Nowe możliwości – one2tribe zapowiada ekscytujący Premium Content

+
Nowe możliwości – one2tribe zapowiada ekscytujący Premium Content

One2tribe oficjalnie zapowiedziało, że jeszcze w tym roku zacznie wprowadzać w grze Wiedźmin: Versus tzw. premium content, czyli uzupełnienia i dodatki do gry dostępne za opłatą. Versus nieustannie ewoluuje, a realizacja wszystkich pomysłów na rozwój wymaga sporych nakładów. Stąd plany wprowadzenia dodatkowej płatnej zawartości – dla tych graczy, którzy będą chcieli wykorzystać 110% możliwości gry.Należy podkreślić, że Wiedźmin: Versus od początku był i nadal będzie grą bezpłatną, dostępną dla każdego chętnego bez względu na stan kieszeni. Twórcy podkreślają też, że w ofercie nie będzie funkcji i przedmiotów dających płacącym przewagę w walce nad niepłacącymi. Nie będzie zatem największych mieczy ani najmocniejszych eliksirów, które można tylko kupić, a nie można zdobyć grając.Płatna zawartość będzie wprowadzana stopniowo. Na początek Gracze będą mogli wykupić pakiet rozszerzeń interfejsu gry ułatwiający zarządzanie kontem. W pakiecie znajdą się na pewno plecak, czyli miejsce na przechowywanie tych przedmiotów, których nie ma się akurat na sobie, możliwość oglądania historii swoich walk z wybranym przeciwnikiem, czy zapisywania walk w prywatnym archiwum. Twórcy stopniowo będą uchylać rąbka tajemnicy, wiadomo na razie, że udogodnień ma być więcej. Drugą nowością będzie możliwość dokupienia sobie orenów (ach, te reskille i wymarzone przedmioty!).I co najważniejsze – w przyszłości zmiany w Versusie nie będą się ograniczać do płatnej zawartości, gra będzie nadal rozwijana tak, by zadowolić każdego gracza. Projektanci mają plany na długie miesiące, wspominają o turniejach i ligach, wirtualnym hazardzie, rozbudowanym świecie rodem z gier RPG... i wielu innych zaskakujących rozwiązaniach, o których więcej będzie można się dowiedzieć już niebawem.Wejdź do walki i dołącz do 60,000 innych graczy na http://versus.thewitcher.com
 
No cóż....Nie powiem żebym był wniebowzięty tymi opłatami...Mam nadzieję, że ta "tajemnica" to nie będą właśnie
największe miecze i najmocniejsze eliksiry
.
 
No super jak to wejdzie to chyba przestaje grać... :wall: Zawsze się mówi, że jest dalej bezpłatnie itd. a porównajcie sobie grę w plemiona jak się ma 500 wiosek bez konta premium. Nie idzie trzeba by cały dzień siedzieć. Za free jest coś w rodzaju demo... :-\
 
ogame.pl dziękujemy, nawet nie zdążyłem zagrać w sumie dobrze nie będę musiał kończyć
 
Jestem cholernie zawiedziony obrotem spraw.
Ja też, psze pana, ja też.Ale spójrzmy na to od jaśniejszej strony. Będzie temat na Aktualność na forum:"Największa liczba graczy wybywających z Versusa w 24h! Ponadto stwierdza się tajemnicze zaginięcie członków zespołu O2T....Hej, weź zaknebluj mrrruczita bo strasznie wrzeszczy!"No i nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Plecaki, oreny do kupienia... Czyli można spokojnie się pożegnać z możliwością przewidywania ataku i obrony przeciwnika. Teraz będzie to, o czym tyle się słyszy, że rzuca się wyzwanie na zestawie dającym mnóstwo furii i żywiołu, a potem zmienia na takie, które dają premię do obrażeń...Wcale nie potrzeba super broni. Wystarczy, że musimy strzelać z ustawianiem ataku i obrony :wall:
 
I tak długo sobie jeszcze pogramy na starych zasadach - zapowiedzą na grudzień, zacznie się w marcu.I ciekawe, dlaczego potrzebują naszej prawdziwej kasy, żeby to wprowadzić :angel:
 
Genesis said:
Ale nei da się ukryć , wszyscy sie "Podekscytowali nowym contentem" ;]
Z pewnością będzie jakaś grupa ludzi, którym się to podoba. Ale myślę, że wprowadzenie opłat będzie dla niektórych(a na pewno dla mnie) jak danie w nos panu o dźwięcznym imieniu "Dlatego się zarejestrowałem".
 
Aalaron said:
Aalaron said:
Ale nei da się ukryć , wszyscy sie "Podekscytowali nowym contentem" ;]
Z pewnością będzie jakaś grupa ludzi, którym się to podoba. Ale myślę, że wprowadzenie opłat będzie dla niektórych(a na pewno dla mnie) jak danie w nos panu o dźwięcznym imieniu "Dlatego się zarejestrowałem".
Z pewnością powstanie też taka grupa ( w tym ja) któa po wprowadzeniu "Kont premium, po których kupieniu i tak wszyscy maja równe szanse" podziękuje panom z OneTribe2 za miłą zabawę i skończy z Versusem. :wall:
 
FirnomirIFRIT said:
FirnomirIFRIT said:
Jestem cholernie zawiedziony obrotem spraw.
FirnomirIFRIT said:
ogame.pl dziękujemy
Dokładnie - czysty ogame, czy inny gladiatus.Z chwilą wprowadzenia tego czegoś mówią ciao.
No nie... Właśnie za to nienawidzę ogame. Możesz nie chodzić do szkoły, zaniedbywać obowiązki, żeby być najlepszy, a i tak koleś, który prawdopodobnie sprzedał samochód ojca, i nie wiadomo co jeszcze, zniszczy cię, płacąc za "super" ulepszenia :wall: => ogame
 
Owszem, też jestem lekko zniesmaczony, ale nie powiem, że nie spodziewałem się tego. Na jakim świecie wy żyjecie? One2tribe nie jest organizacją charytatywną, ani grupą moderską, a normalną firmą. Muszą zarabiać, life is brutal.
 
Hej, przypomnijcie sobie piosenkę Monty Pythona:"Always look at the bright side of life!"Pomyślcie, jaka satysfakcja będzie, jak taki premium będzie dostawał od Was lanie ;)Life is brutal - be the same! ;)
 
Oj ludzie! Stanie się to co miało się stać. Mówi się trudno to nie koniec życia. Stare znajomości może zostaną na długi czas na gg lub skype. Jak mówi pewna piosenka "Always look on the bright side of life" , to że spiewający był ukrzyżowany wspominam pro forma :p
 
Top Bottom