Paczka 20 fanowskich przygód+linki do 4 kolejnych

+
Fantasta said:
Niektórzy mają też limity danych pobieranych z internetu i wolą ściągać mniejsze niż większe pliki.
Fantasta said:
Świetnie, że starasz się ochronić mody przed zapomnieniem :)/>/>
Niestety nie podszedłeś tego do końca... mhm... przyjaźnie dla gracza. Jeśli większa część modów ma swoje stronki wraz z opisami, screenshotami, filmami, linkami do wątków, to czy pakowanie ich do wielkiej paczki pomoże graczom w dotarciu do nich? ;)/>/>
Dlatego chciałem później znaleźć linki do downloadów i tematów przygód.

Fantasta said:
Jako gracz najbardziej ucieszyłbym się, gdyby każdy mod miał swój profil na Nexusie/Mod DB, gdzie mogę szybko zorientować się, co zawiera. I wtedy pobrać. Jeśli miałbyś czas i ochotę, by stworzyć brakujące profile - tu już za zgodą autorów i z wyraźnym wypisaniem autorów w profilach - byłoby to ciekawe :)/>/>
Miałbym czas, ale nie ochotę, ale mi zależy, aby każdemu członkowi community było, jak najwygodniej, a więc miałbym jakąś motywację, a więc mógłbym to zrobić, ale moja znajomość angielskiego jest średnia, co by to mocno utrudniło
 
co do chomikuj - fakt jest niby płatne, ale jest też bardziej przyjazne dla osób z wolnym łączem/ograniczonym transferem, gdyż jako jeden z nielicznych serwisów ma naprawdę porządny i przyjazny menedżer pobierania. Nie żebym jakoś specjalnie popierał piractwo (jestem muzykiem i wiem jak szkodliwe to jest dla rynku), ale sam korzystam z tego serwisu, jeśli jest taka opcja a muszę coś ściągnąć - np. przy moim łączu pobieranie 200MB to olbrzymia katorga, pobierając choćby z RS zajęłoby to pewnie kilka dni, bo wywali neta przy 99% - pobieramy od nowa. A na chomikuj mogę nawet komputer wyłączyć i później kontynuować dl.
 
Mam pytanie, czy wersja gry ma znaczenie na to czy mi zadziala przygoda ? i jesli tak skad mam wiedziec na jaka wersje jakas przygoda jest ?

@goldi90 Dzieki za odpowiedz
 
Rambs, najlepiej nie zastanawiaj się od której wersji działają przygody tylko od razu wgraj patcha 1.5 a nie będziesz miał problemu z żadną przygodą. ;)/>/>
 
Top Bottom