Patch 1.5 do ściągnięcia już 8 lipca!

+
kamiledi15 said:
A wcześniej z całą pewnością mogłem uciekać i używać przedmiotów, nieraz robiłem tak, że atakowała mnie chmara wrogów, a ja siadałem przy ognisku, medytowałem, a jak się budziłem, to obok już nikogo nie było.
Mam coś dla Ciebiehttp://www.youtube.com/watch?v=PreAABChTyQa może raczej w prawdziwej grze ;DJeśli chodzi o zapisy i to, że spowalniają otwieranie się wczytywania gry to wystarczy skompresować je a gra przestaje je dostrzegać. A i miejsca można zaoszczędzić. Nie polegałbym na stale aktualizowanym jednym dwóch czy nawet trzech zapisach. Bo jak wkradnie jakiś błąd to pozostanie tylko zaczynać od nowa lub pożyczać savy. Brrr. Jeśli chodzi o blokujących przejście przechodniów niekiedy pomaga zmuszenie ich do mówienia (czyli kliknięcie na nich). Powiedzą co mają powiedzieć i często pójdą sobie gdzie indziej.
 
W tym przypadku nie pomagało. Ceglarz gadał, ale dalej stał. Gra będzie teraz trudniejsza po tym patchu, ale trudno. Co do zapisów, mam kilka ostatnich, ale nie chcę trzymać wszystkich zapisów od samego początku gry, bo zajmują kupę miejsca, a pakowanie tego niewiele daje.
 
Mam problem ze ściągnięciem patcha 1.5.Po naciśnięciu odpowiedniego linka ze strony oficjalnej przekierowuje mnie na pustą stronę...Jakieś sugestie, w czym jest problem i jak go rozwiązać?
 
Top Bottom