy łeb, odstające uszy i murzyńskie usta. I przestań wychwalać ten ryj.
 
Ja pokazałem Geralta Diance(mój pies) i stwierdziła ona, iż twarz Geralta jest za stara. Faktycznie wygląda jak dziadek, któremu życie się znudziło, więc używa sobie czego tylko może. Cholera, mądry ten mój pies, nie?W sumie to nawet nie lubi Geralta.Kurczę, choć jak się teraz przyjrzę, to Gerwant rzeczywiście jest za stary. Mimo, iż twarz mi się podoba.
Rosaliusz said:
Rosaliusz said:
Przecież to jest bardzo ważne! Prawie mu mózg widać przez tą bliznę! Zresztą, to ona zadecydowała o anulacji mojej EK. Edit: Just kidding, guys. ;)
A już Cię chciałem zmieszać z błotem...
Cholera! Napisałem to w ostatniej chwili! Jak w amerykańskim filmie. Ale ze mnie farciarz. ;)
 
Powtarzam: obecny "ryj" Geralta jest idealny i na szczęście już taki zostanie! Więc wszystkim antagonistom radziłbym dostrzec pozytywne strony tego wizerunku bo narzekanie nic nie da.
 
Nowy render zdecydowanie lepszy od poprzedniego.Na okładkę pasuje, chociaż wolałbym coś w stylu Wiedźmina 1, czyli medalion ; )PS:U mnie też pada, ale nie leje ; d
 
zwierzch said:
zwierzch said:
ta mor*a na załączonym przez Ciebie zdjęciu jest krzywa, ma odstające uszy i murzyńskie usta ;) dzięki Bogu ją zmienili. Sam jesteś trup i przestań zrzędzić w końcu!
Sam masz krzywy łeb, odstające uszy i murzyńskie usta. I przestań wychwalać ten ryj.
Ktoś tu na forum długo nie zabawi. Obrażanie nie jest tutaj tolerowane, wiedz o tym.
 
zwierzch said:
Nikogo nie obrażam. Odpowiedziałem w stylu kolegi Rosaliusza :)
Nie kłóćmy się. Po prostu pogódź się z tym, że "Geralt trup" zagości na twojej okładce i będzie na ciebie spoglądał codziennie "podkrążonymi oczyma siedemdziesięciolatka" ;)
 
Hola, hola.[moderator]Koniec spamowania, bezsensownych postów i obrażania innych userów. Inaczej będą konsekwencje.[/moderator] I żadnych postów w stylu: "Tak tak, będę grzeczny, u mnie też dalej pada".Bawimy się smacznie, zdrowo i słodko.
 
Morda paskudna, może nazbyt.Jako, że na forum zajrzałem dopiero wieczorem (tak, tak, wolałem pobiegać na mokrej bieżni, niźli męczyć oczy przed ekranem monitora), próbowałem przebrnąć przez wszystkie posty. Próbowałem. Przez moment byłem nawet pewien, że dam radę. Poległem. Po przeczytaniu kilku postów Nocnego, zacząłem zadawać sobie pytanie: co też was, drodzy malkontenci, motywuje do pisania po kilkanaście razy tego samego? Najpierw w poprzednim temacie o facjacie Gerwanta, a teraz tutaj. Dwa/trzy posty i wystarczy. Naprawdę! Po co więcej? Co to zmieni? Ano nic.Jasnym jest, że z opinią jest jak z dupą, każdy ma własną. Ponadto, wszyscy chcielibyśmy by okładka przyciągała uwagę i zachęcała do kupna. REDzi z pewnością powęszą po rubieżach forum w poszukiwaniu opinii, jeśli taka będzie ich wola. W takiej sytuacji mogę tylko współczuć, cóż innego mi pozostaje?A teraz bardziej na temat, gdyż o mordzie się tu rozprawia.Moim skromnym zdaniem, twarz Geralta prezentuje się jak najbardziej dobrze. Lepiej niż poprzednio. Wizerunek, który figuruje również jako model wykorzystany w grze, został uszczegółowiony i dopracowany w najmniejszych wręcz detalach. Chwała Twórcom za wysiłek i starania. Twarz białowłosego jest charakterna, a z jego wiedźmińskich oczu bije udręka i zmęczenie. Więcej niż pięćdziesiąt lat bym mu raczej nie dał. Między innymi z tego powodu, że wieku dodają mu podkrążone oczy, kilkudniowy zarost i siwe włosy. Trochę szkoda, że zrezygnowano z ich białej barwy. Tej zmiany nie bardzo jestem w stanie zrozumieć. Wciąż świeża szrama jest mocno przesadzona. Zwykła blizna wystarczyłaby w zupełności. No i miecze powinny wystawać znad prawego ramienia, czyż nie?Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony z zaprezentowanego materiału. Nie obeszło się bez kontrowersji, pewnych nieścisłości, jednakowoż jestem w stanie zrozumieć taki, a nie inny stan rzeczy. Gęba na okładkę jak znalazł.
zwierzch said:
właśnie zauważyłem, że Geralt wygląda jak trup
Nic dziwnego, w końcu to efekt eliksirów.Także bez zbędnego przesadyzmu, proszę. I uszanujcie pracę moderatorów, jeśli nawołują do porządku. Traktujmy się należycie, jak na kulturalnych ludzi przystało.E:@zwierzch: Ależ szanuję Twoje zdanie, nawet jeżeli przedstawia opinię odmienną od mojej własnej. Problemem jest popadanie w skrajność i nadmierna egzaltacja, która niczego dobrego na pewno nie wniesie do toczonej tu z ogromnym zapałem 'krucjaty'.Nie podoba się? Trudno, szkoda...Podoba się? Fajnie.I tyle.
 
@RosaliuszMasz rację, kłótnie niczego nie zmienią. Ale pogódź się z tym, że nie wszystkim podoba się ta zmiana i byłbym wdzięczny jeśli mógłbym się wypowiedzieć. Nawet jeśli ta wypowiedź jest przeciwna twojemu zdaniu.A wracając do patrzących na mnie oczu starucha, na szczęście zamówiłem EK więc będzie siedział dziad w pudle :)@Pono JrMimo wszystko uważam, że "trup" na okładce się nie sprawdzi :)
 
Uważam że ta poprzednia sprawdziła by się tak samo.A teraz mamy przynajmniej render(i okładkę) na podstawie modelu z gry.
 
Mogę machnąć na tę gębę ręką i mogę zrozumieć tych którym się po prostu podoba...Jednak nie zrozumiem tych którzy się nią zachwycają i twierdzą że jest idealna i zgodna z Sagą...Dawanie temu gościowi mniej niż 50 lat to przesada... Gruba przesada... Ta gęba jest niezła, ale dla Vesemira i nikt mnie nie przekona że jest inaczej...Ja mam wrażenie że ci którzy dają tak niski wiek tej gębie tak naprawdę oceniają starość po obwisłym ciele. Stary facet - szczególnie w Polsce, bo taki urok Polaków - kojarzy się z mięśniem piwnym, obwisłymi policzkami... Tylko że to nie są oznaki starości tylko zapuszczenia...Geralt na obrazku jest dziarskim starcem. Na tyle dziarskim że nie jeden 20 latek gorzej prezentuje się od niego. Nie zmienia to jednak faktu że jest to dziadek... Zobaczcie zagraniczne fora - Zawsze pierwsze odruchowe komentarze są o starym dziadku. Dopiero później do tematów dołączają się niby znawcy Sagi i filozofowie, którzy uzasadniają jaka ta twarz jest trafiona i idealna...Przykład na podaną przeze mnie tendencję:http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=977344
 
W 100% zgadzam się z przedmówcą... Dla mnie również Geralt wygląda zbyt staro.Żałuje, że CDP RED zrezygnowali z poprzedniego wizerunku Wiedźmina (mam na myśli model z jedynki).
 
nocny dobrze mówi. Większość graczy na świecie i tak nie zna sagi i takie tłumaczenia ich nie przekonają. Marketingowy strzał w stopę. Poza tym Geralt zawsze wzbudzał pożądanie wśród kobiet, nie był piękny ale atrakcyjny. Nie sądzę żeby czarodziejki chciały się oddawać temu dziadowi na kamieniach i na jeżu :D. Więc uzasadnienia, że wyglądem jest zgodnie z sagą też do mnie nie przemawiają.
 
@ Nocny, jak i inni opozycjoniści,Przykro mi, że zawiedliście się na Geralcie, prawda jest taka, że cokolwiek REDzi by nie zrobili to zawsze znajdzie się ktoś kto jest niezadowolony. Geralt wygląda według was na dziadka. Dobrze. I co teraz? Popełnicie zbiorowe samobójstwo? albo może wycofacie zamówienia na EK?To jaka jest tendencja oceny twarzy Geralta mnie nie obchodzi. Mi się podoba ten "dziarski dziadek", to jest Geralt nasza narodowa ikona i wypadałoby okazać wobec niej trochę lojalności. Po za tym jest to efekt wytężonej pracy grafików, którzy zmienili twarz Geralta pod wpływem takiego samego biadolenia jak teraz. Opanujcie się na miłość Boską!a co do kobiet, to z postów wyżej i zasięganej opinii wynika, że obecna twarz Geralta podoba się płci pięknej.to że wam Geralt wydaje się za stary nie znaczy, że kobiety mają takie samo zdanie.
 
zwierzch said:
nocny dobrze mówi. Większość graczy na świecie i tak nie zna sagi i takie tłumaczenia ich nie przekonają. Marketingowy strzał w stopę. Poza tym Geralt zawsze wzbudzał pożądanie wśród kobiet, nie był piękny ale atrakcyjny. Nie sądzę żeby czarodziejki chciały się oddawać temu dziadowi na kamieniach i na jeżu :D. Więc uzasadnienia, że wyglądem jest zgodnie z sagą też do mnie nie przemawiają.
To zróbmy kobiecą wersje Geralta i krasnoludzką, i elfią, i niech w końcu się nauczy używać tarczy, i niech będzie mógł przywoływać deszcz meteorytów....
 
Model twarzy jest fajny, podoba mi się.Jest zgodny z tym co w sadze i w grze, ale to co widzimy to Geralt po eliksirach, ciężkiej walce i z świeżą raną.Jak dla mnie trochę to przegięcie. Ja bym chciał obecny model z trochę mnieszymi cieniami pod oczami, minimalnie mniej bladą i trochę mniej zaznaczoną raną. Jest obrzydliwie głęboka :pMoże pobawimy się w Photoszopa i zrobimy sobie twarz dla na idealną ? :DSpróbuję w czwartek, jak będę miał mniej rzeczy do roboty ;)
 
@RosaliuszWeź ty się kolego ogarnij. Nikt nie mówi, że graficy dali ciała. Jakbyś czytał uważnie to zrozumiałbyś że nie chodzi tylko o nasze widzimisie. Super, że ci się podoba, nie zrób sobie krzywdy z radości.Jeśli chcesz to biegnij na zagraniczne fora i tłumacz ludziom dlaczego Geralt wygląda tak a nie inaczej, ja wolę rozmawiać tutaj.@borsukdGeralt kobietą? Proszę cię. To byłoby niezgodne z sagą.@wikktor2Fajny pomysł :). Sam jutro pobawię się Gimpem.
 
Top Bottom