Paka Żelaznej Woli Ekstra

+
Wszystkie karty w wersji zwykłej za 240 zł? Co Ty gadasz? Przecież karty zwykłe, to powinny na wejście dodatku wejść za darmo dla każdego. Bądźmy poważni.
 
Z Wami to widzę gorzej niż pójść z kobietą na zakupy. Powinni Wam dać pakę za 240 zł z 15 beczkami zwykłymi i 25 beczkami premium i resztą dupereli. A nie przepraszam, bo zawsze się znajdzie jakaś maruda, która to by wolała same te duperele kupić, albo sam rewers, albo samą planszę taką czy owaką, albo Radowida niebieskiego, różowego, pozłacanego. Narzekajcie, narzekajcie, ciekawe w ilu grach tego wszystkiego będziecie używać i o ile wam skill przez to wzrośnie.

W porównaniu do innych karcianek (zwłaszcza HS) preordery Redów są bardzo zjadliwe. Dopiero byście podnieśli lament, jak za paczkę ze wszystkimi dodatkami byście musieli płacić ponad 300 zł :D

Jak dla mnie opcja za 69 zł jest bardzo trafiona. Nie dość, że tanio to jeszcze rewers wydaje się być ładniejszy niż w droższej opcji (czekam jeszcze, jak pokażą wersje animowane).

Naprawdę 240 zł w grze niszowej (bo tym jest obecnie Gwint) to tanio? Przy porównaniu np. gier AAA, których ceny to ok. 200 zł na premierę? Jest drogo, obiektywnie drogo. Nie sądzę również, by Gwint mógł sobie pozwolić na ceny HS-a, bo nie ma aż takiej puli graczy na dzień dzisiejszy. Cena paki ekstra jest przesadzona i myślę, że Redzi to zauważą porównując wyniki sprzedaży z poprzednich dodatków. Czasem lepiej taniej, a więcej... Chyba że Gwint ma już tak nikłą bazę graczy, iż po prostu musi być drogo, by w ogóle mieć z tego jakiś zysk.

A tak a propos marud... Wiem, że gracze są w stanie wydać na jakiś przedmiot w grach online bajońskie pieniądze, ale nie znaczy to, że należy tych, którzy mówią, iż jest za drogo nazywać "marudami", bo patrzą na sprawę inaczej, wg mnie zdecydowanie obiektywniej.
 
jakby było to 130 max to jeszcze bym kupił, szczerze napaliłem się konkretnie na ten dodatek oraz premium preordera, ale im bliżej premiery, im wiecej kart ujawnione, tym myślę że max co kupię (i to dopiero wstrzymam się do poniedziałku) to ten uboższy pakiet...
a wszystkie poprzednie dodatki do tej pory zamawiałem wersje premium także to będzie pierwszy raz.. dlaczego?
Bo dlatego że poprzedni kupiłem premium, pierwszego dnia wszystkie karty, 2/3 animowane, a chwile po premierze rozpoczął się festiwal nerfów :p co szczerze zniechęciło mnie do gry i do dziś nie zagrałem ani jednej rundy (od czerwca jakoś chyba)
Myślałem wrócić z tym dodatkiem i jak zwykle w premium, ale jakoś zdrowy rozsądek wygrywa...
Czy mam hajs czy nie, jest mi szkoda aż 170zł na karty które za tydzień dwa dostaną nerfa.. wiem jestem płaczkiem, ano i bede dalej pisał o tym, cena jest stanowczo przesadzona, z dodatku na dodatek coraz drożej!
Na żadną gre jeszcze tyle nie wydawałem, a jak to ma tak wyglądać ze co 3 miesiace mam wydawać 170+ zł to wychodzi 680 rocznie. Nie i jeszcze raz NIE!!! zawartość nieadekwatna do ceny! Ba dodatkowo produkt kupowany za taką cene jest niekompletny :D no kurde wyobrażacie sobie kupić cyberpunka za 200zł i powiedzą wam ze gra jest kompletna w 3/4, a resztę dopiero za pół roku? no kurde jak? inny przykład? kupcie auto za 150k zł pakiet full wypas, ale powiedzą wam że klime, czujniki i wpomagania dopiero dodadzą za pół roku ??
Redzi słynęli z tego że wypuszczają dopiero jak mają wszystko kompletne - teraz to wygląda jak czysty skok na kasę.. no bo przeciez nic sie nie stanie jak na wersje animowane poczeka się parę tygodni, ale płacić za te wersje premium już każą/chcą

skórka Radowida, nowa plansza i rewers są po prostu bajeczne, bardzo je chce, ale patrząc na doświadczenia z tego roku, za miesiąc-dwa na bank dodadzą podobne albo i nawet lepsze :p bo bardziej dopracowane do kupienia osobno po 15-20zł

czekam na hejt i płaczków na moje zdanie :D
 
Jak dla mnie zawsze powinny być dostępne 2-3 pakiety do wyboru w różnych przedziałach cenowych, a na święta, raz do roku możliwość zakupu wszystkich pakietów jakie dotychczas wyszły. Nowi gracze też powinni mieć możliwość zdobycia starych skinów / plansz.
 
Top Bottom