Wiedźmin 3: Dziki Gon na PAX East 2015 - Nowe wideo z rozgrywki!

+
Wiedźmin 3: Dziki Gon na PAX East 2015 - Nowe wideo z rozgrywki!



Właśnie pojawił się nowy materiał, w którym prezentujemy 7 minut nigdzie wcześniej niepokazywanej rozgrywki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wideo przybliża nam fragmenty Ziemi Niczyich, jednego z gigantycznych regionów dostępnych w grze. Obejrzyjcie jak Geralt rozwiązuje zagadkę zjawy ze szlaku towarowego oraz jak radzi sobie w walce z Wywerną Królewską. Wszystko to okraszone fachowym komentarzem starszego projektanta poziomów, Petera Gelencsera.


Film dostępny jest na naszym oficjalnym kanale YouTube.
 
Naprawdę miodny kawałek z gry. Dzięki Wam wielkie za świetny gameplay, ale i za całokształt waszego występu na pax east również. :)
 
U mnie już się ściąga na youtubomat.Ach te promienie światła, te drzewa i kwiatki... Co do kwiatków, te białe to chyba marchew zwyczajna czy coś takiego, a te niebieskie to chyba tojad, nie jestem pewien.W każdym razie TO wygląda MEGA x3 cuuudnie.
No dobra dość lizania się po d*pach, kiedy wreszcie zobaczymy prawdziwą wiedźmińską kurtkę? Kurcze, fajnie zrobili ten ekwipunek, teraz jest lepiej. Kurde, czyli jednak wyverny bedo mialy krotkie ogony, szkoda, bo mogły by nimi fajnie wywijać:huh: :troll:
 
Last edited:
Jestem bardziej niż bardzo zadowolony. Czuję się podobnie jak przy oglądaniu Miecza przeznaczenia.

Nie ty jeden. Jestem bardzo kontent z tym, co zobaczyłem.
Lokacje są pięknie zaprojektowane, Geralt rusza się i wygląda znakomicie, jaskinie spowija prawdziwa ciemność, którą rozświetlić musi pochodnia. No i ten zachód, światło padające na Velen i wprowadzające jesienny klimat.
Trawę mam gdzieś.
 
Last edited:
Trawa i tak wygląda bardziej niż ładnie IMO, co im w niej nie pasuje, za długa, za krótka, za rzadka ?!
Szkoda też, że miecz w walce nie plami się krwią, no ale cóż :hai:
 
Last edited:
Mnie oprócz wszystkiego to uwiódł soundtrack. Chociaż jak zobaczyłem majtające się na wietrze frędzelki w odzieży Geralta to popadłem w drobną depresję spowodowaną kiepskim stanem mojego zasobu elektronicznego.
 
To był pecet z kontrolerem.

Skąd pewność? Tego nie wiemy dopóki ktoś z REDów nam tego nie napisze, ja po pierwszym oglądnięciu na twitchu byłem przekonany że xbox i to z paru powodów. Po drugim oglądnięciu w lepszej jakości na youtube już takiej pewności nie mam bo mam wrażenie że mogło to wyglądać za dobrze jak na xboxa.
 

siwy9

Forum veteran
Bardzo przyjemny fragment rozgrywki. Piękne lokacje, klimat. Osobiście bardzo mi się podoba menu z ekwipunkiem, dużo lepsze niż wcześniejsze. Czekam z niecierpliwością na maj :D.
 
Takie moje podsumowanie wrażeń z nowego materiału:
- Grafika bardzo ładna, roślinność wygląda dobrze, *efekty pogodowe - wiatr, kolorystyka o tej porze wprowadza jesienny nastrój, niebo też wygląda świetnie. Pop-in na znacznie mniejszą skalę, taki mógłbym zaakceptować nawet w finalnej wersji. Chyba, że to kwestia terenu, na styczniowym mogły być przestrzenie, na których pop-in był po prostu bardziej widoczny - bardziej rozległe tereny ze szczegółami. Projekt postaci jak zwykle trzyma bardzo wysoki poziom, dubbing i dialogi (fajne jeszcze te ikonki i więcej niż 2 opcje dialogowe*) takoż. Piknie to wszystko wygląda.
- Animacje moim zdaniem dobre, Wywerna Królewska troszkę dziwnie latała.
- Jaskinia fajnie wygląda, jest ciemno, tak jak to w jaskini. Płomień na pochodni trochę szybki.
- GUI wyglądają fajnie, przy zakładkach są różne obrazy w tle. Dużo go w sumie nie widzieliśmy, ale taki minimalistyczny projekt może być. Mam nadzieję, że będzie dobrze funkcjonował i spełniał swoją rolę. Ten na 35 min gameplayu też był bardzo fajny. HUD tyż fajny. Geralt w okienku nie ma szaty przy zbroi, czyżby był to dodatek, którego możemy używać wedle uznania? Miecze takie jakie ostatnio dość często pokazujecie, proste, bez zdobień (nie licząc pochew*), ale wierzę, że na pewno jest mnóstwo różnych rodzajów oręża.
- Wywerna Królewska wygląda tak jak powinna, tylko skrzydła wydają się być trochę przykrótkie.
- Animacja używania eliksiru, hmm... taki kompromis między wypiciem z flakonika a zupełnym brakiem reakcji. I jeszcze taki "magiczny efekt". Może być.
- Walka bardzo dobrze wygląda, a ten taniec pod koniec walki, cud, miód i orzeszki. Przypomina W1.
- Widoczek na koniec bardzo ładny.
- Muzyka - to już standard - świetna.
Generalnie wrażenia bardzo pozytywne.
*Ed: A komentarz zarówno w polskiej jak i angielskiej wersji jest spoko.
 
Last edited:
Top Bottom