Nowe karty Królestw Północy

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Nadchodzą posiłki dla Królestw Północy!

Oto 4 nowe karty, które pojawią się w grze 8 czerwca!

NOR_PL.png


Więcej kart:
Przewrót na Thanedd
 
Last edited:
Bez szału, KP jak zwykle po macoszemu.
Ciekawe co kryje się we wspomnianych przez Slamę 12 reworkach w tej frakcji - może mają nowy pomysł na tych czarodziejów z ładunkami.
 

Ely74

Forum regular
Problemem KP są karty specjalne. W sumie jest Desant Morski fajny ale potem Korbacz czy Inferno Sabriny są bezużyteczne. Bombardowanie tylko pod Scenariusz pasuje ale sam Scenariusz jest ostatnio rzadko grany.... Więc w sumie zostaje wrzący olej. Posiłki i Czarna magia
Nie ma kart ściągającyh. Malo jest kart niszczących . Inferno Sabriny mogłoby być niezłe jakby jeszcze nie biło w żołnierzy.
Poza Desantem Morskim nie ma jak ściągać kart z talii. Nie ma jak się oczyszczać. Granie na spam jest mocne ale za dużo jest kart które wyrzucają karty z cmentarza a do tego takie Wesołki potrafią wyrzucić od razu oba pasy i cały koncept jest martwy bo nie masz jak ściągać nowo tworzone z talii.. Takie Skellige szybciej potafi zadawać rany niż KP się wzmacniać.
 
Według mnie sam lider na ładunki jest w porządku robi sporo punktów. Problem w tym że karty pod tego lidera od dawna nie były przez CDPR tykane a karta o siłę 3 bez pancerza obecnie długo na stole nie pociągnie
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Aretuza to nie miejsce dla osób o słabej woli… Dyrektorka Akademii, Tissaia de Vries, dobitnie Ci to wytłumaczy.

Group_Reveal_PL.png
 
Top Bottom