Po prostu sport

+


Powtórka dalej nie wyjaśniła (przynajmniej moim zdaniem), czy odbiór piłki przed strzeleniem trzeciej bramki dla Brazylii nie był z faulem.
 
Last edited:
Ja tam zawsze chcę aby Holandia wygrała, ale oni najlepiej to potrafią kłócić się w drużynie, taka tradycja. Niemcy - to nie było by najgorzej Reus tylko by miał ból dupy dożywotni albo żal do siebie.
 
Zakłady na REDpointy? :p 2-1 dla Hiszpanów, chociaż Holendrów bardzo lubię. Znaczy kiedyś lubiłem. Teraz to nawet nie wiem kto tam gra w sumie.
 
Proponjuę wyp... wszystkich sędziów i grać bez. Będzie podobny sens, a nie będzie trzeba bucom pensji płacić.

2 mecz MŚ i kolejne jaja. Nie było spalonego, gol dla Meksyku, ale sędzia widzi spalonego... Ja pierdzielę...
 
Jedyna możliwość zdobycia bramki dla Meksyku to karny... ale kto im podyktuje?

To jest kompromitacja, odechciewa się oglądać.
 
Pół godziny i już trzecia bramka dla Meksyku nie uznana. Tym nawet nawet nie wiadomo, z jakiego powodu, bo o spalonym nie może być w tym przypadku mowy ;P

Już od dawna postuluję wprowadzenie w footballu zasad hokejowych i możliwość wydawania ostatecznych werdyktów przez sędziów po obejrzeniu powtórki, albo czegoś w rodzaju "challenge'u" z tenisa, skończyłyby się takie wypaczone sytuacje ;P
 
Top Bottom