Nowe wideo na stronie magazynu Game Informer

+
A ja jestem przekonany, pomimo tych artykułów będą robić swoje jak najlepiej.
A redzi nie mają, racji co do innych tytułów ?.
 
Dlatego miejmy nadzieję, że REDZi wiedzą, o czym mówią... Troche kiepsko by to wyglądało, gdyby nie potwierdzili swych słów czynami, i okazało by się, że to W3 czegoś brakuje, że to W3 będzie miał mało angażującą fabułę i W3 nie będzie posiadał ciekawych questów. A to, że będzie pare chwytliwych tytułów w branży może dobrze wpłynąć na zakup gry, ponieważ przyciągnie uwagę czytelników. Problemem będzie, jeśli to tylko obiecanki REDów, wtedy tłuszcza zacznie wytykać to, co twórcy mówili przed premierą.
 
PumpernikeL said:
Wielkie dzięki goldi, a tak swoją drogą to REDzi mogliby pomyśleć też o rodzimych odbiorcach, którzy nie znają angielskiego />/>

zgadzam sie ,mamy przecież w Polsce powiedzenie "Polacy nie gęsi i swój język mają" także moim zdaniem miłym gestem było by zamieszczanie filmików z gi z polskimi napisami
 
VivatHusaria said:
zgadzam sie ,mamy przecież w Polsce powiedzenie "Polacy nie gęsi i swój język mają" także moim zdaniem miłym gestem było by zamieszczanie filmików z gi z polskimi napisami
powiedzenie takie mamy, ale jego zastosowanie jest zupełnie inne od tego o czym myślisz :)

poza tym są filmiki z polskimi napisami zrobione przez fanów, więc już nie ma o czym dyskutować.
 
Ciekaw jestem, czy będzie więcej klnięcia czy mniej. Z jednej strony troche dużo przekleństw, z drugiej nadawały charakter grze.
 
mała poprawka do tłumaczenia, co do sensu wypowiedzi zmiana żadna ale fabularnei istotna

a więc podk koniec Dwójki widzimy jak armie Nilfgardu przekraczają rzekę Jarugę nie Pontar,
gdyby to był Pontar to byli by już w czarnej dupie
znczy się Nordlingowie byli by ;)
 
Fajny ten lodowy gigant , dobra muzyka w tle i wkońcu się doczekałem jakiegoś filmiku zza kulis a nie tylko suchy wywiad .
 
Top Bottom