Po prostu sport

+
mam sąsiedzko-blokowo-osiedlową relację live. gdy coś się dzieję, słysze okrzyki podniecenia. wtedy wchodzę na livescore i jest prawie tak, jakbym oglądał mecz.
 
mam sąsiedzko-blokowo-osiedlową relację live. gdy coś się dzieję, słysze okrzyki podniecenia. wtedy wchodzę na livescore i jest prawie tak, jakbym oglądał mecz.
Nom, i to na żywo ze stadionu, przykryty gigantyczną flagą swojej drużyny, która niesiona przez wszystkich pokrywa całą trybunę ;P
 
Pewnie ze złego kąta popatrzył. Life is brutal.
Edit: z całej wiadomości dodało mi tylko dwa zdania... Jeszcze raz - jeżeli ktoś ma satelitę i nie drażni go j.niemiecki to proponuję wyszukać kanały Das Erste i ZDF HD. pokazują wszystkie mecze.
 
Last edited:
To ja, ale już jestem na czasie :p

Ed: ale fakt faktem, mimo że kibicuję Brazylii, to karny naciągany :(
 
Jaki naciągany? Farsa, patologia i kryminał. Nawet Paździoch by się tam nie dopatrzył karnego. Już się rzygać chce, mafijna FIFA potrafi wszystko obrzydzić :(
Korea 2
 
Ja sobie już po Korei obiecywałem, że nie będę więcej oglądał tej kryminalnej szopki FIFY. Tam bodajże były chyba dwa prawidłowe gole nieuznane w meczu Korei z Włochami.
 
Jak już, to na Oscarze raczej.


Ed: szkoda Chorwatów trochę, karny był kompletnym nieporozumieniem, a kto wie, jakby się potoczyło bez tej bramki.
 
Last edited:
Ed: ale fakt faktem, mimo że kibicuję Brazylii, to karny naciągany :(

Naciągany to łagodnie powiedziane.
Jednak co FIFA to FIFA, tradycja zobowiązuje, drukarzy niezmiennie mają świetnych.
W sumie nie ma się co dziwić, bo jak może być inaczej z Blatterem u steru?

Ech, żal tego karnego z kapelusza, gdyby nie on, to kto wie...
 
Top Bottom